Vozi desno, prehitevaj levo

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, pri meni je zadnjic zadaj za ritjo en blendal in mi kazal fakice... fajn sem pohodil zavore, da se je abs vzgal, un mi prpizdi v odbijac...potem se umakneva k strani, mu recem, da nej mi da za nov odbijac....model mi da par jurjev in potem greva vsak svojo pot. S temi par jurji gremo potem v MekDonalds, se fajn najemo in grem v Obija po barvo in kit. Ko sem popravil, sem sel spat, ker sem bil ful zjeban od kitanja in brusenja in barvanja....Aja, zadnjic mi je en sleper zadaj blendal...da bi ti videl, ko sem spet pohodil in so ploscice na polno zagrabile. Sleper zvrnjen...cisterna po tleh, da se je nafta polila se po mojem avtu...no, zahteval sem par jurjev za odbijac in ciscenje, ker je avto smrdel po nafti....no, tip mi je dal 3 jurje in jurja za ciscenje....Pa reku sm mu, da nej neha tko agresivno vozit....je reku, da gospod. In, ker sva se poslovila v prijaznem tonu, sem mu dal 50€ za nove cokle.
Jaz se ponavadi umaknem iz prehitevalnega na nasprotni pas ob prvi priliki. Sicer mi vsi vozijo nasproti, ampak unmu zadaj sem se pa vendarle umaknil....Na desni so sami sleperji in nocem, da se spet kdo prevrne...

Hecam se, ejga :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: BigPoppa in sass

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Če že moderatorji ne ukrepajo bi se lahko dogovorili, da tega psihopata vsi vržemo na ignore in se pač neha debatirati z njim. Že zdavnaj je v mobilnem podforumu dokazal, da ni zmožen civilizirane debate in je očitno brezupen primer.
In koji si ti k da lahko tukaj žališ.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Seveda, če je prostor. In če je prostor, do tega "umikanja" sploh naj ne bi prišlo, kajne:fredi:
No primer, jaz vozim po prehitevalnem tam 140-150 ( ne mi o tem koliko je dovoljeno, če je prazna cesta zelo malokrat vozim pod 130, še posebej, če sem notri sam ali zraven moja:fredi:, če imam notri otroke ali taščo pa vozim tudi manj:zavijazocmi: in se uvidevno umikam vsem po vrsti:zavijazocmi:) na voznem vozijo recmo 100-120, vmes se najde po predpisih varnostne razdalje prostor, in jaz naj sedaj zmanjšam na teh 100-120, da se bom vrinil not.
Ne, ne bom. Vozil bom tako kot sem vozil do sedaj in potem pridem do vozila (da se lepo izrazim), ki se po prehitevalnem vozi 130 ali manj. Za mano vozi vozilo meni primerno, jaz bi šel rad hitreje samo se ne umakne, brez kakšnega blendanja (vsaj nekaj časa:zavijazocmi:) pripeljem malo bolj za rit mogoče malo levo desno, da me za ziher opazi ajd, če se res nekaj časa ne umakne poblendam, (nikoli še nisem kazal kakšnih fakičev, pesti vsaj ne toliko časa dokler ga meni ni kdo pokazal, ja takrat bi pa če je možno stopil ven in se verjetno ne na prav normalen način pogovoril s tem pacijentom, se je že zgodilo, no ja ustreli ga nisem, če razumete "koncepta sobesedila" :bonk:) seveda če vidim da je na voznem pasu možnost, da bi se umaknil. Tisti za mano pa začne blendat in mi kazat fakič... naj se mu umaknem, ker bi šel rad naprej. Halo, kaj tukaj ni jasno.
Seveda vi se umaknete na vozni pas al kaj?:bonk:

Ne takemu sigurno ne.

In potem bo en pacijen tukaj žalil "Po levi vozijo debili. Debil ne zmore namere, samo počne tisto kar mu narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje)."
Pa kakorkoli ali se prepoznam tukaj ali ne.
Mislm kaj vam tukaj ni jasno. To je žaljenje vseh in taki komentarji v štartu ne sodijo na forum take je treba takoj zatret in odstranit!
Pa se sploh ne gre za to kako kdo vozi, sploh na začetku nisem o tem pametoval, ker na cesti je nešteto situacij in težko je bit pameten tukaj na forumu kaj bi kdo storil v določenem momentu. Zato se v take debate sploh ne spuščam.

Ampak, da lahko tukaj nekdo žali in piše kar se mu zahoče, nobeden od moderatorjev pa ne ukrepa in zbriše takega posta in takega kretena pošlje v banovce:bonk:
Pa vsak drugi tukaj že uporablja besede: debil, idiot, pacijent... Pa nikome ništa. Moderatorji pa drkajo krščen duš.
Potem pa se name spravijo, ker sem na to opozoril in ga nekam poslal, namenoma čakal kdaj se bo kdo našel in počistil to nesnago.
Ne nikogar.
:bonk:
Nisi razumel
Jaz vozim 160+ po AC kolikor se le da po voznem pasu, potem pa dohitim pacijente ki vozijo 140-150 po prehitevalnem in mislijo, da so Schumacherji, pa se se držijo prehitevalnega, pa bog ne daj, da jih kdo prehiti.
Še hujši so tisti, kot sem že napisal, ki se vozijo 129 po števcu po prehitevalnem in se igrajo policaje ter delajo red na AC.
Ja. Tu in tam se mi pa res kak dinamičen voznik prilepi na zadnji odbijač ampak takšnemu, se umaknem če je prostor na desni.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.192
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Nisi razumel
Jaz vozim 160+ po AC kolikor se le da po voznem pasu, potem pa dohitim pacijente ki vozijo 140-150 po prehitevalnem in mislijo, da so Schumacherji, pa se se držijo prehitevalnega, pa bog ne daj, da jih kdo prehiti.
Še hujši so tisti, kot sem že napisal, ki se vozijo 129 po števcu po prehitevalnem in se igrajo policaje ter delajo red na AC.
Ja. Tu in tam se mi pa res kak dinamičen voznik prilepi na zadnji odbijač ampak takšnemu, se umaknem če je prostor na desni.

Kaj pa mi, "idioti", ki vozimo po desnem cca 145, pa ko hočemo prehitevat, gremo na levega, pa se nam ti prilepiš na rit?
Jaz, če vidim, da se mi nekdo bliža, ko sem na levem, grem tudi do 180, samo "da se mu skinem" in grem nazaj na desnega...
A je to narobe?
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Se peljem 140 po prehtevalnem (Vrhnika-LJ) nakar dohitevam kamione in nekje vmes bus. Avtobus ko sem že skoraj mu vzporedno da žmigavec in zapelje s 70-80km na prehitevalnega.

Druga zgodba: Se peljem 140 zevečer po prehitevalnem, dohitim avte na voznem pasu in tudi tam je uvoz. Dva sta se ravno vključeval na voznega nakar se en iz voznega spomne da bo s 110 v trenutku zapeljal na prehitevalnega.

Še dobr da imam nove zavore in dobre gume....pa končnike, spone, roke zrihtane.

Drugače so primer v večini pa gre tekoče, vozniki se umikajo iz prehitevalnega pa tud če kdo fura 140+++ in se pravočasno ne umakne 100% ni problema. Najbolj zoprn so mi tisti s 100 in mal čez ko na prehitevalnem ne pospešuje