Liderpnevmatik.si nateg?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ja, tud odgovor pa mailu je bil danes v slovenščini... očitno so zrihtali...
 

backo123

Pripravnik
18. dec 2012
48
11
8
Prejšnji mesec naročil jeklena platiščča. Po neka dneh so skenslali naročilo, kar sicer imajo v pogojih in nekaj dni kasneje vrnili denar brez kakršnih koli posredovanj.

Moti me, da sem brezveze čakal na platišča in to, da je bilo prav ta platišča še vedno možno vseskozi naročiti, a za višjo ceno.

Nisem še 1x poskusil....gre samo 1x na...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To smo že lani al predlani debatirali, da je Lider samo platforma za prodajo drugih ponudnikov in ne pravi prodajalec. Zato, če prodajalec nima več zaloge po tej ceni, ti ne morejo prodat.
 

backo123

Pripravnik
18. dec 2012
48
11
8
karkoli že to je je spletna trgovina in kot taka izpade neresno sploh, ker se mi je malo mudilo z nakupom in zgubljati čas z njimi...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
mater ste eni občutljivi s temi roki.

pa pejt v štacuno in jih kupi. jih dobiš naslednjo sekundo ko kartico potegneš.

k ti si edini k kupuješ v tako veliki evropski trgovini, in prav posebej se en ukvarja s tvojim naročilom.

in zakaj jih nisi naročil za višjo ceno? si dobil drugje ceneje? no vidiš. pol so ti naredil še uslugo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

backo123

Pripravnik
18. dec 2012
48
11
8
valjda da sem občutljiv, oni najprej potrdijo naročilo in dobim že dva trackinga za robo in zaprmej da bo potem čez nekaj dni skenslajo v ČUDNEM jeziku, da neveš al bo al nebo. Potem ti preostane da jih čakaš al bo zdej to pršlo al ne al bodo vrnil denar, a se bojo premislil al kaj, a bo prej padu sneg k bo...

No sem za podoben denar poklical in naročil pri nas v avto trgovino in mi ni bil problem počakat dan al dva, da dostavijo v trgovino, to mi je normalno seveda kdo pa ma feltne na lagarju ravn zame v trgovini. To mi je normalen odnos, naročiš, potrdijo, dobiš.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
karkoli že to je je spletna trgovina in kot taka izpade neresno sploh, ker se mi je malo mudilo z nakupom in zgubljati čas z njimi...
Saj neboš verjel da se večina dobi v lokalni štacuni za isti ali pa zelo podoben denar, če nima na zalogi drug dan. Je pa res da je potrebno poklicat al pa se zapeljat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Jaz sem naroči aluminijasta platšča, sicer piše 3 dni kar mi je bil malo hitro ampak so bila v 7 dneh doma.
 

marholt

Zelenc'
7. jan 2021
11
2
3
Nikoli več ne naročim pri njih.
Oktobra naročim gume in čakam. Mine 2 tedna, gum pa še ni. Preverim sledilne številke in en pake je obstal na Polskem. Jim pišem kaj se dogaja, mi odgovorijo da še niso poslali. Kako niste poslali, če sledilne številke drugače pravijo. Končno priznajo, da se je paket verjetno izgubil in me vprašajo, če hočem nov paket ali denar nazaj. Zahtevam denar, saj sem gume že nujno rabil in jih kasneje malenkost dražje kupil pri vulkanizerju.
Denarja niso hoteli vrnit, vedno ko sem vprašal, kaj se dogaja, so se izgovarjali, da postopek traja zaradi dostavne službe. Ko jih vprašam, kaj ima dostavna vezo z vračilom denarja, spet isti odgovor: Postopek traja zaradi dostavne službe.
Ker sem plačal prek Paypala, zahtevam tam denar nazaj, kot dokaz priložim tudi pogovor z Liderpnevmatik. Pri Paypal so zelo hitro rešili meni v prid in nakazali denar nazaj, saj so videli, me mi nezadovoljivo odgovarjajo na moja vprašanje. Vedno so podali odgovor, ki sploh ni imel veze z mojim vprašanjem.

Kasneje se paket najde in mi ga hočejo dostaviti. Sem pisal Liderpnevmatik, naj oni zahtevajo paket nazaj, pišem tudi dostavni, jih kličem in enkrat tudi na dvorišči zavrnem paket. Neuspešno, paket me je potem vseeno čakal na dvorišču in mi Liderpnevmatik pošlje dokaz, kot da sem jaz podpisal. Ne jaz, niti noben od domačih ni podpisal prevzema in jim to tudi napišem. Na srečo se tudi po sledilni vidi, da sem prvič zavrnil podpis. Od njih zahtevam tudi, naj organizirajo pošiljanje paketa nazaj in s tem tudi, da ga dostavna prevzame pri meni. Seveda neuspešno. Dostavna me je baje iskala in trdijo da me v tem času ni bilo doma, čeprav smo bili vsi doma (korona ukrepi, delo od doma). Sem se pozanimal pri dostavni službi, zakaj me niso našli, čeprav sem cel čas doma. Njihov odgovor je, da liderpnevmatik ni dal vseh mojih kontaktnih podatkov. Zdaj mi hočejo zaračunati gume, za katere niso bili sposobni pravilnega posredovanja in komuniciranja z dostavno službo. Denar so mi že hoteli trgati s kartice. Dobro da prek interneta nakupujem s predplačniško viso in nisem imel nič denarja gor.
Spor že traja več kot 3 mesece, zato sem naredil tudi prijavo na tržni inšpektorat. Zdaj čakam odgovor.
Baje pa ima zdaj dostavna zdaj moje komplet podatke, da bodo lahko prevzeli paket in ga poslali nazaj. Bomo videli koliko resnice je tudi pri tem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nikoli več ne naročim pri njih.
Oktobra naročim gume in čakam. Mine 2 tedna, gum pa še ni. Preverim sledilne številke in en pake je obstal na Polskem. Jim pišem kaj se dogaja, mi odgovorijo da še niso poslali. Kako niste poslali, če sledilne številke drugače pravijo. Končno priznajo, da se je paket verjetno izgubil in me vprašajo, če hočem nov paket ali denar nazaj. Zahtevam denar, saj sem gume že nujno rabil in jih kasneje malenkost dražje kupil pri vulkanizerju.
Denarja niso hoteli vrnit, vedno ko sem vprašal, kaj se dogaja, so se izgovarjali, da postopek traja zaradi dostavne službe. Ko jih vprašam, kaj ima dostavna vezo z vračilom denarja, spet isti odgovor: Postopek traja zaradi dostavne službe.
Ker sem plačal prek Paypala, zahtevam tam denar nazaj, kot dokaz priložim tudi pogovor z Liderpnevmatik. Pri Paypal so zelo hitro rešili meni v prid in nakazali denar nazaj, saj so videli, me mi nezadovoljivo odgovarjajo na moja vprašanje. Vedno so podali odgovor, ki sploh ni imel veze z mojim vprašanjem.

Kasneje se paket najde in mi ga hočejo dostaviti. Sem pisal Liderpnevmatik, naj oni zahtevajo paket nazaj, pišem tudi dostavni, jih kličem in enkrat tudi na dvorišči zavrnem paket. Neuspešno, paket me je potem vseeno čakal na dvorišču in mi Liderpnevmatik pošlje dokaz, kot da sem jaz podpisal. Ne jaz, niti noben od domačih ni podpisal prevzema in jim to tudi napišem. Na srečo se tudi po sledilni vidi, da sem prvič zavrnil podpis. Od njih zahtevam tudi, naj organizirajo pošiljanje paketa nazaj in s tem tudi, da ga dostavna prevzame pri meni. Seveda neuspešno. Dostavna me je baje iskala in trdijo da me v tem času ni bilo doma, čeprav smo bili vsi doma (korona ukrepi, delo od doma). Sem se pozanimal pri dostavni službi, zakaj me niso našli, čeprav sem cel čas doma. Njihov odgovor je, da liderpnevmatik ni dal vseh mojih kontaktnih podatkov. Zdaj mi hočejo zaračunati gume, za katere niso bili sposobni pravilnega posredovanja in komuniciranja z dostavno službo. Denar so mi že hoteli trgati s kartice. Dobro da prek interneta nakupujem s predplačniško viso in nisem imel nič denarja gor.
Spor že traja več kot 3 mesece, zato sem naredil tudi prijavo na tržni inšpektorat. Zdaj čakam odgovor.
Baje pa ima zdaj dostavna zdaj moje komplet podatke, da bodo lahko prevzeli paket in ga poslali nazaj. Bomo videli koliko resnice je tudi pri tem.
Andy?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino
I

Izbrisan uporabnik 3287

saj je vseeno. danes reg. pristal direkt v tej temi. si guglal, kje malo popljuvat po tej trgovini? ali si alter alterja? #andyinliderpnevmatikprevara
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver