Budget avto ...

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Budget avto, še v garanciji, star ~2 leti (mora imeti garancijo!) in da vanj spraviš npr. 3 otroške sedeže zadaj. Kateri?
"Budget" avto je zame tak, ki je rečmo 10k eur, jurja gor/dol, ni važno.

Torej:
- star do 3 leta oz max. 3 pa garancija mora biti (tovarniška),
- cca 10-12k eur
- 3 otroški sedeži zadaj
- bencinski motor ali hibrid, motor mora klasičen, brez turbine, brez start/stop pa ročni menjalnik. Se pravi nekaj s čimer maš čim manj možnosti okvar.

Kakšen citroen C3 aircross 1.2 mi pade na pamet.. kaj je še takega?
C4?
Kaj še?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
- star do 3 leta oz max. 3 pa garancija mora biti (tovarniška),
- cca 10-12k eur
- 3 otroški sedeži zadaj
- bencinski motor ali hibrid, motor mora klasičen, brez turbine, brez start/stop pa ročni menjalnik. Se pravi nekaj s čimer maš čim manj možnosti okvar.

dacia dokker ali lodgy, samo si po mojem preveč fin, če neke citroene omenjaš... :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.335
5.366
113
V nič od omenjenega ne gredo 3 zici zadaj. C4 Picasso mogoče... Mislim, tu 3je gredo, samo ne vem, za kaki denar se dobi. Ampak če je bil nov 16k€, bi mogel budget zadostovati
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Lahko je tudi kakšen SUV (MB GLE, Lexus RX L). Samo to je ranga 80-90k eur za novega. Rabljen bi torej bil še vedno ene 50-60k. Ne hvala, ne dam :D
Budget avta pa ni škoda. To se vmes v malo drevo zepelješ pa malo čez jarek skočiš pa maš pač tisti sivi "duct tape" v predalu avta pa sproti polepiš pa te boli kita... skratka delovni familijski stroj, gor koliko toliko ok gume, da se ne pelješ v vsakem ovinku iz ceste pa čim več placa za otroške smeti.
Mogoče je res potem kakšna Dacia primerna. Je to kaj varen avto? Ker zato mi pa ni vseeno...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Ja jaz tudi mislim, da je bl kriza zadaj s tremi sedeži ampak preverjal pa nisem nikoli, ostale lastnosti so pa u piko.
Čaki čaki, kdo je že skorajda doktoriral s temi sedeži zadaj? Je bil to Hanzi ? No kdorkoli je že bil - upam da se oglasi :D
Softi je imel v piko, jaz nimam potrebe po treh sedežih. Vem pa da ni veliko avtov ki sprejmejo tri sedeže zadaj. Ponavadi so problem zapenci od paša, pa širina preko ramen je prevelika
Pri meni je sedaj cybex zadel z zgornjim vogalom v stebričke nad vodilom pasa.
Opcija je da en sedež daš na sprednji sedez, pa zadaj na sredo enega vitkega odraslega med dva otroška.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Softi je imel v piko, jaz nimam potrebe po treh sedežih. Vem pa da ni veliko avtov ki sprejmejo tri sedeže zadaj. Ponavadi so problem zapenci od paša, pa širina preko ramen je prevelika
Pri meni je sedaj cybex zadel z zgornjim vogalom v stebričke nad vodilom pasa.
Opcija je da en sedež daš na sprednji sedez, pa zadaj na sredo enega vitkega odraslega med dva otroška.
Ženo torej nazaj posest :D
To je opcija potem že skoraj pri vsakem avtu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Ne tega gledat, tukaj dobiš zraven plačan kasko za 2 leti :evil: