WayteQ xTAB-7X (Android)

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če imaš že novejšo različico naprave xTAB 7x z 4 jedrnikom, potem potrebuješ malenkost modificiran data.zip. In preveri če imaš v sys takole:

[android]
fullscreen=1
tablet=1

če nimaš, popravi in pobriši mapo save nato ponovno zaštartaj iGO.
 

ahladi

Pripravnik
13. nov 2009
43
0
6
Zdravo, naredil vse tako, kot si dejal Janch, vendar tudi zdaj nekaj ne štima. Dodal sem tvoj zip, popravil sys, pa je še slabše...

Mogoče še kakšna ideja?

Hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
težko ti pomagam, ker še zdaj ne vem katero verzijo xTAB 7x imaš - prvo serijo z 2 jedrnim procesorjem ali novejšo s 4 jedrnim. Razlika je v resoluciji, zato je potrebno iGO različno konfigurirat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@ahladi

Kateri korak si preskočil?
xTAB-7x kot tudi quad verzija je izpiljena v nulo in če narediš vse korake ni pogojev, da ti kaj ne bi delalo.

Če nisi odstranil ; ali izbrisal mape save, je tukaj tvoj problem ali pa da si prenesel neko čudno verzijo.
 

kanela

Zelenc'
23. jan 2012
2
0
1
Ankaran
Pozdrav vsem.
Dobil sem Wayteq xTAB 7X quad, namestil sem iGO primo 9.6.29.404739 v sys imam napisano tako kot je Janch napisal:
[android]
fullscreen=1
tablet=1
ter pod rawdisplay:
[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=engine
screen_xy="auto"
;driver="gdi"
;highres=1

Ko Igo prižgem v pokončnem položaju ni nobenih težav, če ga obrnem leže ko je prižgan mi navigacija tudi kaže vendar sta desni in spodnji rob črna, slika navigacije pa je odsekana samo po desnem robu po spodnjem ni odsekana ima pa na dnu črn rob.
Ko Igo prižgem v ležečem položaju pa mi izpiše error:
User interface resolution [982x600] is not supported or compatible skin can not be found.
Kaj naj naredim, da se mi prižge tudi v ležečem načinu?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi prečital vsaj zadnje tri strani te teme, bi vedel zakaj imaš to težavo.
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Samo, da si rešil
wink-1.gif


Ker se od časa do časa pojavljajo iste težave pa sem vam dolžan še eno razlago.

Pri verziji 9.6.29.404739 če se ne motim še ni bilo na voljo quada, ali pa ga meni ni uspelo za dalj časa dobit v roke in za to verzijo še ni bilo univerzalne rešitve za quad tablico.

Pri verziji 9.6.29.427562 pa sem imel quada na voljo in zato pri tej verziji tudi obstaja univerzalna rešitev za quad tablico
wink-1.gif
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Verjeli ali ne .....včeraj grem proti Mariboru in glej ga zlomka se mi je xTAB z delujočo navigacijo izpraznil. Si rečem ok in ga dam na kabel...po določenem času pride h sebi ko se je baterija napolnila za 2% in takrat zaženem navigacijo na novo...in OPS....me začne vse na novo spraševat ,od jezika do mer itd......v glavnem sem moral vse nastavit na novo ,da sem lahko navigiral dalje do določenih naslovov.Do obale do doma je bilo potem vse ok...tudi danes dela vse ok.

Vprašanje pa je kaj se je zgodilo za tako obnašanje navigacije?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Kurcšlus" na kartici.
Po moje ni logične razlage. Meni se je že večkrat izpraznil do nule, pa ni bilo z ničemer nič narobe, je pa res, da imam vse na SD kartici.
A imaš mogoče iGO na napravi?
Edina logika je, da se je po nekem čudnem spletu okoliščin izbrisala mapa save.

Kolko pa ti drugače zdrži brez napajanja za navigacijo? Meni brez ostalih zagnanih programov, pa z WiFi (to pozabim izklopit) cca dobri dve uri.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
meni je zdržala sicer nenamenoma ko sem navigiral od ilirske bistrice pa do kobarida brez avtocest...sem pozabil priklopit napajalnik na kombi :D ................mislim da 2 ure ali 2.5.......pa tudi z wifi...ga imam vedno vklopljenega.
Navigacijo imam na sd kartici.
Se mi je pa tudi večkrat zgodilo da sem jo izpraznil do nule samo tokrat je bilo to čudo narobe.
Na katero pozicio v avtu si jo dal? Jaz jo imam na skrajni levi strani spodaj , med števcem in stranskim oknom.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz nisem merilo za pozicijo - 3m diagonala plazma -
smile-1.gif


Avtodom pod stropom zraven vzvratnega ogledala. V glavnem v senci ves čas.
wink-1.gif
 

navigacijasos

Zelenc'
15. maj 2014
11
0
1
Nikakor ne morem zrihtati, da bi navigacija startala iz ležečega položaja. Kje bi lahko našel prilagojen data file?
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če govoriš o Xtabu (saj smo v tej temi - ene?) je generalno zvok bolj švoh, kriva pa je naprava ne iGO.