Zakaj je toliko samskih žensk?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Punce se med sabo ponavadi spodbujajo, vsaj tako govorijo ko so ena ob drugi.

Yeah :p .

Sicer je pa lahko punca vrhunska lepotica, toda če je smotana, bo samo za tri fjuke in čisto nič več.
Danes šteje samo izobrazba. Toda ravno pri tej "izobrazbi" manjka izjemno pomembna lekcija - namreč strpnost in tolerantnost. TEGA ni ! In to pri obeh spolih.

Mar mislite da Claudia Schiffer ni nikoli imela mozolja na riti?

Bi rekel, da so starši zavozili. Pri puncah mame, pri fantih pa očetje. Preveč liberalizma ... wooodstocka itd, ni dobro. :p
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Ena od štirih žensk je depresivna z malo možnosti ozdravitve. Imamo največje obdobje samskih žensk od leta 1970. Največji delžež ločitev, vsak drugi zakon razpade.
Ženske zahtevajo zakon v 90%. 80% žensk vloži ločitev. Ženske poročajo mnogo manjši nivo sreče od 1990, ko se je začel svobodni feminizem po padcu Jugoslavije.
KO so ženske zaslužile več denarja in postale bolj uspešne, so vzporedno javile manjšo prisotnost osebnega zadovoljstva in sreče.


Ker ne govorimo ženskam resnice.

In resnica je:
Zgubiti moraš prekomerno težo in imeti fit telo
Moraš biti bolj ženstvena
Ne bodi nadležna in težavna
Tvoja izobrazba ni tvoj adut pri moškemu

Da si boš zagotovila resnega moškega boš morala biti:
Pokorna, podložna
Prijazna
Fit

Da si debelušna (tudi malce več), nadležna in z diplomo, se moraš zavedati: DA NISI BOLJ PRIVLAČNA ZA MOŠKE

In moški izkazujejo z dejanji in dejanja kažejo, da moški hodijo stran od takih punc (za razmerje in poroko)

To kar je napisano so čista dejstva, to ni da se jaz strinjam ali ne strinjam s kom.

In dejstvo je da to dejstvo razpizdi ženske.

Zakaj?

Ker ženske v veliki večini niso sposobne kritike in/ali samo izboljšave. Ženska dobi komplimentov iz okolice in družbenih omrežji toliko,
da nima/ne more imeti več realne prestave. Naučene so da si zaslužijo najboljše in ne manj. Naučene so: sprejmi me tako kot sem, edino tako boš dobil karkoli, ne bom se samo izboljšala.
Ker ženske dobijo pozornost in potrditev ne glede na to ali si jo zaslužijo. Pri moških toi ne operira tako. Moški se mora samo izboljšati. Nima izbire. Ženska je lahko zoprna, debela in nesramna in bo še vedno
dobila tipa v baru. Tip tega ne more. Zato ženske nimajo potrebe po samo izboljševanju.
Če je še vedno dvom, poglej preteklo dejstvo: Na športne revije dajemo debele ženske, ja debela po vseh kriterijih. Ampak nikoli, nikoli ne boš videl debelega deca na teh revijah.
Mediokracija je sprejeta med ženskami, ni sprejeta sploh med moškimi.

Ima kdo kako misel na to?

Mogoče, samo mogoče, pa nismo moški tisti, ki naj govorimo ženskam kaj je narobe z njimi? Tudi z nami je marsikaj narobe, preden opravljamo ženske lahko kako rečemo tudi o sebi. V bistvu svet takšen kot je trenutno, uničuje identiteto tako žensk kot moških, v ospredje pa prihajajo "nebinarne spolne identitete".
Na žalost pravi moški izumira. Svet nas parazitiravin kalupi v nekaj drugega. Se strinjam z Demzom v precejšnji meri. Je pa tako, da moški postaneš po očetu - dejstvo je, da so marsikateri naši fotri konkretno zafurali svoja in naša življenja (alkohol, nezrelost, neodgovornost) , upam da bomo mi kaj boljši do svojih sinov in hčera.

Ženske - imajo en kup svojih težav. Se pa ne strinjam, da je problem izobrazba. Mogoče je lahko, če doktorica znanosti išče moža pri nekvalificiranih... Problem so realna pričakovanja, tako pri enih kot pri drugih in odlašanje v nedoločljivo prihodnost... In potem obojim hitro zmanjka časa za družino in partnerstvo...

Življenje v dvoje, troje, četvero ali petero ni potica, to je težek posel. Nisi vedno srečen, nimaš vedno prostora ali časa zase. Na drugi strani so pa trenutki zaradi katerih vsa odrekanja odtehtajo - vsaj meni...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Včasih si naredil neko šolo , poroka otroc bajta do 30 leta. Sedaj do 35 faks služba, potlej šele familija s takšnim ki ga pri 20-25 nebi še pogledala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Je še nekaj, če punca ni oženjena do 30. leta, zelo verjetno ne bo nikoli. Pa ne zato ker je prestara in jo nihče več ne povoha. Zato ker enostavno noče peljati družinskega življenja. Do te starosti je že osamosvojena in eksistenčno samostojna, niti pod razno se ne bo več prilagajala nekemu decu in otrokom.

Tko da - punca se mora ožent mlada, ko še ni čisto pri pameti. Dec pa malce starejši, ko je že situiran in izdivjan. Nič novega, so že naši pradedje o tem govorili.

Da bi morala bit punca vrhunska lepotica - :poreden: , niti slučajno. Lepota tu ni več tako pomembna. Je bolj pomembna ona lepota, tista v srcu. Fizična lepota je bolj za mlade fante in njihove mokre sanje. Kasneje ko gre zares, pa lahko marsikdaj hodi narobe. Ni dobro, da imaš lepotico za ženo - čisto vsak jo bo hotel nabrisat. Bolje da imaš malce manj atraktivno - bo samo zate dobra. Če zna seveda govejo župo skuhat in kvašeno testo zamesit :fredi: .
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: vincent

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Zakaj je toliko samski žensk? Ker hvalabogu se ne rabijo zadovoljit s prvim, ki pride mimo. Malo so zvišale standarde, pa cela katastrofa.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Včasih pač niso imele izbire, danes so pa lahko samske, če jim ni do kateregakoli pač.
Absolutno. Ampak vlak pelje v obe smeri. Ne mores kar posplositi, da je to zato, ker vedno zenske niso nasle primernega partnerja. No, saj to ze drzi, ampak razlogi so lahko na obeh straneh (ne dosega standardov).
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Si že ena od tistih :p .

Pokojni Dr. Rugelj je zelo lepo opredelil : "Samski človek je samo 1/3 človek". Je v nadaljevanju tudi lepo razložil kako in zakaj je tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Absolutno. Ampak vlak pelje v obe smeri. Ne mores kar posplosit, da je to zato, ker vedno zenske niso nasle primernega partnerja. No, saj to ze drzi, ampak razlogi so lahko na obeh straneh (ne dosega standardov).
marsikdo ne najde primernega partnerja, ampak je odvisno od tvojih kriterijev kaj si pripravljen sprejeti. ženska, ki se lahko preživlja sama ima absolutno višje kriterije od tiste, ki je ekonomsko odvisna od svojega partnerja.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Od točno tistih. Brez partnerja.

Nič hudega, saj se da tudi tako živeti. Ti vsaj noben ne smrči in prdi zraven v postelji, celo milo noč.
Pa ko rabiš prevoz v Zagreb na letališče, boš pa soseda nasrala itd :p . Saj so vedno pripravljeni pomagati takim samskim puncam.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Od točno tistih. Brez partnerja.

Nič hudega, saj se da tudi tako živeti. Ti vsaj noben ne smrči in prdi zraven v postelji, celo milo noč.
Pa ko rabiš prevoz v Zagreb na letališče, boš pa soseda nasrala itd :p . Saj so vedno pripravljeni pomagati takim samskim puncam.
Moram te razočarat, poročena :D Sicer bolj pozno in sem hotela govoriti iz izkušenj, ampak očitno te to ne zanima, bolj rabiš potrditev svojih besed :)