Zakaj je toliko samohranilk?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
najbolj pogosta sta dva razloga:

1- ljudem se ne ljubi več potruditi pri reševanju zakonskih problemov in je lažje trmoglaviti, se ne trudijo pogovorili, delati s kompromisi, ipd....

2- ženske si domišljajo, da jim bo dec naredu vse, skakal okoli njih, bo njegova boginja medtem, ko pa ona ne bo naredila nič od tega. Skratka babe so razvajene ker so jih očiji razvajali do konca in podobno pričakujejo od partnerja.
Sem pa opazil tudi to, da si ženske dostikrat želijo take zveze kakor jim pripovedujejo njihove najboljše prjatlce....večkrat sem že bil zraven kako se je ena prjatlca hvalila drugi o tem kaj vse ji nudi tip, potem pa si isto želi tut druga prjatlca in teži svojemu zakaj ji tega ne nudi (največkrat se gre za materialne dobrine)
bonk.gif


3- v bolj redkih primerih pa so dejansko tudi moški imbecili do svojih žensk
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Oboji smo razvajeni in leni. Tipi smo navidezno malce bolj ql, ker v 99% pač ne obtičimo z otroci.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
"Emancipirane" zenske. Zivijo v sanjah do 30 leta, potem na hitro zmuti z prvim mimoidocim... in je cez 2 leti uspesno locena z 1-2 otrokom. Taksnih imas na tone.

TV jim je malo prevec v glavo stopila.

To je pogost scenarij, ja. Preveč gledajo Sex and the city.

Razen tega je uporabnost žensk vedno manjša. Sej te mlade generacije več niti kuhat ne znajo.
 
Nazadnje urejeno:

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
"Emancipirane" zenske. Zivijo v sanjah do 30 leta, potem na hitro zmuti z prvim mimoidocim... in je cez 2 leti uspesno locena z 1-2 otrokom. Taksnih imas na tone.

TV jim je malo prevec v glavo stopila.

To je pogost scenarij, ja. Preveč gledajo Sex and the city.

Razen tega je uporabnost žensk vedno manjša. Sej te mlade generacije več niti kuhat ne znajo.

Sem lansko leto videl na morju eno, ki je dala kuhat makarone brez vode...
bonk.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.158
2.345
113
v lokalni ostariji
no ogromno žensk svojo pravo naravo pokaže šele PO rojstvu otroka... oziroma med nosečnostjo... pač ko je "zazihrana" da bo dedc njen. pač predvolilni shod, ko se pa odločiš in "izvoliš" pa se pokaže resničnost...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Sicer pa samohranilka, kaj to je? Sedaj je to izraz za žensko, ki živi v svojem gospodinjstvu z otroki, za katere ima preživnino. Samohranilka pa .. saj ime pove. To je včasih bil izraz za žensko z otrokom, ki je dejansko sama hranila otroka in skrbela zanj. In..ja, dandanes je takim ženskam lažje, kot enem paru z otroki.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
no ogromno žensk svojo pravo naravo pokaže šele PO rojstvu otroka... oziroma med nosečnostjo... pač ko je "zazihrana" da bo dedc njen. pač predvolilni shod, ko se pa odločiš in "izvoliš" pa se pokaže resničnost...

...in za to je kriva v večini primerov njena mt:
Draga hči, ne mu pustit da pometa s tabo, ti kr dam prid če ne bo po tvoje
bonk.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Sem lansko leto videl na morju eno ki je dala kuhat makarone brez vode...
bonk.gif
ha ha torej jih je več ker jaz sem pa enkrat videl eno, ki je vrgla testenine v hladno vodo (no vsaj to
grin1.gif
 

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
518
7
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
"Emancipirane" zenske. Zivijo v sanjah do 30 leta, potem na hitro zmuti z prvim mimoidocim... in je cez 2 leti uspesno locena z 1-2 otrokom. Taksnih imas na tone.

TV jim je malo prevec v glavo stopila.

