Vožnja s spremljevalcem pri 16ih

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
Brez veze pametovati. Kalbo pozna froca in se bo z njim pomenil. Važno je, da je cel, če mu pa besede fotra nič ne pomenijo, bo morda to, da je zličkal svoj denar.
kalbo javi kako se boš zmenil. Da bom pripravljen, :), čeprav upam, da ne bo treba. Samo deca je pač deca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in jendomen

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
520
97
28
Namen tega posta je pa kje že? A da ti je fotr kupu Mustanga? Moj je svoj avto zličku, za kerga je fleksarco gonu 2 mesca. Na srečo se mu je prvi zajeb obrnu tko da je cel, da ni nobenga poškodoval, nesrečno pa to da je avto za v refuzo, ker ni blo izletne cone, ampak ograja in potok.
Ne misli pa, da ti ne morš s ceste letet.
Ne fotr, ni namen posta, da bi dajal opazke o meni in mojem avtu..nekaj drugega je, beri svoje poste za nazaj in se enkrat mojega...pa brezveze fanta zdej kloftat in mu drzat predavanja o prehitri voznji, ce prej ni dojel med tvojim mentorstvom in "26 urami..mimgrede, jaz sem imel za avto 38 ur, mi ni gadno povedat.. me pa strasno veseli, da mu nic ni, ker nekateri nimajo take srece..ravno konec vikenda sta sla dva vrstnika na motorju..prehitra voznja in odvzem prednosti.
.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Ne fotr, ni namen posta, da bi dajal opazke o meni in mojem avtu..nekaj drugega je, beri svoje poste za nazaj in se enkrat mojega...pa brezveze fanta zdej kloftat in mu drzat predavanja o prehitri voznji, ce prej ni dojel med tvojim mentorstvom in "26 urami..mimgrede, jaz sem imel za avto 38 ur, mi ni gadno povedat.. me pa strasno veseli, da mu nic ni, ker nekateri nimajo take srece..ravno konec vikenda sta sla dva vrstnika na motorju..prehitra voznja in odvzem prednosti.
.
No ti si se vseen hotu bl samo pohvalt s 480KM Mustangom pr 23(?) letih, katerega si pri teh letih lastnik!?
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.951
1.094
113
www.adriamedia.si
No moj je naredu vozniško, kupu avto, mel en teden avto, pa ga je dons zapelu s ceste. Hvala bogu, da je mulc cel, ni dost mankal, pa ne bi bil. Avto je pa sam za na odpad, se teh starih jajc ne splača popravljat. Mel je srečo, da ga je ustavla ograja, pa neki šavja, da ni zletu 3m globok v potok. Po drugi strani bi pa nekje drugje tak izlet s ceste plaču sam z mal adrenalina. Pa tud to je dobr, da sva šla s sodelavcem takoj tja, ker bi mulci naredl še večjo neumnost, jest sm jih sam nagnal izpod avta, pa avtovleko poklicu.

Je dečko delu za đabe celo poletje. Tko da to je pa drug vidik tega, da ti mulc nardi vozniško. Hvala bogu, da sm mu kupu nove gume, pa da sm takoj zavore poštimu, drugalč bi se zdele lohk fejst po glavi tepu. Tko bom pa sam mulca skloftal, pa še enkrat bova mela pogovore o prilagoditvi hitrosti.
Evo, moja dans naredila (lani obveznih 20 ur, pa slabo leto s spremljevalcem, pa par urc za osvežitev, pa izpit), pa je tole edino, kar me skrbi. Ker bila ene 2x ko sem bil jaz v avtu malo ... Ne bom rekel absolutno prehitra, ker je blo daleč od meje, ki jo je avto sposoben, ampak za znanje vožnje in linijo skozi ovinek, je pa bila ... Pa ne vem, če se jo je zadosti prijelo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Ne fotr, ni namen posta, da bi dajal opazke o meni in mojem avtu..nekaj drugega je, beri svoje poste za nazaj in se enkrat mojega...pa brezveze fanta zdej kloftat in mu drzat predavanja o prehitri voznji, ce prej ni dojel med tvojim mentorstvom in "26 urami..mimgrede, jaz sem imel za avto 38 ur, mi ni gadno povedat.. me pa strasno veseli, da mu nic ni, ker nekateri nimajo take srece..ravno konec vikenda sta sla dva vrstnika na motorju..prehitra voznja in odvzem prednosti.
.
Ma 18 letnega mulca da bom skloftal. Sarkazem dečko, sarkazem, kar sem "kloftal" sem. In ja, seveda bo lekcija, če ne bo to brez veze. "Nism vedu da je tak ovink"... no shit sherlock, gledaš ograjo k je 90 stopinj na tvojo smer, kaj pa je druzga k ovink, sezame otvori se?.... to sva že predelala k sva promet ustavljala.
In ja sem bil takoj k sem videl situacijo srečen da je ograja zdržala, ker če ne bi bi blo zdele fejst žalostno.
Vožnja pa niti ni bla v kategoriji prehitro, ker to ma v podzavesti da je no go, blo je v kategoriji neprilagojeno, zaheb pač.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Evo, moja dans naredila (lani obveznih 20 ur, pa slabo leto s spremljevalcem, pa par urc za osvežitev, pa izpit), pa je tole edino, kar me skrbi. Ker bila ene 2x ko sem bil jaz v avtu malo ... Ne bom rekel absolutno prehitra, ker je blo daleč od meje, ki jo je avto sposoben, ampak za znanje vožnje in linijo skozi ovinek, je pa bila ... Pa ne vem, če se jo je zadosti prijelo.
No točno to je zdej mojga neslo.... študiram kje sm falil v teh dveh letih. Mogoče bo pa to tud šola še za mlajša dva.
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
520
97
28
Ma 18 letnega mulca da bom skloftal. Sarkazem dečko, sarkazem, kar sem "kloftal" sem. In ja, seveda bo lekcija, če ne bo to brez veze. "Nism vedu da je tak ovink"... no shit sherlock, gledaš ograjo k je 90 stopinj na tvojo smer, kaj pa je druzga k ovink, sezame otvori se?.... to sva že predelala k sva promet ustavljala.
In ja sem bil takoj k sem videl situacijo srečen da je ograja zdržala, ker če ne bi bi blo zdele fejst žalostno.
Vožnja pa niti ni bla v kategoriji prehitro, ker to ma v podzavesti da je no go, blo je v kategoriji neprilagojeno, zaheb pač.
No to je odgovor
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
Evo, moja dans naredila (lani obveznih 20 ur, pa slabo leto s spremljevalcem, pa par urc za osvežitev, pa izpit), pa je tole edino, kar me skrbi. Ker bila ene 2x ko sem bil jaz v avtu malo ... Ne bom rekel absolutno prehitra, ker je blo daleč od meje, ki jo je avto sposoben, ampak za znanje vožnje in linijo skozi ovinek, je pa bila ... Pa ne vem, če se jo je zadosti prijelo.
Jaz se za večjo glede tega ne sekiram preveč, za fanta pa. Ta nima meje, moram še naštudirat, kako mu dokazat, da ni Schumacher, preden bo sranje naredil. A je možno peljati na obisk v Sočo. Recimo, da volontira kakšen dan, dva. Po moje bi moralo dati mislit tudi pubertetniškemu umu. kalbo: evo predlog.