Nokia E71 in njene male skrivnosti

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
obstaja en free servis za exchange, sam zdele se ne spomnim. zeni sem ga na 5800 nastimal in dela bp. googasync al neki tazga.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Evo, nekaj sem brkljal po telefonu in sedaj nimam več ure na "screen saverju". Prej je bila tako lepa digitalna ura, velika za 1/4 zaslona, zdaj pa imam temo al pa neko čudo z datumom in majceno uro, samo to ni to, hočem veliko uro.

EDIT, sem že pogruntal, uno lučko ki diha v profilih je treba izključiti.
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Še nekaj sem izgubil. Mel sem programček, kjer sem lahko določil, v katerem profilu in kdaj naj se tipkovnica zaklene. Itak ga ne najdem več.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jaz ze od e50 uporabljam cclock za screen saver
screenshot0008copysk91.jpg


Keylocker pro zna zaklepat glede na en kup stvari, samo ni free
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Sem si naložil tiste zemljevide in zadeva dela...ampak...zemljevida slovenije si ne morem potegnit z OVI.....kakšna ideja zakaj ne gre?
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Tale ion sem jaz imel in je dokaj natančno deloval...dokler nisem updejtal firmware. Sedaj pa ko imam se pol baterije, kaze da je cist prazna.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Ali na E71 lahko sprejmem tel pogovor z glasovnim ukazom? Enako me zanima za začetek klica?
Me glasovnimi uakzi teh dveh opcij ne najdem
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Saj po parih praznjenjih začne prav kazati.


Sej to je problem...ne zacne. Na novem FWju mi niti po enem mesecu uporabe ne kaze pravilno. Pa sem ga veckrat do konca spraznil in tudi status je "good". Bom pa se enkrat probal, mogoce bo kaj boljse
smile-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik disco pravi:
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Saj po parih praznjenjih začne prav kazati.


Sej to je problem...ne zacne. Na novem FWju mi niti po enem mesecu uporabe ne kaze pravilno. Pa sem ga veckrat do konca spraznil in tudi status je "good". Bom pa se enkrat probal, mogoce bo kaj boljse
smile-1.gif
Hecno, meni skoraj do ure prav kaže. Spraznil sem ga 3x, tko pravi. Tut jaz imam zadnji FW.