Rabljen avto

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
gulietta bencinc, case closed
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

ori29

Zelenc'
26. feb 2024
7
2
3
Ford 1.0 Eco boost - tega ne vzet za živo glavo! Za foro poklič kok pride nov motor a tega boš slej k prej rabu - neglede kok HP ima
mislim da so rekli sodelavcu da ga pride z rokami cca. 5700€ 1.0 125hp za C-maxa
Tm nek 40-60k km naj bi še špilu pol pa...:cool:
kako je pa kej z fordom 1.5 ecoboost 150km 2019,2020 letniki
so kej bolj zanesljivi.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Končno kupljeno! :cheer:
Od Citroena C3, preko Audija A1, spet do Citroena D3 aircross, kar nekaj avtov na lagerju povsod, izbira res težka.
Na poti proti domu sva se ustavila še pri enem pooblaščenem prodajalcu in si ogledala njihovo ponudbo. Prijazen prodajalec nama je, ko je videl, da sva resna, namignil, da ima v pripravi zanimiv avto od starejše gospe z malo prevoženimi kilometri. V glavnem, Toyota Yaris, 73kw,letnik 2014, 36.oookm je najina! Super je tudi, da je v raćun vzel najin stari avto, da se mi ni treba ukvarjati še z njim!
No, pa da vidim sedaj vaše komentarje.... :nazdravje:
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
590
310
63
Končno kupljeno! :cheer:
Od Citroena C3, preko Audija A1, spet do Citroena D3 aircross, kar nekaj avtov na lagerju povsod, izbira res težka.
Na poti proti domu sva se ustavila še pri enem pooblaščenem prodajalcu in si ogledala njihovo ponudbo. Prijazen prodajalec nama je, ko je videl, da sva resna, namignil, da ima v pripravi zanimiv avto od starejše gospe z malo prevoženimi kilometri. V glavnem, Toyota Yaris, 73kw,letnik 2014, 36.oookm je najina! Super je tudi, da je v raćun vzel najin stari avto, da se mi ni treba ukvarjati še z njim!
No, pa da vidim sedaj vaše komentarje.... :nazdravje:
Še ceno povej da ti bomo malo fovš. :) Drugače pa mislim da to ne more biti slab nakup!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Končno kupljeno! :cheer:
Od Citroena C3, preko Audija A1, spet do Citroena D3 aircross, kar nekaj avtov na lagerju povsod, izbira res težka.
Na poti proti domu sva se ustavila še pri enem pooblaščenem prodajalcu in si ogledala njihovo ponudbo. Prijazen prodajalec nama je, ko je videl, da sva resna, namignil, da ima v pripravi zanimiv avto od starejše gospe z malo prevoženimi kilometri. V glavnem, Toyota Yaris, 73kw,letnik 2014, 36.oookm je najina! Super je tudi, da je v raćun vzel najin stari avto, da se mi ni treba ukvarjati še z njim!
No, pa da vidim sedaj vaše komentarje.... :nazdravje:
Hibrid ali klasična?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Hibrid ali klasična?
Klasična, 8.400, ampak res sem vesel, da so vzeli tastaro Yarisko v račun, ker se mi res ne da z njo ukvarjati. Glede na vaše komentarje o slabih motorjih 1.2 Pure Tech in posmehih glede nakupa zgoraj prilepljenega Audija, ki je bil zelo, zelo v igri, sem res zadovoljen. Moram pa priznati, da moja ne skače ravno od sreče....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Naj ti dobro služi. Torej 1.33 motor? Tudi ni ravno perla, ampak v primerjavi s polizdelkom od PSAja je to motor za milijon km :). Pa pri teh km, ne bi smelo biti še nekih hudih težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador