Vozi desno, prehitevaj levo

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Luce, umiri se..Romzi je hotel napisat, da tisti ki kampira na prehitevalnem, da je debil.
Ne ti men umiri se!
Kaj je hotel napisat in kaj je napisal je razlika!
Po levi vozijo debili. Debil ne zmore namere, samo počne tisto kar mu narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje).
Tukaj jaz ne vidim nič napisanega od kakšnega kampiranja. Če pa je prilagojen program in ne ve kaj piše pa naj gre na zdravljenje in se potem oglaša.
Taki mi pa res dvignejo živc.
Že nekaj časa ga spremljam in samo pametuje po forumu.
Ne men potem, da se naj jaz umirim. Najprej umirite take pacijente pa ne bo nobenih izpadov.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.465
113
Bo obratno. Tisti z izpadi ste pacjenti.
Pacjenti, ki bi kar streljali počasnejše od sebe in jim nabijali kazni, če bi imeli možnosti/jajca to početi :valjamse:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Vidim da nas je tukaj nekaj malega ki vozijo po levi in se umikajo desno (jasno po slovenskih zabasanih cestah). Večina pa valda lepo vožnja po desni tako kot velevajo predpisi. No in danes mojih 15 minut, koliko sem udeležen vsakodnevne vožnje po AC, večina izbere tisto prvo varianto, ki seveda ni skldna s CPP. Zdaj se sprašujem ali je cel svet nor in vozi razmeram primerno ali cvet Alter inteligence tukaj le nabija toliko, da lahko nekoga drugega zmerja z debilom, v RL pa je zgodba grobo izkrivljena.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
O kakih dveh govoriš? Snemalec je le toliko idiot, da s telefonom snema. Poskus prehitevanja pa je dokaj legitimen.
Problema sploh ne bi bilo, če bi bumbar v bemfli tolko spustil gas, da bi šel tovornjak mimo.

Tisto kar folku na cesti največ manjka je razumevanje, da se lastna pravica neha tam, kjer se začne pravica koga drugega.

Dejstvo je, da sta idiota oba. Če tega ne vidiš, nisi za na cesto. Vprašanje pa je, kje je tale kamionar voznika v BMWju razkuril. Ker tole je kazanje mišic, ki ga lahko spustiš vsakemu kamionarju z lahkoto. Koliko je pa to potem varno je pa drugo vprašanje. In ne, tega še nisem naredil, me pa dostikrat ima.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
A to ni žaljenje? Žalil si mene in vse, ki vozimo po levi ja! Kaj ti tu ni jasno! Sorri, ker sem se prepoznal, ker vozim tudi po levi:nigladek: Ti ne:bonk:Če še nikoli nisi si en velik lažnivec, če pa si, pa si en velik debil!
Še vedno pa čakam tvoje podatke, ne se sedaj izmotavat, kaj si stisnil pičko al kaj, ne ti men "Daš naslov in telefonsko"
Če imaš jajca objavi tukaj svoje podatke, naslov (telefonska me ne zanima :bonk:) ker se bom osebno zglasil!
Če te je tukaj strah lahko tudi ZS.
Stari, maš jajca. Mene so zadnjič obiskali kriminalisti za dosti manj.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Vidim da nas je tukaj nekaj malega ki vozijo po levi in se umikajo desno (jasno po slovenskih zabasanih cestah). Večina pa valda lepo vožnja po desni tako kot velevajo predpisi. No in danes mojih 15 minut, koliko sem udeležen vsakodnevne vožnje po AC, večina izbere tisto prvo varianto, ki seveda ni skldna s CPP. Zdaj se sprašujem ali je cel svet nor in vozi razmeram primerno ali cvet Alter inteligence tukaj le nabija toliko, da lahko nekoga drugega zmerja z debilom, v RL pa je zgodba grobo izkrivljena.
Če govoriš o polni AC, kjer sta oba pasova polna, potem ni več govora o vožnji po levi. Celo v skladu s predpisi je.
Če imaš situacijo kot npr. na sliki ki jo je prilepi Hanzi potem je stvar taka kot sem napisal.
Tistih ki jih kljub praznemu voznemu pasu označim za debile, sploh ne obsojam. Da so debili je povsem legitimno opravičilo. Niso sami krivi.
Da je tovrstna retorika sarkazem, nekateri ne razumejo. Takle mamo.

Tukaj jaz ne vidim nič napisanega od kakšnega kampiranja. Če pa je prilagojen program in ne ve kaj piše pa naj gre na zdravljenje in se potem oglaša.
Taki mi pa res dvignejo živc.
Prjatu, če ne razumeš koncepta sobesedila, škoda da se oglašaš.
Govora je točno o kampiranju. To je sicer metafora, ne gre za pravo kampiranje.

Že nekaj časa ga spremljam in samo pametuje po forumu.
Seveda, večina postov na enmu Alterju nam dviguje kvaliteto življenja na povsem novo raven.
Posebej tvoji prispevki so velik doprinos.
Lepo od tebe da si si vzel čas zame. Tudi jaz sem si ga zate. Retorika ti obsega tri pojme: lažnivci, nimate pojma, prefukal vas bom.
Mimogrede, mesec nazaj si se drl kako nekateri ne znajo vozit skozi turbo križišče - tudi tukaj nisi pozabil na grožnje kaj boš nekomu naredil:

Tolk enga nakladanja o predpisih in ravno zaradi takih biserov, ki ne znajo vozit bo pokalo. Pojma nimaš kako se vozi. Najboljš, da vrneš izpit in se voziš z avtobusom dokler ni prepozno. Še enkrat si poglej kako si zvozil to krožišče pa ti bo mogoče jasno kaj si naredil narobe. Nisi nič boljši kot v prej priloženem posnetku na brniškem krožišču, tisti je imel vsaj izgovor telefon ti nimaš izgovora razen prazno glavo. Pa glej da tega ne ponoviš več, ker če te jaz nabašem te bom dvakrat nabasal! Takrat ne boš "preživel"
Še vedno čakamo odgovor, kaj je avtor posnetka "zagrešil" (sem dal v narekovaje, to pomeni da ne smeš vzeti dobesedno).
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.575
113
Kozlaš naokoli kot stekel pes, brez vsakršnega razloga. To niti približno ni jebanje nekoga v glavo.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Stari, maš jajca. Mene so zadnjič obiskali kriminalisti za dosti manj.
Glede na to kakšne tu ven mečeš se sploh ne čudim, da so te obiskali.
Mene to sploh ne skrbi, če že, bodo kakšnega Romzija.
Kaj si pa vas nekaj pacijentov tukaj na forumu misli mi pa prov mal dol visi.
Se vidi eni in isti, in take je treba sam jebat, ker si vas kar predstavljam forum strokovnjaki :valjamse:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Ti kar svobodno. Od mene ne boš fasal kriminalistov. Sam tolk da veš, niti ne rabiš grozit, sam lepo napišeš, pa ti lohk en pacient fejst zagreni život. Ti groziš pa precej direktno, tko da te lohk en z lahkoto spravi ob vsaj nekaj živcev, če ne drugega.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
1%2B1ninetymiles4R8U31w7rwwro1_540.jpg
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.327
113
Še vedno pa čakam tvoje podatke, ne se sedaj izmotavat, kaj si stisnil pičko al kaj, ne ti men "Daš naslov in telefonsko"
Če imaš jajca objavi tukaj svoje podatke, naslov (telefonska me ne zanima :bonk:) ker se bom osebno zglasil!
Če te je tukaj strah lahko tudi ZS.
Tok si mocen pa nevaren da ze dve uri zbiram pogum da bi napisal odgovor v temo pa si ne upam.

Strah me je.

Poglej za nazaj pa bos videl da ne komentiram veliko tko da prosim da mene pustis na miru.

Obljubim da bom na cesti, ko pripeljes mimo, gledal stran pa ceprav bom peljal na slepo. Ne bom si te drznil izzvati s pogledom.

Naj se enkrat omenim da sem dojel da si nevaren osebek in da s teboj ni cesenj zobati.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Kaj pa če bi mu res napisal naslov, kr neki, ne njegov, izmišljen....in se Luce odpravi tje bunkat, streljat...
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
In zdajle bom jaz ponovil vprašanje iz ene druge teme.
  • Na cesti naletiš na Luceta ki naredi/dela težko pizdarijo.
  • Pokličeš policijo zaradi česar stečejo bogvekaki postopki proti njemu.
  • Bo on dobil na pladnju servirane vse tvoje podatke?