Nokia E71 in njene male skrivnosti

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
a se da gledat recimo rtvslo arhiv oddaj ali mmc prenose, meni na e63 se vedno vklopi real player, kako pa je z flash lite 3, ki je naložen?
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
Predvsem me zanima, če je lahko kaj nevarno za telefon, če vanj vstavim neoriginalne baterije. Ima kdo kake slabe izkušnje?

To, da taka baterija ne bo zdržala toliko ciklov polnjenja kot original mi je jasno. Kaj pa kapaciteta, lahko res pričakujem 2000mAh ali ne?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jaz bi raje reskiral malo več denarja euro pa bi original kupil ,Pa ne zato ker je nokia .Si pa dal odgovor v zadnjem stavku .
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
Tole dobim za 6€, original so krepko dražje. Sem pripravljen reskirat dejstvo, da baterija zdrži tudi do 4x manj ciklov polnjenja če je kapaciteta res 2000mAh. Se da to kako zmerit, ima kdo charger za take baterije?

Ne gre za velik denar tako da pomojem bom reskiral. Če še koga zanima lahko naročim tudi zanj.

PM me.
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
ksz

Zanima me, če obstaja za nokia E71 kakšen program, ki bi omogočal blokado določenega klica, ker sam meni gsm tega ne omogoča.

Lp
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Advanced Call Manager, posamezne številke lahko blokiraš, preusmeriš, utišaš zvonjenje, pošlješ povratni sms.
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Spet jaz...
grin1.gif


Vem, da bi že moral zamenjat tole E71 za kakšno novejšo, ker se je začela "ta stara" nekaj zajebavat, sam sumim baterijo...

Telefon napolnim do konca, potem pa čez nekaj ur kar naenkrat "zamrzne", in potem ga ne morem prižgat več brez da ga priklopim na polnilec, po nekaj časa ga začne izklopljenega polnit, in ga lahko spet normalno prižgem in odklopim iz polnilca in deluje normalno spet nekaj ur.

Je kriva baterija ale je gsm za v koš?
grin1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Sigurno je baterija, meni se je isto dogajalo, zdaj je notri ena "fouš" baterija, dela k strela.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moram omeniti, da ima E71 zelo dobro baterijo.

Sedaj bo moj aparat star 3 leta in baterija še vedno drži dober teden dni ob zmerni uporabi (par klicev na dan).
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Se strinjam, tudi moja je držala, dokler je, potem pa kar na enkrat pokop. Sedaj s to fouš spet drži tri do 5 dni, odvisno od intenzivnosti rabe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdi se mi, da z zadnjo posodobitvijo softwera še malo dlje drži.
Sicer pa vidim, da je original na ebayu okoli 8 EUR.