Vprašanje glede reklamacije pnevmatik

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Nic se nisem zaletel z nakupom. Res da nisem celo leto kupoval, informacije ki so mi bile na voljo pred nakupom sem pregledal. Nisem pa vedel da prodajalec ne ve kaj prodaja, niti da ene “garazne“ menjave sipe ne znajo.speljat, ne da bi trikrat prisel v "garazo". Prej sem dvakrat menjal pri "kuponku" sipo pa ni bilo tezav. Ko pa peljes na pooblascenega, moras pa trikrat. Pa se veckrat bi, ce ne bi jim pod prste gledal v drugo in ugotovil kje so zajebal
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Nic se nisem zaletel z nakupom. Res da nisem celo leto kupoval, informacije ki so mi bile na voljo pred nakupom sem pregledal. Nisem pa vedel da prodajalec ne ve kaj prodaja, niti da ene “garazne“ menjave sipe ne znajo.speljat, ne da bi trikrat prisel v "garazo". Prej sem dvakrat menjal pri "kuponku" sipo pa ni bilo tezav. Ko pa peljes na pooblascenega, moras pa trikrat. Pa se veckrat bi, ce ne bi jim pod prste gledal v drugo in ugotovil kje so zajebal


Ja zato se prej povpraša kje je dober pa ugoden servis potem pa ibere znamko... fredi miler bi rekel lapsus ;)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Ja zato se prej povpraša kje je dober pa ugoden servis potem pa ibere znamko... fredi miler bi rekel lapsus ;)
Haha, znamko zberes glede na dober servis.
A lahko napises katera znamka je to?
Roberto bo zagotovo napisal Renault, drugi Kia, tretji VAG....
Sicer pa sem imel temo na alterju, pa ne vem ce sem kaj oametnega iz nje odnesel. Najbrz sem kaj novega izvedel iz nase polpretekle zgodovine

Torej, da ne bo kdo naredil take napake kot jaz. Forda ne kupiti. Se kataloga ne znajo narediti, niti narociti avta po slikicah v katalogu.
Sem mislil da se avto kupi zato ker ga rabis. Zdaj pa vidim da res nisem updejtan. V danssnjih casih se avto kupuje zato ker ima dober in ugoden servis.


Roberto
Nic hudega ce mi vecina alterja privosci. Jim oprostim in privoscim dober in ugoden servis.
Uzivaj na morju pri 5C.
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja saj si ti eden od dežurnih jambračev na forumu, pa celo dramo delaš s tem kombijem. Ja dober serviser je zlata vreden.

Ne ti ne privoščim ampak vsako stvar toliko zakompliciraš da na koncu rata ena zmeda.
Si pa ne predstavljam da imaš 100 kombijev.
 
Nazadnje urejeno: