Nov avto - st. km ob prevzemu?

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hahaha, sem dobil eno idejo...za doplačilo v konfiguratorju, bi lahko prozvajalec ponujal mini prenosno kamero v avtu, ki začne snemati ob vsakršnem premiku avta in bi videl kompleten posnetek od tovarne do cilja. Sej, če ima avto samo ene 10km, bi bil ta posnetek dolg max 15-20min :valjamse::nazdravje:
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Sej razlicne znamke ne vplivajo, da biga moral razkladat pa nazaj nakladat, si voznik tovornjaka to ob nakladu ze vse vkalkulira. Prvi trgovec na poti, zadnji avto na tovornjaku, zadnji trgovec-destinacija, bo pa ali nad ali za kabino.

Vidim kar nekaj takih nakladanj in razkladanj pa to žal ne drži v vsakem primeru.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ima pa 50% - 50% razporeditev teze spredaj zadaj in 50% - 50% levo - desno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
In prevoznik bo čakal ... - dajte no bodite resni. Če ima prodajalec kaj soli v glavi bo naredil vse, da ne bo nikogar zraven.

Aja pa še nekaj - avto še ni na poti IZ Antwerpna, ima pa oznako HP (high priority).

Ne poznam, kako te zadeve tečejo, samo, če mu je to prodajalec omogočil, potem ne vidim težav. Verjetno sta prevoznik in prodajalec na vezi? Ne vem, sprašujem.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Mazda 6: 4 km na števcu, čeprav se je pripeljala iz Hirošime, verjetno res samo po pristanišču in trajektu. Nisem pa bil zraven pri RoRo, niti na Japonskem, niti v Antwerpnu, niti pri dilerju. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ko ga rikverc dol peljejo s šleperja, se kilometri prištevajo ali odštevajo?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
1.000 EUR

Prodajalec oz. pooblascen serviser sam ne more tega spreminjat. Nikakor. Ce ze, v povezavi z uvoznikom, le ta pa s tovarno.

Pa teh 1.000 EUR ko,bos izgunil stavo prosim nakazi kaksnemu prostovoljnemu gasilskemu drustvu. Jim to bolj prav prislo, kot meni.


Na katero drustvo si nakazal?
Upam da ne z monopoly denarjem.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Na katero drustvo si nakazal?
Upam da ne z monopoly denarjem.

Sicer ne bom razpravljal o tem, pa vendar:

Del dohodnine v visini 0,5% doniram drustvom. K sreci ta znesek ni ravno majhen.

Kot podjetje vsako leto doniramo cca. 20 drustvom razna darila, ki jih imajo za srecolov. Teh daril je v vrednosti cca. 2.000 € letno. Prav tako vsako leto doniramo nekaj denarja.

Kot posameznik in kot podjetje smo tudi pomagali preko drustva gospe Heleni Campa, ko je zbirala denar za hiso.

Pa ko si me izval;

V letu 2018 sem nakazal iz osebnega racuna denar druzini, ki ji je v Trzicu voda odnesla hiso, kot podjetje in kot posameznik smo organizirali osnovne zivljenjske potrebscine za druzino, ki je pomoc potrebovala, eni druzini sem kupil in dostavil hladilno skrinjo.

Tudi v letu 2019 bom komu pomagal. Pri tem imam nekaj pogojev; sam oz. s sodelavci se sami odlocimo, komu bomo pomagali, pomagamo izkljucno in samo direktno tistim, ki pomoc potrebujejo brez vmesnih clenov, kot je npr. Karitas in Rdeci kriz z izjemo gasilskim drustvom. In la, ne zelim, da se to kadarkoli in kjerkoli medijsko izpostavi, ker to delam samo zato, ker se meni osebno zdi prav, da pomagamo, ce le lahko.

Zato; lahko pises/pisete karkoli, impak kar se tega tice imam cisto vest, kaj ti pa ti ali pa kdo drug o tem misli, se mi pa jeb*
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic