WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Janch
Saj pravim ČE
wink-1.gif

Vem kako je s temi našimi " igračkami " sam se še vedno ne morem ločit od 1300-ke
smile-1.gif


@srv

Poberi štoparko in ji " daj v roke "
evil.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kaj pa 5'' ? 7-ka je samo za tovornjake in avtobuse kar se navigacije tiče, za osebni avto je preveliko. Se obeta kakšna 5'' na Androidu z GPS-om ?
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Jaz bom sigurno kupil tega novega Wayteqa, tako da ponujam moj xtab50 v prodajo, brezhibno ohranjen, ker je res dobre kvalitete. Če koga zanima...na zs
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
No pa se je začelo. Tudi sam bom bil ziher med prvimi kupci, mam že 990 ko in xtab 50. Moram reč, da so vredne svojega denarja. Torej Janch in Popotnik, kdo bo prvi stestiral 70 ko in nam ponudil strkoven pogled v igračko?
priden.gif

Istočasno pa predlagam, da odpremo novo temo z naslovom nove 70ke. Mislim da bo dovolj postov za njo.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Po vsej verjetnosti jo bo Janch dobil prvi v roke, imam jo pa tudi sam namen kupit ( za mojo boljšo polovico ), tako, da bomo testirali na polno ( upam, da mi jo bo pustila za teste ) in seveda prilagodili iGO do potankost
smile-1.gif


Se pa strinjam, da se naredi nova tema in v prvem postu napiše review in nato steče debata naprej v tisti temi
wink-1.gif
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Vse je cool fantje ampak vam iz prve roke povem, da je 7" za osebni avto preveliko recimo v cliotu je stvar no go, dočim recimo v berlingotu kateri ima veliko vetrobransko steklo še nekako gre.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V cliotu je 7" že vgrajena :)

Sicer pa sem nabavil kitajsko 7" za avtodom, tam je ok
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pa je malo veliko ja.

Me zanima test tega wayteqa, dobro ceno ima
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik danielsendler pravi:
Jaz bom sigurno kupil tega novega Wayteqa, tako da ponujam moj xtab50 v prodajo, brezhibno ohranjen, ker je res dobre kvalitete. Če koga zanima...na zs

Kaj zdej, boš kupil ta velkega in prodal starega ? Na ZS odgovarjaš ?
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Zdravo se spomnim da sem enkrat nekaj bral ampak sedaj ne najdem. Včasih mi precej dolgo ne najde satelitov tudi do pol ure?
Kaj lahko storim?

Hvala
smile-1.gif