Prtljaznik za bicikel za avtom

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Tako kljuko imam gor celo leto, tudi rabim samo za bicikle, je pa res da če bi imel nek nov avto in želel estetiko tega nebi vzel.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Jaz kljuko rabim nekajkrat na leto in sproti pospravim. Če ne zaradi drugega zato, ker bi jo lahko kak nepridiprav zlahka odnesel. Če se vijači, je ta strah bolj ali manj odveč. Res je, da si pri nekaterih odstranljivih dokaj varen, da jih težje ukradejo, če čez čas primerno zarjavijo.
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
200
201
43
Jaz kljuko rabim nekajkrat na leto in sproti pospravim. Če ne zaradi drugega zato, ker bi jo lahko kak nepridiprav zlahka odnesel. Če se vijači, je ta strah bolj ali manj odveč. Res je, da si pri nekaterih odstranljivih dokaj varen, da jih težje ukradejo, če čez čas primerno zarjavijo.
Problemov s snemljivo ima skor isto, kot s privijačeno. Moja je čist lepo zaklenjena gor, z vrtanjem ključavnice bi imel kar nekaj dela, tako da kar tako ti jo tudi ne morejo ukrast.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Kdo ti bo mazno kluko, ki je komplet železje 100€?
Mater za Brink sem dal samo za kuglo 200€ tisto pa definitivno jemlem dol ja :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Mularija ukrade kaj tudi samo za zabavo in vrže za prvi grm. Odklenjen bicikel, ki je vreden < 50 €, tudi pri nas marsikje ne bo dolgo počakal lastnika.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Mularija ukrade kaj tudi samo za zabavo in vrže za prvi grm. Odklenjen bicikel, ki je vreden < 50 €, tudi pri nas marsikje ne bo dolgo počakal lastnika.

ma dej, ne delej drame.

ce se pa bojis teh pobalinskih for, pol pa bolje da imas obzidje okol bakte. za zabavo ti lahko tud teglc z rozo rukne v naslednji grmovje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
ma dej, ne delej drame.

ce se pa bojis teh pobalinskih for, pol pa bolje da imas obzidje okol bakte. za zabavo ti lahko tud teglc z rozo rukne v naslednji grmovje.
Ne vem, kaka bolezen točno te muči, če kdo napiše svoje mnenje in ga ne vsiljuje drugim.
Posvetuj se s svojim zdravnikom. Na forumu lahko nek odgovor ignoriraš in preskočiš v mislih, če ti ni všeč. Nisem te silil, da ravnaš enako kot sem zapisal.
Si sposoben to razumeti?