Vozi desno, prehitevaj levo

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Upam, da se zavedaš, da se je kamion “približeval”, ker je ono sprednje budalo zmanjševalo hitrost.
In ja - če bi bilo po moje bi vozniku/voznici bemfla, če bi ga nasadil tovornjak nabil kazen za agresivno vožnjo, povzročanje splošne nevarnosti, bremenil za vse nastale stroške in za vedno odvzel vozniško dovoljenje.

Pa da ne bo zdaj kdo slučajno razumel, da kakorkoli podpiram “ritopikstvo” v prometu. Enako bi kaznoval vsakega, ki me nasadi ozr. se “zaletava”, če se peljem v okviru omejitev, predvsem v področju zožitev ozr. dela na cesti.
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj sem pogledal posnetek in mi je jasno.
Tudi to mi je jasno da je kamionar popizdil. Bolje da ne bi.
Ok, se popravljam, sprednji je očitno idiot, kamionar se je pa pustil sprovocirat in spravit skoraj na isti nivo. Tako kot npr. Luce
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ti dam naslov? Pridi.
Čakam.
Ja jaz sem idiot, debil kakorkoli hočeš. Take kot si ti je treba samo šus v glavo al pa fest prefukat. Verjetno sploh nimaš izpita al pa si ga zadel na lotu.
Tukaj preko tipkovnice si frajer in zmerjaš z debili vse po spisku, da mi je da te srečam pa da vidimo, če mi to upaš rečt v faco :gorjaca:
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Nikogar osebno nisem zmerjal, če se prepoznaš tvoj problem.
Ti si mene osebno z idiotom.
Daš naslov in telefonsko?


"Po levi vozijo debili. Debil ne zmore namere, samo počne tisto kar mu narekujejo osnovni refleksi (žretje, sranje in fukanje)."
"Sta se najdla dva idiota skupaj."
A to ni žaljenje? Žalil si mene in vse, ki vozimo po levi ja! Kaj ti tu ni jasno! Sorri, ker sem se prepoznal, ker vozim tudi po levi:nigladek: Ti ne:bonk:Če še nikoli nisi si en velik lažnivec, če pa si, pa si en velik debil!
Še vedno pa čakam tvoje podatke, ne se sedaj izmotavat, kaj si stisnil pičko al kaj, ne ti men "Daš naslov in telefonsko"
Če imaš jajca objavi tukaj svoje podatke, naslov (telefonska me ne zanima :bonk:) ker se bom osebno zglasil!
Če te je tukaj strah lahko tudi ZS.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Sama sapa te je model.

Predvidevam, da si tipicni kampist na prehitevalnem. Ko odlozis telefon, za en kratek trenutek postanes ritopik. Dokler seveda ne ugledas trenutne porabe in ugotovis, kako je fino biti prvi na prehitevalnem.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Dualis

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Luce: kot so ti ze rekli, debil si, ce kampiras na levem pasu. So neka pravila, ki se jih je treba drzat. Ampak faca kot si, tega ne razumes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
A to ni žaljenje? Žalil si mene in vse, ki vozimo po levi ja! Kaj ti tu ni jasno! Sorri, ker sem se prepoznal, ker vozim tudi po levi:nigladek: Ti ne:bonk:Če še nikoli nisi si en velik lažnivec, če pa si, pa si en velik debil!
Še vedno pa čakam tvoje podatke, ne se sedaj izmotavat, kaj si stisnil pičko al kaj, ne ti men "Daš naslov in telefonsko"
Če imaš jajca objavi tukaj svoje podatke, naslov (telefonska me ne zanima :bonk:) ker se bom osebno zglasil!
Če te je tukaj strah lahko tudi ZS.
Nazadnje sem, ko sem se ubadal s takim kot si ti, fasal konkretno kazen. Ker je model takoj po najinem krajšem "pogovoru" tekel na policijo prijavit.
In odločitev je, da ti podatkov ne dam, še najmanj tukaj javno na forumu. Tak debil pa spet nisem.
Predvsem pa: pametnejši odneha. Me zanima če boš izkoristil priliko in ostal tiho.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Romzi prpica. Vsak izgovor je dober. Nč bat jaz ne hodim na policijo špecat. S takimi pacijenti obračunam osebno. Dobro pa, da priznaš, da si debil.
Ja res bolje, da si tiho in drugič paziš kakšne mečeš ven, ker vsakega se da izsledit tako da ne bit preveč pameten.
Luce: kot so ti ze rekli, debil si, ce kampiras na levem pasu. So neka pravila, ki se jih je treba drzat. Ampak faca kot si, tega ne razumes.
Kje si ti videl, da jaz kampiram na levem ali sem kdajkoli zagovarjal take? Očitno še en nepismen pacijent.
Tukaj govorim o žaljenju Romzija!
Briga mene kako se vi razlagate tisti video ali kje kdo vozi itak se oglašajo samo nedeljski vozniki, upokojenci, šoferji za tipkovnico, ki očitno nimajo niti izpita in tukaj po forumih pametujejo kako je treba vozit.
Kar se pa tiče vožnje po avtocestah pa ja na žalost se na naših avtocestah ne da samo prehitevat po levem ampak moraš v velikih primerih tudi vozit.
Toda očitno vsi zgoraj našteti tega ne veste.
Jaz če že "vozim" po levi nč bat ne kampiram, vozim vedno hitreje od tistega za mano :fredi:
Zame so vsi tisti, ki po avtocesti v normalnih razmerah kjer je omejitev 130km/h vozijo z osebnim avtomobilom manj kot 120km/h debili! Take bi takoj zjagagal z avtocest al pa jim nabil take kazni da se nikoli več ne bi upali prit na avtocesto. Če me znaš vozit se vozi z avtobusom ali vlakom ne pa delat gužve na cestah.
Sreča res, da ni dovoljeno imet pištole v avtu, ker drugače pride dan, ko bi jih streljal ko zajce na strelišči.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Ej mudel.

Sem mal tvoj I.P. pogledal pa vidim, da so na zaprtem oddelku psihihiatrije spet en racunalnik pustil przgan. Hit se kej napis predno ga ugasnejo
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Luce, umiri se..Romzi je hotel napisat, da tisti ki kampira na prehitevalnem, da je debil. In ti si ga napadel nazaj, vendar, ce ti ne kampiras na prehitevalnem, kot zatrjujes, nisi debil in ne vem, zakaj ga napadas. Jaz se nisem prepoznal, kot debil, ker sem tudi jaz na prehitevalnem, vendar samo, ko prehitevam...
Tukaj vsi dobro vemo, o katerih voznikih je debata...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis in gr69