Zakaj je toliko samskih žensk?

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Ženska razlaga, kar ženske nočejo slišati

0:56 63% starih med 20 in 30 je samskih

preskočite odo7 minute naprej (samoocena)
9:10 cost/risk benefit je preprosto preslab -> (zda podatki) 70% vseh ločitev sprožijo ženske




Her: "Hey honey, want to buy me a drink?"
Him: (glances at her) "I can't afford you."
Her: (offended) "I'm not a prostitute."
Him: "Oh, then I definitely can't afford you."
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Še malo igranja s številkami... kaj obstaja v RL in kaj samo v glavah žensk

Women Got Shocked After Hearing These Stats Of The Ideal Man
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Se kar strinjam s tabo. Sam sem trenutno samski, ampak sem se relativno mlad. Je pa trg tak, da so ze te okoli 30 overdamaged, nad 30 majo froce ali so tezke karakterno. Skratka zelo tezko je najt kaj pametnega in res tehtas ali imeti dusevni mir in biti sam al se borit z mlini na veter.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Gledam pa pri kolegicah in kolegih, sploh prve so "kr nekaj" vzele, ker je pac ze cas in je treba met otroka. To bo se veselje.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Dobro, če si malo nad 30 še ni blem, to komot tam 25-30 dobiš. Še vedno je več kot 50% šans da otrok še nima, prtljago pa imajo že vsi ker, če ne drugače, je neko resno zvezo že imela. Tam nad 35 pa imajo že otroke ali pa hudo preizbirčne, ki jim i dlaka smeta, oboje zame no-no. Skratka, poskusil sem si z dvema družinski lajf, otroci z eno, upam da je to to. Če pa se kdaj v prihodnosti izkaže da ni, pa se družinskega lajfa več ne grem, svojo deco imam, z tujimi se ne bi ukvarjal, imajo svoje starše za to. Hribolazenje, potovanja, gorsko kolesarstvo, pir s kolegi in wellcum :D
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Ko tole berem, majkemi, albanci nam bodo prevladali ne v 20 letih ampak v 10ih. Še sploh ima kdo v tej FB/Insta/Tiktok zablojeni generaciji željo po razmnoževanju?
Zahvali se fajonki in janshariju za uvoz.

Drugače je država Albanija po demografski projekcijah v klubu 10 držav v Evropi, ki bodo do 2100 izgubile 1/5 prebivalcev, tam so tudi: Hrvaška, Srbija, BiH, Romunija, Moldavija, Bolgarija, Latvija, Litva in Ukr.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

jello

Guru
22. sep 2008
9.698
3.580
113
Zahvali se fajonki in janshariju za uvoz.

Drugače je država Albanija po demografski projekcijah v klubu 10 držav v Evropi, ki bodo do 2100 izgubile 1/5 prebivalcev, tam so tudi: Hrvaška, Srbija, BiH, Romunija, Moldavija, Bolgarija, Latvija, Litva in Ukr.

Ja, janša, fajonka in šiptarji so krivi da pri 40+ nimate babe, 5 otrok in 8 vnukov. A gate zjutraj nataknit pa rata al je tudi kriv kakšen lgbt ali migranti?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Brezveze se vžigate "tastari", ker pojma nimate kašne so mlade slovenke danes. Tam do 35ga bi se zivela kot punca, hodila okoli, na tortice, kuhala ne bi nic, froce bi mela pa ko je ze (pre)pozno.. Moje seme bo se en cas dobro in ga ne mislim zapraviti na kar eni. :D
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
622
325
63
Brezveze se vžigate "tastari", ker pojma nimate kašne so mlade slovenke danes. Tam do 35ga bi se zivela kot punca, hodila okoli, na tortice, kuhala ne bi nic, froce bi mela pa ko je ze (pre)pozno.. Moje seme bo se en cas dobro in ga ne mislim zapraviti na kar eni. :D
Pustite "babe" pri miru, pojdimo se raje pogovarjati o gorskih pa tudi treking kolesih se vsaj ne bomo kregali! :) Kolesa tista na elektriko ker samo za nožni pogon nismo ravno najbolje pripravljeni. Saj mogoče bodo pa na vrhu kakšnega hriba pa tudi kakšna sposobna dekleta ki so startale za nami iz doline. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Brezveze se vžigate "tastari", ker pojma nimate kašne so mlade slovenke danes. Tam do 35ga bi se zivela kot punca, hodila okoli, na tortice, kuhala ne bi nic, froce bi mela pa ko je ze (pre)pozno.. Moje seme bo se en cas dobro in ga ne mislim zapraviti na kar eni. :D
Do 35? Mislim da kar tam nekje preko 40. Pa saj mi je kolega pravil kake scene so to, preko 30 in doma, služba ravno toliko da je, pa malo vmes ni, a pričakuje oh in sploh... točno oni graf par strani nazaj. Komad od 3-5/10 pričakuje deda od 8/10 minimalno, čeprav nima kaj ponuditi.

Biologija je na tvoji strani, če odmisliš da bi najstnik imel starca za fotra, ga lahko imaš komot po 50. letu. Ali pa ga tudi nimaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in klekej