Liderpnevmatik.si nateg?

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Se moj foter, ki je že v penziji ve, da sta prvi dve cifri teden, drugi dve pa leto :rolleyes:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Waw, mora biti kar zajebano biti ajnštajnov otrok.

Če bereš dot z gum, potem je jasno, da je to teden in leto. Prodajalec na spletni strani pa "ponavadi" za gume, ki niso tekočega letnika zraven napiše npr. dot 2017, kar "ponavadi" pomeni, da imajo dot med 0117 in 5217.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Mater ste zabluzili s to temo? Clovek je hotel gume vrniti ampak nikogar od nikoder? Kaj naj zdaj? Jasno da jih bo gor nataknil, ce ne bodo OK jih lahko se vedno vrze stran. Koliko mi je znano ni bilo govora o tem da so te gume preslabe/pretrde/prenevarne zanj, pocutil se je pac ogoljufanega ker je placal drazje in je pricakoval novejse... to je vsa storija. A jih naj 5 let špara če se bo kdo oglasil? Jebatga skladiščenje ni đabe :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mislim, daje bilo celo govora o tem, da bi bile z DOT2014 preslabe in nevarne (drugače nebi vzel novih), zato je raje dal prejšnjo zimo gor zvožene zimske, ki bi še naj bile kar OK, zdaj pa je vseeno dal gor tiste z DOT2014, ker letos pa niso več prenevarne...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.069
113
ja to je mal priokusa. Pošteno bi bilo, da bi jih šenkal lokalnemu vulkanizerju, da jih da na strokovno uničenje, tako pa je odigral balkanca in požrl ponos.:evil:
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Kako pa tem biserom iz Andorre pnevmatike vrneš na običajen način, ki ti je brez razloga omogočen preko nakupa na daljavo?
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Tako da plačaš poštnino, ki je verjetno hitro ene 50€ ali več. ČE je to res, potem nima smisla kupovati preko tako prevedene tujene spletne strani ampak greš direkt iskat po tujih straneh, kot je https://www.reifen.de/
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ne morem verjet, to temo sem spremljal 1 leto nazaj, nakar spet vidim... in si rečem, malo pogledam, koga so spet nafarbali, ker mene, ko sem enkrat kupoval niso, sem dobil 3 tedne stare gume in ŠOKIRAN še vedno Andijeva reklamacija...... , pa saj a ni dobil denarja nazaj, kaj se ima pol za sekirati ?

Mene so tudi nategnili tako za en športen artikel poslali pa povsem drugačnega vrednost 100 eur, sem reklamiral preko Vise , denar so mi vrnili, rok za kakršen koli ugovor je mimo z njihove stvari, ponudil sem jim vračilo artikla če plačajo poštnino pa niso niti odgovorili, čakam še malo, potem pa probam prodati in si pokriti stroške skladiščenja.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ja se razume mi pol mojega enega predala že 1 leto zasedajo ;). Celo 2 x sem jim predlagal, da lahko kurir prevzame spakiram zastonj a na njihove stroške, pa so mislili, da bodo nekaj zmutili, pri Visi, samo sem imel vse meile, kjer so jasno priznali svojo napako in mi ponujali 20% popusta, jaz pa naj izdelke prodam naprej ....

In ja niso uspeli, zdaj so brez denarja pa po svoji trmoglavosti tudi brez artiklov.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Matey

A ti vedno bereš samo post po post?
In ali bi moral (zaradi nekaj posebnežev, ki ne znajo povezati dva posta, ki si sledita) citirati post na katerega odgovarjam, čeprav je tik nad "mojim"?

Potem se pa čudim, da nekateri mešajo "nasvete" in SPP ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Kolikor jaz kaj vem pomeni oznaka DOT 2114 da je bila guma izdelana v 21. tednu leta 2014, to pa je preteklost in ne prihodnost :D Se motim?

Ne, nič se ne motiš. Samo spet ti ista težava ven seka kot zadnjič v konfliktu z mano. Ki v bistvu sploh ni tvoja težava, ampak v resnici težava tistega, s katerim trenutno komuniciraš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.278
113
Matey

A ti vedno bereš samo post po post?
In ali bi moral (zaradi nekaj posebnežev, ki ne znajo povezati dva posta, ki si sledita) citirati post na katerega odgovarjam, čeprav je tik nad "mojim"?

Potem se pa čudim, da nekateri mešajo "nasvete" in SPP ...

Ja, berem post po post, ti ne? :p:aplauz:

Je pa res, da se lahko hitro zakolješ, če takoj po prebranem postu repliciraš in nato bereš dalje namesto, da bi najprej vse prebral in vsebinsko predelal in to sem sedaj naredil jaz. Ne rabiš nič razlagat, mi je že samo od sebe postalo jasno, da sploh ni bilo potrebe po pisanju in zdaj jo je še manj za dodatne obrazložitve. Namen mojega posta pa je bil bolj preverjanje lastnega znanja o branju podatkov z gum kot pa karkoli drugega v smislu kontriranja tebi in pisanju o prihodnosti.

:nazdravje:
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Mater ste zabluzili s to temo? Clovek je hotel gume vrniti ampak nikogar od nikoder? Kaj naj zdaj? Jasno da jih bo gor nataknil, ce ne bodo OK jih lahko se vedno vrze stran. Koliko mi je znano ni bilo govora o tem da so te gume preslabe/pretrde/prenevarne zanj, pocutil se je pac ogoljufanega ker je placal drazje in je pricakoval novejse... to je vsa storija. A jih naj 5 let špara če se bo kdo oglasil? Jebatga skladiščenje ni đabe :evil:

itak da je skladiscenje ze zdavnaj pojedlo vrednost teh gum in so v bistvu andorra&Co. se dolzni par 10EUR ...

tako nekako bi se glasilo pravnisko mnenje, ce bi do njega prislo ...


pa zaprite ze enkrat to temo, ker je presla v osebno d.rkanj.e ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
Jaz sem zajebal in narocil narobe dimenzijo. Sem jih kontaktiral, so mi poslali prevzem gum na dom in vrnili kes, le odbili 20eur za prevzem in dostavo k njim.

Zagotovo najboljsa izkusnja do sedaj, kar se vracila tice.
 

Krokar

Pripravnik
27. jan 2019
80
82
18
kzs...

upajmo, da so v dveh letih kej uredili zadev in da gume pridejo ok!

:) :)

Sem ravno prejšnji mesec naročil gume v dimenziji, za katero mi je slovenski uvoznik zatrjeval, da v EU trenutno ni dobavljiva.

Dobil z DPD-jem v 6-ih dnevih, dot je bil iz julija 2020 (torej frišne). Vse skupaj BP.