Nov mali avto - rang yaris, mazda2, polo...

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Polo definitivno ni brez napak, da se ne bomo narobe razumel. So pa materiali bolsi kot v swiftu. Lanskega novembra novega cliota se ni bilo, ce bi bil bi definitvno bil visoko na seznamu. Je pa na koncu blo itaq najbl pomembn da je oranzen zuni in not.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
malo update..
Probal danes mazdo2. Zelo lepo se pelje, menjalnik je super. Plastika v avtu je za kozlat. Avto se mi overall ne zdi slab, se mi zdi pa v kabini po vtisu novi clio boljši.
Glede na ceno in komplet paket ... še vedno clio.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.478
5.484
113
Mislim, zmenita se za en budget, pol naj pa kupi tisti ki bo to več ali manj vozil. Je treba dedca, da lahko stran pogleda pa se ne petlja, pa reče: kupi kar češ. Pa ne mi zdaj da bo neumno zbrala, ker tukaj zdaj je šel budget iz 5 na 15k€, gleda se pa že stvari za 20k€. Našteti so bili vsi avti praktično, ki so na trgu in nekdo kupi čisto vsakega od njih in ni nobeden tako zelo extremisticen v nobeno smer, da res bi bil ali pa ne bi bil OK. Tiste parkrat k se boš pa ti peljal, boš pa lažje potrpel, kot da bi onega, ki bo to več ali manj vozil poslušal, kaj mu ni všeč. Ali je tudi ona že obupala, pa samo komaj čaka, da neki že domov pripelješ pa da bo konec te odisejade.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
Mislim, zmenita se za en budget, pol naj pa kupi tisti ki bo to več ali manj vozil. Je treba dedca, da lahko stran pogleda pa se ne petlja, pa reče: kupi kar češ. Pa ne mi zdaj da bo neumno zbrala, ker tukaj zdaj je šel budget iz 5 na 15k€, gleda se pa že stvari za 20k€. Našteti so bili vsi avti praktično, ki so na trgu in nekdo kupi čisto vsakega od njih in ni nobeden tako zelo extremisticen v nobeno smer, da res bi bil ali pa ne bi bil OK. Tiste parkrat k se boš pa ti peljal, boš pa lažje potrpel, kot da bi onega, ki bo to več ali manj vozil poslušal, kaj mu ni všeč. Ali je tudi ona že obupala, pa samo komaj čaka, da neki že domov pripelješ pa da bo konec te odisejade.
Bolje ne bi mogla zapisat.
Čez 14 dni bo budget že 40 jurjev :), izbiral bo pa testni voznik Mclarna.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Mislim, zmenita se za en budget, pol naj pa kupi tisti ki bo to več ali manj vozil. Je treba dedca, da lahko stran pogleda pa se ne petlja, pa reče: kupi kar češ. Pa ne mi zdaj da bo neumno zbrala, ker tukaj zdaj je šel budget iz 5 na 15k€, gleda se pa že stvari za 20k€. Našteti so bili vsi avti praktično, ki so na trgu in nekdo kupi čisto vsakega od njih in ni nobeden tako zelo extremisticen v nobeno smer, da res bi bil ali pa ne bi bil OK. Tiste parkrat k se boš pa ti peljal, boš pa lažje potrpel, kot da bi onega, ki bo to več ali manj vozil poslušal, kaj mu ni všeč. Ali je tudi ona že obupala, pa samo komaj čaka, da neki že domov pripelješ pa da bo konec te odisejade.
Vozila ga bova oba 50-50... pa ozadje je zadaj, ki ga noben iz foruma ne pozna. Pa ga ne bom razlagal.
Budget pa 5k eur na 15k .. ja, drži. Taka je bila pač odločitev. Ker za 5k pač ni tistega kar je bilo pričakovano. Potem ali kupiš tisto ali dvigneš budget. Simple ko pasulj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Sedaj pa končno dvigni budget na 50 k EUR, da se začnemo pogovarjat o rabljenem McLarnu. :p
 
22. jul 2007
12.854
1.330
113
123

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.478
5.484
113
Samo to zna pa trajati... Tko da zna bit kar OK :zavijazocmi: Z tiste 2-3 leta kolikor rabi.