Nov mali avto - rang yaris, mazda2, polo...

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Pozabil sem povedati da je mazda2 rabljena se v igri. To bom sel se gledat. Ima pa 1.5 4cyl motor. :p
Samo vseeno bi skoraj raje dal 2k eur zraven pa je nov clio. Pa prodas ga ko zemljico, kar pa ne moremo recti za mazdo2.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
No nekaj japonskega bo v vsakem primeru, to ni dvoma.

Čudi me, da ti korejci niso všeč? Po izkušnjah delajo dobro kot japonci, pa za razliko od japoncev tudi ostale stvari razumejo.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
No nekaj japonskega bo v vsakem primeru, to ni dvoma.

Čudi me, da ti korejci niso všeč? Po izkušnjah delajo dobro kot japonci, pa za razliko od japoncev tudi ostale stvari razumejo.
Ti si malo poseben clovek ha? Se obremenjujes z mano. :D
Pravim.. clio je favorit. Rabljeno mazdo2 grem gledat, mocno pa dvomim da jo bom vzel.
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Seprav je tebi ne kvalitetna trda svetleca skripajoca plastika (swift) bols kot mat gumirana povrsina (polo). Ok potem je swift res bolsi avto zate.
Milijon procentov, da polota ne kupim, pa je lahko ne vem kakšna gumirana površina notri. Avto brez duše, predrag, vizuelno prav grd...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Kako ni Swifta na zalogi? Si kaj preklical trgovce?
Drugač pa sigurno je Clio super avto.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Opa, končno ena živa tema na tem forumu ;)

Še tole, ker je igri tudi mazda2: ta se mi je zdela bolje zvočno izolirana (tj. pri izolaciji hrupa s ceste), poleg tega pa ima tudi kamionski pedal za gas (menda ga ima polo tudi že?).

OK, v konfigurator sem vrgel še VW Polo, 1.0 TSI 95hp. Je ta motor ok? VW ljubitelji, prosim za info.
Sem prišel s VW Polo life 1.0 tsi 95hp pa nekaj malo dodatkov na ~16k eur. Tako da zadeva je v igri v kolikor bo ponudba OK (popusti pa to). Samo povejte mi če je ta motor ok? Ker pri VW koliko berem je vedno loterija...

Če je najboljši model med 1.0 TSIji ne vem, je pa glede zanesljivosti OK. Težave starih TSIjev so bile s to generacijo odpravljene.

Kaj pa sestricna ibiza? Ce se ze za vag grupo oziras? Fabia je menda se na stari platformi.

Mene je na ibizi zmotil hrup vetra v kabini pri 70 km/h, ampak morda sem razvajen glede zvokov :rolleyes: Sicer je na avtu vse štimalo.

A Swifta si že peljal? Za mest in ovinke je super ker ima samo dobrih 900kg.

Res je, lega na cesti je odlična. Je pa avto na serijskih 16'' gumah malo trd in glasen po luknjah.

Seprav je tebi ne kvalitetna trda svetleca skripajoca plastika (swift) bols kot mat gumirana povrsina (polo). Ok potem je swift res bolsi avto zate.

Po pol leta lastništva dam roko v ogenj, da v swiftu ni nobenega črička. Pa sem šel nanj iz tri klase boljšega avta.

Je pa plastika res trda in morda neestestka (dalo bi se reči, da je od zunaj cel avto pojem neestetike, kaj čmo :-D). In tudi opraska se ko keks (so že rajse na sovoznikovem predalu, kako jih je kdo naredil s koleni nimam pojma), ampak škripa pa res ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Hja očitno je dvig za 33% v tem primeru dejansko zanemarljiv, kaj naj zdaj jaz :D

Saj je avtor lepo napisal kako je razmišljal na začetku ko se je iskalo avtič za 5k ali koliko že in glede na tisto cifro se je zadeva dvignila še za kar nekaj % več kot pa 33 ampak pod določenimi pogoji (nov avto, nova konstrukcija, itd.) je to odpiralcu teme povsem sprejemljivo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Sorry, sem vmes še malce dopolnil post. In ne, se ne štejem med naloadane Alteraše, proti naloadanim Alterašem jaz nimam za burek :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Itak, 33% aka 3 jurje za naloudane Alteraše ni nič, tak ko je keks dvignit proračun za avto za 10 jurjev.
Kaj zdaj ti filozofiras.
Novejsi model, vec opreme, boljsa varnost, boljsa kvaliteta. Lazje prodas. Pa tudi ce dam 4k vec...
Kaj vi vsi kupujete avte s svojim zadnjim eurom?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
Bom nehal :). Ker sem izvedel, da je plastika pri Swiftu boljša kot v Polu ;).