Zakaj je toliko samskih žensk?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Do 35? Mislim da kar tam nekje preko 40. Pa saj mi je kolega pravil kake scene so to, preko 30 in doma, služba ravno toliko da je, pa malo vmes ni, a pričakuje oh in sploh... točno oni graf par strani nazaj. Komad od 3-5/10 pričakuje deda od 8/10 minimalno, čeprav nima kaj ponuditi.

Biologija je na tvoji strani, če odmisliš da bi najstnik imel starca za fotra, ga lahko imaš komot po 50. letu. Ali pa ga tudi nimaš.
Tole sem jaz pred kratkim poskusil poudarit, pri teh novodobnih generacija, pa sem bil popljuvan, češ kaj sem jaz več, in kako si drznem ocenjevat druge. Je pa ravno obratna siruacija. Ta generacija te gleda zviška, kot klošarja. Ker one pač imajo nohteke, trpelnice in cotike, vse spedenano v nulo. Jaz pa nosim adidas superge, zgolj ker so mi udobne, in ne Guesss, Tomica Killfiger ali Versaće. Mah... kaj pišem... grem z pubecoma, na eno košarko...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Službena zabava.....ta sproščeni del....pa nasprot mene za mizo sodelavca...oba HH trenirki kompletni....tm 20let+....

Jima rečem da mi zgledata k v 90s ko smo se smejal ru§§kim slikam ko so mafijozoti tam taki uletaval na svoje poroke....

Etak nista razumela.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Zadnjič smo 4 stali zunaj na kofetu pa pride 5ti, pa reče sedaj so spet bele superge moderne. Samo jst sem imel črne najkice :valjamse:

Drugi vsi airforce al kaj so....
 
  • Haha
Reactions: Ador

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Niti ne, mi kvečjemu za nekaj let zaostajamo.

Sicer sem v vezi, ampak če slučajno pride kdaj do ločitve, ostanem dalje kar raje sam ko da se hebem s kako ločenko oz komerkoli overdamaged. 2 krat mesečno wellcum, več ne rabiš...
Zato gre vedno več evropejcev 40+ po drugo žensko na filipine/tajsko/laos/indonezijo
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Tebe še človek zlepa ne navadi....!
En jamra, da me je navajen, ti zdaj cmizdriš, da se me ne moreš navadit. Zato sta se pa takoj našla med "priletnimi sončki, ki ne vejo kaj bi sami s sabo", mal bi, mal ne bi, mal ne ve, zagotovo pa ve zakaj ne more. Ker so drugi krivi. Največkrat komunajzarji, pedri, šiptarji. In z biomedicinsko pomočjo oplojene samske ženske.
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Moj kolega si je dobil brazilko, se spravta otroka delat, ne gre.. ugotovijo, da je on neploden.
Seme ni vino, zato ga ni treba hranit za vnuke. Pri osemnajstih bi morali uvesti obvezen odvzem semena. In ga hranit vsaj 20 let, ko smo ga v povprečju pripravljeni prvič uporabit.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Razlogi za neplodnost so danes res malo bolj na moški strani. So pa vzroki v večini lažje rešljivi. Pa spermiji nastajajo praktično celo življenje sproti. Ženska se reodi z vsemi jajčeci in jih praktično od rojstva samo še izgublja.

Pri ženskah je skoraj vsak vzrok neplodnosti kar jeba. Povrhu vsega ima pri 35 letih starosti samo še par % jajčec in zamrznjenje jajčec bi imelo dosti večji smisel pri mladih ženskah. Pri 18 daš zamrzniti cca 10-20, da se potem pri 35 ne rabi tolčt po glavi ko jih več nima.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Naravno je rekel. Kaj pa naravni soforumaši, ki na hitro tipkajo in niti ne razmišljajo, ker jim za hrbtom mama stoji in sprašuje, če bi se pri 40ih sine le opogumil in probali mamine palačinke s slivovo marmelado in ne skos tem pinat baterjem.
Pustimo degenerirane fantke, govorim o normalnih zrelih moških in ženskah.
Ki so očitno v veliki manjšini trenutno...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Rekel bi, da tud medsebojna kompatibilnost kaj steje. Poznam kar nekaj primerov, ko nikakor nista mogla do otroka, nikakor. Na koncu sla narazen in v novi vezi oba puf bam otrok bp. Nekaj bo na tem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
En jamra, da me je navajen, ti zdaj cmizdriš, da se me ne moreš navadit. Zato sta se pa takoj našla med "priletnimi sončki, ki ne vejo kaj bi sami s sabo", mal bi, mal ne bi, mal ne ve, zagotovo pa ve zakaj ne more. Ker so drugi krivi. Največkrat komunajzarji, pedri, šiptarji. In z biomedicinsko pomočjo oplojene samske ženske.
V 80s pa 90s je blo easy......si se vse pomenil za šolskim transformatorjem.....

.....zdaj pa psihiatri in odvetniki in €€€ na TRR....

Čudni časi ti rečem!
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
V službi je pri nas več zaposlenih žensk kot moških, tako da imam kar soliden vpogled v ženski svet in njegovo razmišljanje. Mlade, tam do 27, so vse še neobremenjene, večina jih otrok še nima, nekatere doma pri starših, niti ena pa sicer ni neka bitch, slišim jih dostikrat da se pogovarjajo kak pucajo, kuhajo, perejo itd. tako da jih je še kar nekaj dobro vzgojenih. Kakšno bo že kakšna napačna življenjska odločitev naredila za bitch, ampak vseh pa ne.

Največji fail so +40 ki so že priletele na mino (varanje, ločitev, oboje, itd.) Poduhovljeno u pm, tak hudo polno samo sebe da niti ni za opisati, vse po vrsti si zaslužijo deda, ki niti ne obstaja, vse se trepljajo po rami a doma so po webcamu bivšega gledale kaj dela pa komandirale, nikoli ni bilo nič dovolj dobro... evo zaj pa qrac.