Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Mislim, da ti je možakar čisto lepo povedal, da pač popazi na svoj čik, ker se direkt vanj vse kadi.
Če bi bil ti kaj uvideven in poznal osnove olikanega vedenja, bi se mu opravičil, ugasnil čik, morda bi blo dovolj, da bi čik dal samo v drugo roko, ali pa šel kadit tam kjer s svojo odvisniško nesnago nebi svinjal po drugih.
Pazi še enkrat, ti si bil tisti, ki si njemu svinjal, ni on po tebi, pa neglede nato, al si bil ti zunaj al pa v lokalu. VSI imamo pravico bit na terasi, stvar najosnovnejše kulture pa je kako se drug do drugega obnašamo.
In verjemi, če boš kadil v svojem avtu ti nebo prišel noben težit, da ugasni čik. Pravzaprav bi to moralo bit edino dovoljeno. V kajenju uživaj zase. Saj gre to za užitek mar ne?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Izgleda en tečen stardec-kot ti. Taki ki jim vrhunec dneva predstavlja jebanje drugih.
Torej, če bom jaz tebi v šalco kafeta pljunil boš tiho, saj nisi tečen kot kaka stara baba ali stardec?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.691
1.607
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Preberi še enkrat citat, ki ga je malkom sam napisal.
Citat:
Halo mladenič, kaj če bi malo popazil na čik, tu se vse kadi v mene!"
Torej malkomovo nesnago je vleklo direkt v soseda in njegov čaj.

kaj če bi ti še enkrat prebral? Je vleklo ja, ampak je vleklo nazaj (pihat ne moreš nazaj skozi tilnik), se pravi da se je stari vsedel direkt v dimno zaveso, on ga niti videl ni, stari je imel celo teraso za sebe. očitno je res iskal in mu je to predstavilo vrhunec dneva
jezen.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Samo čaki, pepelnik mam na mizi to pomeni da lahko kadim. Kaj bi torej naj naredli
recimo 10 miz okoli starega, pri vseh mizah 5 kadilcev, a bi naj zdaj teh 50 ljudi potvoje
pazlo samo starega, al bi pa naj vsiskupaj hodli zaradi njega kadit na pločnik? Al bi raje
stari dvigno svojo bodočo pokojno rit in se spravil v kafano?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če ga malkom ni videl, bi se mu še zmeraj lahko opravičil potem, ko ga je človek opozoril.
In prav tako je imel malkom še celo teraso frej kot uni drugi staridec. Stari dec očitno ni v ničemer nadlegoval malkoma saj ga, kot praviš malkom še opazil ni. Z svojim primitivnim vedenjem je malkom nadlegoval njega.
Saj človek ne more verjet, kaki primitivneži še obstajajo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ja, imel si pepelnik, ampak vanj si otresal samo pepel ne dima. In če misliš, da ta cigaretni dim ni omembe vreden faktor, zakaj sploh kadiš pol?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

In prav tako je imel malkom še celo teraso frej kot uni drugi staridec.

Torej jaz kadim na terasi, se prisede nekdo, ga prvo vprasam če kadi, če ne kadi,
se vstanem, poberem svoj kafet pa kokakolo pa se presedem. Ko se mi prisede nov,
postopek ponovim, če je terasa polna nekadilcev, jaz nesmem kadit.

Pa dobro kaj smo v Egiptu?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Citat:
--------------------------------------------------------------------------------

Uporabnik stardec pravi:

Citat:
--------------------------------------------------------------------------------

Izgleda en tečen stardec-kot ti. Taki ki jim vrhunec dneva predstavlja jebanje drugih.


--------------------------------------------------------------------------------


Torej, če bom jaz tebi v šalco kafeta pljunil boš tiho, saj nisi tečen kot kaka stara baba ali stardec?


--------------------------------------------------------------------------------



Jaz bom tiho, ampak v istem trenutku te bom zasekal da ti bo koža na obrazu počla.
No vidiš, prav to bi moral naredit tvoj sosed za mizo, ki ni kadil.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Izgleda en tečen stardec-kot ti. Taki ki jim vrhunec dneva predstavlja jebanje drugih.
Torej, če bom jaz tebi v šalco kafeta pljunil boš tiho, saj nisi tečen kot kaka stara baba ali stardec?

Nikoli se ne usedem poleg kakih starčkov saj jim med govorjenjem šprica slina iz gobca.

Tako se bi tudi oni lahko vsedel nekam stran od Luke.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ja, imel si pepelnik, ampak vanj si otresal samo pepel ne dima. In če misliš, da ta cigaretni dim ni omembe vreden faktor, zakaj sploh kadiš pol?

Zakaj se stari ne prestavi not? Zakaj je zunaj sedel pri minusu? Da bo lahko eno zinil itak.

Mislim celo teraso ma fraj, vidi da kadima oba, pa se vsede za nama. (niti neke super mize nisma mela
so še boljse ble fraj)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj pa če mu paše zunaj sedet v mrazu? In zakaj bi moral on izbirat? Izbiraj ti!
Še enkrat. Ti si njemu nekaj delal, ne on tebi, če ga še opazil nisi.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pa če ga nisem videl, on pa se začne zdirat!

Pikola s tabo se res neda komunicirat, ti maš kake koncentracijske težave, al pa si kak drugače moten,
od tebe še nisem videl normalnega posta. Al pa piješ nonstop.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Nikoli se ne usedem poleg kakih starčkov saj jim med govorjenjem šprica slina iz gobca.
Hja, si pač po svoje rešil problem, to pa še ne pomeni, da se je slinasti starček obnašal kulturno. Čeprav se starček najbrž slini zaradi bolezni in starosti ne pa zaradi nekulturne razvade. A bi mogoče rad povedal da tudi ti kadiš ker si bolan in je to posledica tvoje bolezni? Dvomim.
Drugače pa....Saj glih v tem je hec. Nekulturni kadilci ste navajeni, da se vam morajo nekadilci umikat. Prihaja čas, ko se boste morali vi za spremembo skrivat in umikat. To bi morala biti vaša dolžnost, ne pa pravica...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj sem reku. Če ga nisi videl bi se mu potem, ko si ga vendarle zagledal, kulturno opravičil. Tud če v nekoga nehote kihneš, ga iz nerodnosti pohodiš itd... se mu pač opravičiš ne?
Poglej še enkrat naslov tvoje debate.
Citat:
Zakaj me mora vsakič raspiz*it neko tele?
Za teleta hočeš naredit nekoga, ki se je obnašal kulturno, sebe ki si se obnašal pa primitivno, pa poveličuješ in tukaj iščes somišljenike nekulturneže.
Sori malkom, ti si se obnašal zaostalo in primitivno, ne obratno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ej dej mi nekaj povej! Pa malkom tud!
Kaj če bi na tistem starčevem mestu na terasi sedela mlada mamica z otrokom? In torej, ko boš, če boš imel srečo in boš enkrat imel otroka.. .a boš lastnemu otroku na terasi prav tako puhal cigaretni dim v ksiht? Saj konec koncev imaš pravico na terasi kadit?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ja najbrž..... Verjetno se bo mamica nemerno vsedla tako, da bo njen froc nesnago žrl. Prav tako se je najbrž dotični stari čiča usedu tja da bo malkovo svinjarijo žrl.
Pismo eni pa ste klovni...