Vozi desno, prehitevaj levo

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Tok si mocen pa nevaren da ze dve uri zbiram pogum da bi napisal odgovor v temo pa si ne upam.

Strah me je.

Poglej za nazaj pa bos videl da ne komentiram veliko tko da prosim da mene pustis na miru.

Obljubim da bom na cesti, ko pripeljes mimo, gledal stran pa ceprav bom peljal na slepo. Ne bom si te drznil izzvati s pogledom.

Naj se enkrat omenim da sem dojel da si nevaren osebek in da s teboj ni cesenj zobati.
Res si bogi.
Sedaj si samo dokazal na kakšnem nivoju si-ste. Vse kar si napisal ti popolnoma verjamem. To itak več ali manj delaš-delate.:valjamse::bonk:
bdv
Ja te spremljam in vidim koliko in kaj komentiraš, karkoli je preveč:fredi: in same bedarije. Se pa sploh ne čudim, pričakovano od takšnih kot si ti.
Tako da...si lahko samo misliš kaj si mislim o takih.

:valjamse::valjamse::valjamse: a to je tvoj naslov:valjamse::valjamse::valjamse:
Ja pričakovano, kaj moreš par pacijentov iz istega oddelka tu gor komentira in kaj drugega ni za pričakovat. Potem pa sanjajo kako so jih spustili na eno testno vožnjo. Mogoče jih celo Apollo okol voz:valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.575
113
Nihče ti ne brani da se odfookaš nazaj v višave, namesto da tukaj dol z nami bedniki riješ po gnojnici.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
:valjamse::valjamse::valjamse: a to je tvoj naslov:valjamse::valjamse::valjamse:
Ja pričakovano, kaj moreš par pacijentov iz istega oddelka tu gor komentira in kaj drugega ni za pričakovat. Potem pa sanjajo kako so jih spustili na eno testno vožnjo. Mogoče jih celo Apollo okol voz
Ne, ni moj naslov. Že spet nič ne štekaš. Ti ne zamerim. :srce:
Aja, se ti opravičujem za prejšnjič. Tvoj nabor floskul sploh ni tako omejen. Ne premoreš samo treh.
Takole:
- VSI ste prilagojen program
- vi VSI nimate pojma (pacijenti)
- nepismeni VSI
- VSI ste lažnivci
- VSE vas je trebat jebat (haha, kot da veš kaj je jebačina:oops:)
- VSE vas je treba prefukat
- spremljam VSE vas (ali mogoče mesto:sprasujemse: ) in vem kje živite in vas lahko izsledim
Napreduješ.
Edit: krožišča si že naštudiral? Mami ne posodi avta?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Jaz priznam, vsak dan vozim po levem pasu. Vipavska AC. Praktično cel čas. Luče, vabljen. Blendat,, hupat, fakice kazat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.326
113
Res si bogi.
Sedaj si samo dokazal na kakšnem nivoju si-ste. Vse kar si napisal ti popolnoma verjamem. To itak več ali manj delaš-delate.:valjamse::bonk:
bdv
Ja te spremljam in vidim koliko in kaj komentiraš, karkoli je preveč:fredi: in same bedarije. Se pa sploh ne čudim, pričakovano od takšnih kot si ti.
Tako da...si lahko samo misliš kaj si mislim o takih.
Ne upam nic mislit, sploh pa ne tega kaj ti mislis. Za moj notranji mir je pomembno le to, da vem da me ne bos premikastil ce se srecava.

Lahko si le mislim kak nevaren mozak si.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.326
113
Dobil bo ime, priimek in naslov.
Odvisno ali bo policija sama zaznala prekrsek ali ne. Ce ga bo (beri: se vedno je v prekrsku ko ga policija izsledi) potem ne dobi podatkov.

Ce pa ob prihodu policije tip ne dela nic napacnega, potem pa lahko policija ukrepa le na podlagi tvoje prijave. To pomeni da si prica v postopku in v primeru da se krsitelj pritozi na kazen - dobi podatke
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Sorry fantje. Sedaj me čakajo terapije še z drugimi pacijenti. Pozdravte se, pa se slišimo. :kiss: