Nov mali avto - rang yaris, mazda2, polo...

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
saj to kak malo crkne ni merilo. 2001 clio je bil kanta pa kak koli obrneš. Tudi naslednja generacija je bla kanta. Potem se k sreči nisem več ukvarjal s clioti in nimam pojma kako je stanje :)

Zanimivo, enaki kriteriji pri toyotah (ni važno kakšna kanta je, samo da ne crkne) so na alterju nedotakljiva resnica
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.878
5.146
113
Zanimivo, enaki kriteriji pri toyotah (ni važno kakšna kanta je, samo da ne crkne) so na alterju nedotakljiva resnica
ti pa tudi najdeš Toyoto povsod :D kaj ti je Toyota babo kdaj nategnila?
Pa da se vrnemo k cliotu mk2 boš reko da je bil top avto al kaj? Edino kaj je blo na tem avtu vredu je bla nakupna cena, nezahtevni bencinerji in poplava rablenih rezervnih delov.
 

ksi

Fizikalc
23. avg 2007
160
68
28
ti pa tudi najdeš Toyoto povsod :D kaj ti je Toyota babo kdaj nategnila?
Pa da se vrnemo k cliotu mk2 boš reko da je bil top avto al kaj? Edino kaj je blo na tem avtu vredu je bla nakupna cena, nezahtevni bencinerji in poplava rablenih rezervnih delov.
kaj je bil pa polo 2001 z 1.4 60ps
motorjem. Spaceshutel?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Zanimivo, enaki kriteriji pri toyotah (ni važno kakšna kanta je, samo da ne crkne) so na alterju nedotakljiva resnica

Dezurni sralec poglej malo kak JD Power in podobne statistike v letu 2001. Takrat je bil Renault (kljub zacetem sodelovanju z Nissanom) dno dna.

whatcar_468x500.jpg
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
ti pa tudi najdeš Toyoto povsod :D kaj ti je Toyota babo kdaj nategnila?

haha ne, samo na alterju o toyoti toliko hvalospevov preberem, da enostavno moram izkoristit vsako priliko da podjebavam :p

včasih sem imel v ta namen škodo, potem sem pa... kupil škodo. očitno je toyota moj naslednji avto ;)

Pa da se vrnemo k cliotu mk2 boš reko da je bil top avto al kaj? Edino kaj je blo na tem avtu vredu je bla nakupna cena, nezahtevni bencinerji in poplava rablenih rezervnih delov.

no bodimo pošteni, clio 2 je daleč od dobrega avta. je pa z bencinskim motorjem hvaležna reč in tega mu ne gre oporekat.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Vsak prvi avto ti ostane v spominu da je zakon, če bi se pa danes peljal v njem bi se pa samo za glavo držal.
...jest sem se že takrat - Škoda 105L rabljena, ki je bila več pri mehankarju kot na cesti :bonk: ... in seveda zarečeni kruh ... nato čez leta Favoritka pa BP v glavnem, ki sem jo imel skoraj naslednjih slabih 20 let ... še najmanjšega imam po velikosti zdaj ...
------------------------------------
" Imel promet.nesrečo na inf.avtocesti ... komp se je vsul včeraj " :bonk:
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
2000 letnik 1.2 clio je delal kot urca. Prou nobenih problemov ever.
Zdej mamo že 5 leta starega 0,9 tce se nobenih problemov. Z Renaultovim bencinarjem težko zgrešis. Plus da Clio dejansko dobr zgleda
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Da, mislim da so 2016 začeli bolj gledat na AEB in avto v praksi ni prilezel čez 3 zvezdice brez avtomatskega zaviranja v sili.

Težko je pa trditi da je test iz 2019 enak tistemu iz 2017, verjetno je blizu enak pa ziher ni.