Zakaj je toliko samskih žensk?

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Zal drzi. Cel cas se ma za neko premijo, glumi nekaj vec, ekskluzivo... na koncu pa ko ura besno tiktaka je pa skoraj vsak dober. Prej totalna bitch je potem cist druga, totalno razodetje. Seveda mas pa tud one, katere furajo film do konca. Naj... njihov problem. Upam, da najdete sebi primerno in je ne izpustite. Ker... ne samo danes, po moje od vedno je kar problem 'ubost' sorodno duso, uno tapravo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in sad

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Zahvali se fajonki in janshariju za uvoz.

Drugače je država Albanija po demografski projekcijah v klubu 10 držav v Evropi, ki bodo do 2100 izgubile 1/5 prebivalcev, tam so tudi: Hrvaška, Srbija, BiH, Romunija, Moldavija, Bolgarija, Latvija, Litva in Ukr.
Izgubile 1/5 prebivalstva ne pa narodnega korpusa.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
Niti ne, mi kvečjemu za nekaj let zaostajamo.

Sicer sem v vezi, ampak če slučajno pride kdaj do ločitve, ostanem dalje kar raje sam ko da se hebem s kako ločenko oz komerkoli overdamaged. 2 krat mesečno wellcum, več ne rabiš...
to je sicer dobra ideja, ampak ko boš star, se začne igra lomit, in samota je jebena stvar.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
In tu je potem ta boomerski humor, katerega mlajši ne razumemo:

1711435578885.png
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Glede otrok. Ne verjamem, da imajo obdobje ''potrebo'' po frocih. One imajo nohte, pa iPhone, pa bele superge, ...
One so na poti: Sem naj in naj, tip mora biti nekaj vrhunskega po lepoti, po denarju.
Sedaj ali jih na ALTER-ju ni, ali so tiho. Unih, z denarjem ali superlepih, tu ni!

Sicer pa: Dala ne dala, vsaka uvene!

Zaradi tega - njih - v letih oboji pokasiramo!
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
Pri odnosih je samo ena resnica (pod pogojem, da si odnosa z nekom tudi želiš). Da zadeve rešuješ. Kdor zadeve rešuje, je pripravljen sprejeti odgovornost, priznati napako, samega sebe zelo dobro pozna in odprto pové kaj potrebuje itd...tisti bodo imeli odnos. Zelo redki so pari, kjer vse špila brez usklajevanja, kompromisov, empatije.
V marsikateri družini ni dogovarjanja, pregovarjanja, pogajanja, usklajevanja...in takšne družine, kjer tega ni, so na videz krasne. V resnici pa je (lahko) zelo malo stika v njih...vsi se umikajo, popuščajo, ker ne želijo soočenja, konflikta,...potem pa se en dan nekdo obesi, zboli, konča pod vlakom, na pomirjevalih, s kabrioletom, ljubimcem, 1001 hobijem, begom od sebe in svoje bede :obesise:

Poznate tisto:
"Zakaj sta skupaj, če se stalno kregata?" :zavijazocmi:
"Saj se ne kregava...Pogovarjava se." :fredi:
Za nekatere je argumentirana debata, še posebej, če je strastna, enaka kreganju.

Biti sam pa je tudi zelo osebna stvar. Ali si vzgojen v avtonomno osebo, imaš kakšno travmatično izkušnjo, si morda kronično bolan in bo tvoja bolezen predvidljivo napredovala, da ne govorim o prepričanjih (nekaj podobnega, kot ima g. Arne Hodalič o otrocih) itd...S staranjem se ljudje spreminjamo...še tiste stvari, v katere smo najbolj goreče verjeli, lahko postanejo popolnoma nepomembne...to je malo povezano z modrostjo, iskanjem sebe, spraševanjem pač...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ja, te so kar hude. Se človek sprašuje, kje je razlog, da sta dva še skupaj, ko vidiš, kakšen je odnos med njima.
So pa to težke odločitve.
Seveda so težke odločitve, ene najtežjih v življenju, ko se konča imaš občutek da se ti je sesulo celo življenje in da je vse do sedaj bilo zaman. Bolečina nekaj časa kot da te vsak dan posebej kamion zbije. Milijon vprašanj in nobenega odgovora. Ne moreš biti doma, ker si preveč sam, ne moreš v družbi ker te motijo ljudje. Tak da, been there, done that... vsak pozna par ali pa kar več njih, ki igra v javnosti popolnost, veš pa da je znotraj vse mrtvo in gnilo...kdor tega ni doživel in je srečen od srednje šole/faxa z prvim/prvo tega ne more razumeti in je v tej debati popolnoma irelevanten. Čas pokaže ali ti je uspelo.

Ampak, ko se človek pobere in znova zaživi, ko si se nazaj dvignil dobesedno iz mentalne greznice lastnega in tujega sranja, veš da je karkoli bolje kot pa biti z napačno osebo. Tudi sam in se prazniti v wellcumu. Še najbolje je biti z pravo, ki te podpira ko premikaš gore, če je potrebno, nato pa samski. Vlagati v zvezo in dati vse od sebe in upati da enako počne tudi druga stran.

Če bi se karkoli zgodilo, zaradi omenjenih izkušenj pač ne bi sprejel v svoj lajf več kogarkoli oziroma zelo malokoga. Kure o katerih tu teče beseda niso moja liga. Pa nisem prevzeten, samo realen.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Zveze niso vec za vec kot 10 let (tako kot avti). Znanstveno je dokazano, da se zenska moskega navelica po max 2 letih, moski pa zenske po max 7ih. Lahko se pogovarjata, usklajujeta ne vem koliko....prej ali slej se bo en skurbal ...in tam kjer se na polno pogovarjata to tudi zblebetal. Danes so vsi (predvsem zenske) sprejeli teorijo da je monogamija nenaravna, da ne mores imeti samo enega rad, blabla....
Zvezo se navadno vzdrzuje zaradi otrok, udobja in pomanjkanja jajc....vse ostalo je BS.
 

Bizic89

Zelenc'
18. mar 2024
4
0
1
Zato ker si profil odprl v ponedeljek imaš tri objave v tem času, prva je bila ko "sprašuješ" po izkušnjah neke spletne strani z linkom,
brek konkretnega vprašanja o kakšnem proizvodu...

100x videno, ko nekdo hoče brezplačno promovirat neko stvar na Alterju... kontaktiraj velevodjo Alterja MaverickT in se z njim zmeni za oglaševanje.


Razen če bi rad sam delil/a kako si zadovoljen/na z kakšnim proizvodom iz njihove ponudbe? Strapon?
Samo vprašal sem, no hate.. :)
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
590
310
63
Glede otrok. Ne verjamem, da imajo obdobje ''potrebo'' po frocih. One imajo nohte, pa iPhone, pa bele superge, ...
One so na poti: Sem naj in naj, tip mora biti nekaj vrhunskega po lepoti, po denarju.
Sedaj ali jih na ALTER-ju ni, ali so tiho. Unih, z denarjem ali superlepih, tu ni!

Sicer pa: Dala ne dala, vsaka uvene!

Zaradi tega - njih - v letih oboji pokasiramo!
So bogati so, samo oni pišejo v temi "Kriptovalute"!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
No, tudi pri tistih je večinoma bogastvo še na strehi, ter kar nekaj tistih pri dnarju ni v oni temi.