Zakaj je toliko samskih žensk?

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.853
3.371
113
40
Lj
A ženske še zmer padajo na 15 let stare BMW X5 in podobno? Ali je potrebno imeti že X6 ali Teslo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: odranoel

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hm ne vem če so to ravno ključni faktorji...jaz bi rekel, da so ključni elementi privlačnosti za punce naslednji:
- finance oz. denar
- vizualnost
- moraš znati z besedami
- prilagodljivost/ustrežljivost

Ti pa si strokovnjak, a še sploh obstaja kak drug faktor kot pa faktorji ki si jih naštel? Bogat, luštn, duhovit, faca, prijazen, dobrotnik.
 

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Ti pa si strokovnjak, a še sploh obstaja kak drug faktor kot pa faktorji ki si jih naštel? Bogat, luštn, duhovit, faca, prijazen, dobrotnik.
Sem katerega izpustil? Drugi faktorji (v smislu karakteristik) ne igrajo nobene vloge, prijaznost in dobrotnost bi tudi rekel da je nepomembna pri lepoticah, ni pa verjetno moteča, mislil sem prilagodljivost v smislu da se preveč ne upiraš oz. sprejmeš njege predloge in ustrežeš njenim željam, če je to seveda mogoče :D
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
s temulme se pa kar strinjam. malo samokritike nobenemu nikdar ni škodilo. je motivacija za napredek, če si pa v svoji glavi že preden si karkoli naredil popoln, pol je pa to plafon. ponavadi precej nizko postavljen.

kar se pa tistega kalkulatorčka tiče... naslov je povsem nepotreben sicer, ampak dobro. vzameš pač moško populacijo, vklopiš par filtrov in potem dobiš presek. kot na bestsecret. Šele dober filter zoža zadetke na obvladljiv nivo, pa da nezanimivo takoj ven pade.
 
15. okt 2022
7
17
3
Če je to res tko, da so vse ratale zlatokopke in cipe, pol smo zajebal z ekonomsko emancipacijo žensk, ne znajo odgovorno upravljati z močjo in jim bomo moral vzet te pravice nazaj, da bojo spet odvisne od nas in se bojo naučile lepo obnašat.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.415
113
Tole rad zmeraj nalimam....

The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman. The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin with bastard children. And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor. Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever..."
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
O ženskah in poroki:
:fredi: :evil:
aMx345ka_700w_0.jpg
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.339
9.735
113
kod Džej-Zija
Vse lepo in prav, dokler ne začnemo zamenjevati pojmov, ki niso zamenljivi. Kdaj za vraga se je feministkam druge generacije in zbujencem na splošno zapisalo enakost namesto enakopravnosti? Ker meni je običajno dovolj, da pogledam nekam proti sredini telesa, da opazim morfološke razlike. Tu imamo pa nekakšne doktorje znanosti tipa Barbara Rajgelj, ki so očitno slepi kot netopir, da tega ne opazijo. Celo na univerzah imamo nekakšne komisije za enakost med spoloma. Morda bi bilo treba pa vse te redne profesorje poslati nazaj v vrtec, da se naučijo ločiti med lulčkom in luliko. :nigladek:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Lost in translation ali pa imamo Slovenci vsaj v tej tocki superioren jezik. Pravilen prevod tega izraza v tem kontektsu je enakopravnost.

In to je bil tudi odgovor na citiran alter bogve katerega dopustnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Saj ves... Men of quality do not fear equality.
Enakosti ali enakopravnosti?

bogokletna:
Moški in ženska nista enaka, lahko in prav je, da sta enakopravna!
Izhajajoč iz pravic in marsikdo pozabi, da pravice prinesejo tudi dolžnosti.



Na osnovno temo:
Stari ljudje bi rekli: "vsak po svoje boga moli" vsak živi, kot mu odgovarja in če s tem ne škoduje drugim, naj druge to en qrc kaj briga.
Najprej pometimo pred svojim pragom ;)


EDIT: nisem takoj odposlal in me je že mosseero prehitel