To je pogost scenarij, ja. Preveč gledajo Sex and the city.

Razen tega je uporabnost žensk vedno manjša. Sej te mlade generacije več niti kuhat ne znajo.

Pa se dodaj scepec Cosmoplitana (ipd), pa FB afnanja
stupid-1.gif


Pa saj nic vec ne vejo.... ne samo kuhat
wink-1.gif
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Obstaja ogromno razlogov zakaj so mlade punce same z otrokom. Vem za eno punco, dela v naši firmi, staro ~26-27 let z dvema mulcema. Prvega je imela pri 21-ih. Očeta otrok je pustila, ker je ves čas visel v gostilni. Potem je hodila s sodelavcem a jo je pustil zaradi prigovarjanja staršev, ker ima bejba pač otroke od prej. Sedaj sicer ima tipa ampak bomo videli koliko časa bo trajalo. Fant je star toliko kot ona. čas bo pokazal ali je dovolj zrel.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
A tip jo je pustu ker so mu njegovi težil? mamin sinček
rolleyes-1.gif

taka bo težko obstala v vezi , še težje kot kaka od 30+ ki še ni vezana in je navajena biti brez "kontrole"
wink-1.gif
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
no ogromno žensk svojo pravo naravo pokaže šele PO rojstvu otroka... oziroma med nosečnostjo... pač ko je "zazihrana" da bo dedc njen. pač predvolilni shod, ko se pa odločiš in "izvoliš" pa se pokaže resničnost...

...in za to je kriva v večini primerov njena mt:
Draga hči, ne mu pustit da pometa s tabo, ti kr dam prid če ne bo po tvoje
bonk.gif

Jp, precej drži, da starši dajejo potuho. takim razvajencem. Ti kar pridi domov, tu imaš vse... Potem pa prvi manjši problem v zvezi in ženska je naslednji dan že doma pri mami, ki ji povrhu vsega še pravi, da ta moški itak ni dovolj dober za njo in podobno napihovanje... Včasih pač to ni bila opcija, se spomnim da je babica 1x razlagala, da je prišla domov od svojega moža, ker kao ni bilo vzdržno. Jo je baje mama isti dan poslala nazaj s pripombo, da je v življenju pač potrebno kdaj tudi kaj potrpeti in da naj sama razmisli, kaj lahko pripomore, da bo boljše. In sta potem bila celo življenje skup brez večjih težav
smile-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
ksz..

poznam primer ko je mati samohranilka prijavljena v stanovanju svojega deda, stanovanje je pisano na njega ( on dela v tujini ), in državi
se to čisto normalno zdi.. Jaz bi tote vse pofukance zatožo davčni, marš govedo kradljivo
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
vem za eno, ki je že orenk 30+ in so ji starši rekli, da ne bo nič narobe, če ne najde desca, glavno da pride domov napumpana, da ji bodo že pomagali pri vzgoji...
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
mora bit pa res neželena roba.... Bi vsaj pazil, da ima foter neke kvalitete.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.

Ni veliko samohranilik. Namreč samohranilka je kolikor vem tista katera dejansko ne pozna očeta svojega otroka ali pa je le ta preminul. Je pa ogromno enostarševksih družin. Torej poznani očetje, dogovr med njima, da se nakazuje pre
živnino, posledično pa je vrtec 70 evrov namesto 200, pa otroških dodatkov 120 namesto 20. In tega je ogromno
rolleyes-1.gif
In v veliki večini iz finančnega stališča, ne da je z družina dejansko ločena.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.017
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Namreč samohranilka je kolikor vem tista katera dejansko ne pozna očeta svojega otroka

Tu si pa napisal neumnost, prava samohranilka je tista katera ima nezakonskega otroka, recimo tak otrok sem jaz, fotr me ni hotel priznati, ampak nekaj pri tem je zelo dobro, dobil sem ODLIČNEGA očima, je PRVA LIGA, prav tako so matere samohranilke tiste katere so ločene, še kaj ni jasno?