Triera

bighugo

Zelenc'
Izključen uporabnik
27. sep 2007
28
3
3
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
mesečno bo 70€

A ni cena Digitalnega Trojčka XL 60€. A je v to ceno zajet HBO oz. vsi kodirani programi?
Še eno vprašanje: je možno dobiti dve kodirni kartici.

LP Hugo
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
ja je v XL 60€ je zajet digitalen snemalnik + HBO kanalov je okrog 102 jaz imam pa še dodaten digitalen snemalni 4€ in HBO 6€ zato mam višjo ceno
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Doplačaš samo 4€ za snemalnik dodatne kartice z HBO kanali ni potrebno doplačati ker lahko dobiš 3 na 1 TV priključek . Na dodatnih karticah so odprti isti paketi kot na osnovni brez doplačila.Torej cena je 64€.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
to pa je zanimiv dobro je vedet če je to res je prav zanimivo
a lahko kdo to potrdi če je res
 
Nazadnje urejeno:

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
tv vemzanima me samo ker jaz sem sedaj vzel še dodaten snemalnik in HBO od prej pa že imam HBO ki pa je napisan na fotra in se sedaj plačuje položnica za 10€ tako da imam sedaj jaz 2x HBO in 1xfoter sedaj pa me zanima če je res da lahko do 3 na en TV prikloček brez doplačila ke potem da bi dal foter svojga odjavit in bi ga jaz vzel preko sebe na moj XL paket
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
nevem sem jih klical pa mi je rekla da movra vprašat če pokličem kasneje pa še do sedaj še nič neve sem pa jim tudi mail poslal pa tudi ni odgovora
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
...jaz mislim, da za 60 EUR dobiš komplet, podpišeš novo pogodbo za trojčka in to je to...snemalnik, HBO, 24 Mb internet in telefonijo...ne rabiš nič doplačevat...
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
sej dobi če žem mam 2 x snemalni pa 2x HBO imam pa že od prej še HBO mene pa zanima če mi bodo dali kartico za HBO ki je nebom rabil doplačat.
jaz mam sedaj 2x in enkrat foter posebaj za sebe da bi združli vse skupa da bi bilo potem na mene pisano da imam 3x HBO 1x internet 1x telefonijo.
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
...kompliciran...po moje ti ne bodo dali nič zastonj
smile-1.gif
... jaz mislim, da bi moralo iti takole ... XL paket + doplačilo za vsak HBO 6 EUR in za vsak snemalnik 4 EUR...to si pa itak napisal, da že sedaj plačuješ...bom še malo friende povprašal...