Zakaj je toliko samskih žensk?

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
424
233
43
Še enkrat, ko je ženska enkrat stara kristusovih let, torej 30 - 35, je eksistenčno že osamosvojena. V zgodovini so imele ženske primarno nalogo najti si bogatega moža, ki jo bo vzdrževal. Ko je to našla, je bila mission accomplished, sledilo je materinstvo in štrikanje puloverjev / nogavic za mulce itd.

Danes je drugače. Eksistenca ni več problem, sploh zaradi izobrazbe in širine delovanja ki ji jo moderna družba nudi. Do 25 - 28. leta je študirala, bolj je bila izobražena, manj je rabila "bogatega moža ki jo bo vzdrževal". Sprotni sex ni problem, odkar so izumili antibejbi tabletko. Itd.

Ko je enkrat stara 35 let, ji je materinski čut že usahnil, če ga je sploh imela. Imaš ženske ki imajo materinski čut zelo intenziven, imaš zelo veliko takih, ki ga sploh nimajo. So primerne samo za "dobre tete".

Katera ni oženjena v svojih 20. letih, tudi kasneje ne bo. Nič hudega, :D , fantje imajo še vedno dovolj kakonfutra za sproti. Za zares si najdeš pa oornk babo, tako ki je za ožent :fredi: .
Ti to iz lastnih izkušenj?:aplauz:
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Zakaj je toliko samski žensk? Ker hvalabogu se ne rabijo zadovoljit s prvim, ki pride mimo. Malo so zvišale standarde, pa cela katastrofa.
Če bi malo zvisale standarde bi bilo ok. Tko so pa standardi nerealni.
Tipom se ne da ukavrjat s takimi bejbami, zato jih v veliki vecini kresnemo se malce pozabavamo in odidemo.

ne rabimo drame v zivljenju. Ni vredno
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Berem, berem in se čudim, kako nekateri, ki drugje samo serjejo, pišejo svoje življenjske izkušnje ter delijo modrosti. In to v pozitivnem smislu.

Meni se pa dogaja nekaj drugega, pa ne najdem formule, da bi zadevo obrnil. Zadnje čase se mi "za vrat" obeša kr nekaj žensk, malo mlajših od mene, torej 40+. V zadnjem času je blo takih 4 ali 5. Pa nobena mi ni všeč. No, jabemomast, ena pa mi je všeč, ampak njej pa jaz nisem zanimiv. A ma kdo kako idejo, kako izbrisat to prekletstvo?

Če še kdo reče, da je pravica na tem svetu, ga takoj ustrelim. :evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ona se samo dela da ji nisi zanimiv .. :cheer: Veš da se ti ne bo sama nastavla.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
A avto že ma avtomatski menjalnik? MY se je že kej poupdejtu? Evo ti 2 ideji....
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tole zadnjih 20+ let je zmesalo kompas dekletom. Rscimo serija sex v mestu in da potem ze vsaka enga dobi da ma froca...

In tu se zaplete ker potem pri 35+ hvata vse kar pri 20 se pogledala nebi.

Ver1. No in ko koncno enga zahakla si takoj zazeli froca in po ene 5- 10 letih ugotovi da kao ne nuca.moza in bi bila samska.
Ver2. Hakla vse kar ji pride pod radar in vse bolj niza.kriterije.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.841
4.953
113
Če bi malo zvisale standarde bi bilo ok. Tko so pa standardi nerealni.
Tipom se ne da ukavrjat s takimi bejbami, zato jih v veliki vecini kresnemo se malce pozabavamo in odidemo.

ne rabimo drame v zivljenju. Ni vredno

To je že posploševanje, katero velja za internet zmenkarije.

V realnosti pa se čudiš kako je lahko katera z takimi luzerji. Dlje kot je brez službe in dlje kot se obnaša kot 15 letnik pri 35+ letih, bolj so mokre.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.240
113
Tudi v realnosti ponavadi ni tako, ampak so to prej izjeme, ki potrjujejo pravilo. Res pa v oci bodejo. Na splosnem pa gliha vkuo striha. Ce je zenska kura ima ob sebi moskega analoga in obratno.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj to je potem da 35+ hakla.vse.kara tiča in tolk.spusti standarde da je srečna da po nešteto enonicnih aferc ma fanta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
78
26
18
V realnosti pa se čudiš kako je lahko katera z takimi luzerji. Dlje kot je brez službe in dlje kot se obnaša kot 15 letnik pri 35+ letih, bolj so mokre.
Hm ne vem če so to ravno ključni faktorji...jaz bi rekel, da so ključni elementi privlačnosti za punce naslednji:
- finance oz. denar
- vizualnost
- moraš znati z besedami
- prilagodljivost/ustrežljivost

V takem vrstnem redu, morajo pa tipi vse to imet, zlasti če želijo biti v kontaktu s privlačnimi puncami...