Liderpnevmatik.si nateg?

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
A se nebi kdo spomnil in odprl online štacuno z gumami pri nas. Recimo na štajerskem da nebo vse v Ljubljani.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Tole z gumami in Andyevo agonijo jaz ponavadi rešim z enim klicem k vulkanizerju. Povem mu, da mi naj zrihta gume, kateri dot ni starejši od pol leta. Res, da stane nekaj evrov več, vendar sem pri živcih prišparal veliko več. Do sedaj sem nabavil že precej kompletov gum, vedno zadovoljen z dotom in ceno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ne me hebat, a ma Liderpnevmatik zastonj gume a kaj, ko ste eni tko napaljeni na to? Jaz naročim na gumax ali pa na gumawebshop, pa nikol nimam teh težav ...
No, vsakemu svoje ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: adeand

marholt

Zelenc'
7. jan 2021
11
2
3
Samo ce bi mu Paypal znova hotel trgati, bi sigurno dobil vsaj email.
Verjetno bi se to moralo videti tudi v aktivnosti na paypalu. Tako da meni tudi ni jasno, na kak način mi hočejo to zaračunati. Jaz sem samo dobil sms, da je transakcija na kartici zavrnjena. Še moram kontaktirati paypal.

Na njihovem računu je tudi določen datum, do kdaj morajo po zakonu dostaviti paket. Tega datuma se niso držali.
Legal maximum delivery time 11/11/2020


Verjetno je, da sploh nimajo pojma, kaj podpora piše. Kako mi lahko zdaj zaračunajo izdelke, ki celo po njihovih besedah niso bili naročeni.
To sem dobil ob ponovni izstavitvi računa.
Subject: request for regularization - delivery of non-ordered items

Naročilo je bilo preklicano, denar nazaj sem dobil, ko še nisem imel paketa in je bil še vedno zaveden kot izgubljen. Kot pošiljatelj imajo možnost preusmeritve paketa nazaj. To sem pri drugih trgovcih tudi koristil in ni bilo nobenih težav. Samo oni niso tega sposobni, ali pa zanalašč to delajo.

Ko sem jih vprašal, zakaj je bil paket kasneje dostavljen, čeprav sem ga zavrnil, mi niso nič odgovorili.
Na vprašanje, zakaj me dostavna ni mogla najti, čeprav sem bil doma, tudi nobenega odgovora.
Sem jim napisal, naj organozirajo prevzem in dajo dostavni vse podatke, da me kontaktirajo in se z njimi dogovorim. Nič. liderpnevmatik trdi, da jaz ne sodelujem z njimi.



Ne me hebat, a ma Liderpnevmatik zastonj gume a kaj, ko ste eni tko napaljeni na to? Jaz naročim na gumax ali pa na gumawebshop, pa nikol nimam teh težav ...
No, vsakemu svoje ...

Jaz z njimi tudi nisem imel težav, takrat bi jih celo priporočal. Ko pa se je pojavila težava, pa so me, pri zadnjem naročilu, že od začetka ignorirali.
Upaj, da bo brez težav, tako pri tebi tudi ostalo. Bom pa zdaj tudi naročal pri slovenskem prodajalcu. V primeru težav, je lažje urejati spor.
Liderpnevmatik verjetno računa na to, da imajo sedež v Andori in se ljudje prestrašijo dodatnih stroškov spora.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da se vrnemo na Andyjevo temo: Liderpnevmatik je zgol platforma za prodajo - nimajo oni nič robe. Ponudniki kdaj pa kdaj zamočijo - se zgodi. Da pa je podpora povsem nesposobna pa je drug problem.
 

marholt

Zelenc'
7. jan 2021
11
2
3
Saj to je bilo mišljeno, kaj manjka našim firmam ali pa lokalnemu vulkanizerju. Ja par € razlike če je pa mir maš.
Sem jih par kontaktiral, pa mi niso bili sposobni dat ponudbe. Naročim tam, kjer je najlažje oddati naročilo. Ne pa da moram ponudnika prositi, da lahko pri njem kupim. Sploh, ko sem kupoval specifično znamko gume za offroad in jih samo par ponudnikov v Sloveniji lahko dobavi, sem prosil za predračun, pa ga sploh nisem dobil.

Da se vrnemo na Andyjevo temo: Liderpnevmatik je zgol platforma za prodajo - nimajo oni nič robe. Ponudniki kdaj pa kdaj zamočijo - se zgodi. Da pa je podpora povsem nesposobna pa je drug problem.
Mene ne moti, da je to platforma. Saj dosti prodajalcev je zdaj samo posrednikov in nimajo skladišča. Tudi slovenski prodajalci prehajajo na tak način, da sami nimajo skladišč.

Moti me njihova podpora in način reševanje spora. Za to pa so oni odgovorni.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
ah, Andy style.... ko čujem specifična za offroad, pa dot en teden star pa take fore....
 

marholt

Zelenc'
7. jan 2021
11
2
3
ah, Andy style.... ko čujem specifična za offroad, pa dot en teden star pa take fore....
Očitno si tako zaljubljen v Andya, da te vsaka omemba omenjene firme spomni na njega.
In ne, nima samo on težav z njimi, obstajamo tudi drugi. In moj vzdevek je moj priimek. Se ne skrivam za vzdevkom. Kaj pa tvoj vzdevek pomeni?

Pa mogoče sem se narobe izrazil z izrazom specifične. V mislih sem imel najbolj priporočene in zaželjene za splošno offroad uporabo. Tako da jih nebi smel biti problem dobaviti.
 
Nazadnje urejeno:

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Če gum nisi prevzel, jih nimaš. Kje so, te ne zanima. Malo več samozavesti prosim.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.842
3.865
113
Očitno si tako zaljubljen v Andya, da te vsaka omemba omenjene firme spomni na njega.
In ne, nima samo on težav z njimi, obstajamo tudi drugi. In moj vzdevek je moj priimek. Se ne skrivam za vzdevkom. Kaj pa tvoj vzdevek pomeni?

Pa mogoče sem se narobe izrazil z izrazom specifične. V mislih sem imel najbolj priporočene in zaželjene za splošno offroad uporabo. Tako da jih nebi smel biti problem dobaviti.

Meni so liderpnevmatike pripeljali specifične gume za offroad v 2h dneh iz francije. BP, zelo zadovoljen, gume sveže pečene, oblike so okrogle .. cena odlična.

To da ti je DPD izgubil gume in jih potem spet našel nima veze s tvojim problemom. Žal je tako da ko enkrat trgovina da gume dostavni službi ne veljajo več pravila trgovine za preklic ipd. ampak moraš it po reglcih ki jih postavlja dostavna služba. Skratka glavni problem v tvoji težav vidim v tem da je dostavna služba pogrnila na ene 3h točkah in ne vem kaj ima to veze z liderpnevamtikami .. no se strinjam da so nesposobni, ampak direktno se pa težava začne s tem da je dostavljalec zamočil.
 

marholt

Zelenc'
7. jan 2021
11
2
3
Če gum nisi prevzel, jih nimaš. Kje so, te ne zanima. Malo več samozavesti prosim.

Tu sem se jaz malo zafrknil. Če bi imel več poguma, bi jim moral samo javiti, da jaz gum nisem prevzel, sem jiih predhodno zavrni, kar se tudi vidi iz sledilne številke in tudi da nevem kje so. Tako pa sem hotel biti prijazen do njih, da pridobijo brez težav gume nazaj,tako da zdaj vejo, da jih imam.

Meni so liderpnevmatike pripeljali specifične gume za offroad v 2h dneh iz francije. BP, zelo zadovoljen, gume sveže pečene, oblike so okrogle .. cena odlična.

To da ti je DPD izgubil gume in jih potem spet našel nima veze s tvojim problemom. Žal je tako da ko enkrat trgovina da gume dostavni službi ne veljajo več pravila trgovine za preklic ipd. ampak moraš it po reglcih ki jih postavlja dostavna služba. Skratka glavni problem v tvoji težav vidim v tem da je dostavna služba pogrnila na ene 3h točkah in ne vem kaj ima to veze z liderpnevamtikami .. no se strinjam da so nesposobni, ampak direktno se pa težava začne s tem da je dostavljalec zamočil.

Za offroad sem leta 2019 tudi pri njih naročil brez težav. Zdaj so se pojavile težave, ko sem naročil ta avto.
Liderpnevmatik ima sklenjeno pogodbo za dostavo z DPD. Ko sem na zaćetku kontaktiral DPD, kaj se dogaja s paketom, so mi odgovorili, da jih mora Liderpnevmatik kontkatirati v zvezi s tem in ne jaz.
In brez težav sme pri drugih trgovcih naredil preusmeritev paketa na drug naslov, potem ko je paket že bil poslan na prvoten. To preusmeritev bi moral tudi narediti Liderpnevmatik, kar sem jih tudi opozoril. Nikdar mi niso odgovorili, da to ni možno.

Preklic naročila je bil z moje strani tudi v skladu z njihovimi pogoji.

Rok za dobavo izdelka je največ 20 dni od prejetja plačila. Po tej časovni omejitvi je stranki lahko povrnjeno plačilo, in sicer z enostavnim zahtevkom po preklicu njenega naročila
Kaj se pa v tem primeru zgodi s paketom, pa nimajo napisanega in tudi meni niso nič odgovorili, ko sem jih vprašal.
Liderpnevmatik tudi trdi na nimajo težav z dostavno službo. Glede na to, da imajo oni sklenjeno pogodbo in je DPD zaj... dostavo, kasneje pa še prevzem, bi to morala biti njihova težava. Saj jih oni plačujejo. Tako da, tu ni samo Liderpnevmatik kriv, ampak tudi DPD.