Nokia E61 in baterija

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
na veliko pregooglal in preiskal, vendar je ne najdem - pri Telerayu vem, da jo imajo, originalno, za 50€, 1500 mAh, vendar me zanima, če obstaja kakšna thirdname baterija, z vsaj 1350 mAh kapacitete.

zaenkrat sem našel samo to: Baterija za Nokio E61, vendar je samo 950 mAh. sicer je cena noro ugodna, ampak za več mAh sem pripravljen vseeno malo več plačat, 50€ pa res ne ...
tongue-1.gif


še dodatno vprašanje - baterija Nokie E61i je ista kot v E61?

ker samo zaradi tega telefona ne uporabljam, ker je baterija fuč, drži sicer 2 dni, ampak ful skače gor in dol, pa že piska, da je za polnit, pa jo pustim na miru, pa je spet kao polna ... skratka, novo baterijo bi rabil ...
redface-1.gif
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
V E61i je baterija BP-4L, za ne-i pa ne vem. Meni je po letu in pol začela pešat... Če telefon uporabljam izrecno za klice in smse (na gsm omrežju) mi zdrži okrog 4, tudi 5 dni. UMTSa raje ne uporabljam, ker ni povsod pokrit in mi potem večino časa išče signal in posledično še bolj kuri baterijo.
No, če telefon uporabljam "normalno", torej klici, sms, kak mms, čekiranje mejlov, brskanje... (edge ali wlan) se avtonomija takoj vsaj prepolovi. Mi gre pa močno na jetra, da na polovici dneva ostanem brez telefona, potem pa zvečer vračat neodgovorjene klice... Tako da bom najverjetneje počakal še par tednov, da pride ven n97, čeprav sem že zdaj gledal za e75, ampak me moti relativno majhen zaslon.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zaslon je vseeno večji kot pri E61. poleg tega - zdaj imam 5800 XpressMusic - nimam čisto nič za reči čez ta telefon, vendar pogrešam fizično qwerty tipkovnico. ne rečem, ekran je res bomba in velik, vendar, je zaradi tega, ker je touch, če rabiš kaj na hitro narediti ne tako zelo priročen, kot fizična tipkovnica. vsaj zame, da se me ne bo kdo zdaj lotil ...
redface-1.gif