kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Se bojim, da imam premalo izkušenj na tem področju in se bojim, da bi bil krivičen do uporabnikov.

To morajo početi izkušene osebe, ki vedo kako se tem stvarem streže. Jaz sem še čisto brez izkušenj na tem področju
uf-1.gif
Ti verjamemo ja. Ubogi revež
frown-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Se javiš za mentorico
smile-1.gif


Bova skupaj jemala osnove.....
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Se ne bojiš morebitnega odziva v stilu tiste punčare iz malcomovega topica??
grims-1.gif
:girms: Tako žensko namreč naredimo ob začetnikih.
Pa mislim, da bi kot mentorica skakala v zelje tvoji mentorici wannabe
grin1.gif


Bi spet
10.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Prebiram zadevo in pridem do zaključka, da imamo uporabniki čisto prav.

nekdo je omenil, da so to posledice iz otroštva in res je tako.

Iz psihološkega vidika vam povem, da je diagnoza popolnoma točna.



Človek, ki nima odgovornosti, ter v družbi ni uveljavljen, nakar mu dodelimo funkcijo vodenja se zgodi ravno to o čem tu govorimo.

Zadevo jemljejo precej resno, imajo občutek, da so potegnili boga za jajca in kažejo svojo moč nad ostalimi v sobi z 4imi stenami.



Kompletno garnituro moderatorjev bi bilo potrebno menjat, ne pa da se imena ponavljajo že iz prejšnjega foruma. Pomeni, da ko bo to propadlo in bo nastal nov forum z imenom "starček" bodo moderatorji spet isti in pesem se bo ponovila.



starček = Alter (nemško: Der Alte ... Stari)
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Samo firbec me matra.

Daj prosim spiši nova imena za vse sklope forumov na alterju in imena novih moderatorjev.
Bi šlo?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik logistik pravi:

Samo firbec me matra.



Daj prosim spiši nova imena za vse sklope forumov na alterju in imena novih moderatorjev.

Bi šlo?




Mislim, da bi šlo .... Opažam, da si nekateri bolj zaslužijo biti moderator, kot pa nekateri, ki so trenutno na teh mestih. Z imeni ne bom operiral.



Pozabil sem pa dodat, da nekateri, ne sodijo v to skupino garniture, ki bo jo bilo potrebno menjat. Po pravici povedano, da bi od vseh teh obdržal samo dva !

Nekateri pa ko prebiram zadeve res malo preveč resno jemljejo vseskupaj in hočejo biti, kot je nekdo omenil pravi policaji.

Že iz prejšnjega foruma se imena ponavljajo, tako da ne vem kakšen je kriterij izbiranja ?

*Morda ker je kolega "pri koritu" še potem tudi tebe aktivira, da si moderator ne glede na izkušnje in starost ? Ne vem no .... !?

Zadeva lahko postane zelo moteča za uporabnike, ki smo glavni akterji, da forum sploh laufa, ker brez uporabnikov lahko mederirate en drugemu . Nekateri se tega ne zavedajo !



P.S.

@logistik: predzadnji stavek (*) NI BIL namenjen osebno tebi, ampak zgolj primer, da ne boš narobe razumel.



EDIT: popravil besedo - tiskarski škratek
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ja, to je res.

Samo včasih je kakšen uporabnik zelo moteč (npr. jaz), pa potem s tem odžene ostale.
Včasih je fino dobiti PM opozorilo nekoga, ki vse skupaj gleda z distance.
Govorim z mojega vidika.

Je pa res, da niso vsi uporabniki stari toliko kot jaz in zato te stvari ne sprejemajo na enak način. In takrat je težko, ker "imaš vedno rit zadaj". Pa če še tako telovadiš.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:

nekdo je omenil, da so to posledice iz otroštva in res je tako.
Iz psihološkega vidika vam povem, da je diagnoza popolnoma točna.

Človek, ki nima odgovornosti, ter v družbi ni uveljavljen, nakar mu dodelimo funkcijo vodenja se zgodi ravno to o čem tu govorimo.
Zadevo jemljejo precej resno, imajo občutek, da so potegnili boga za jajca in kažejo svojo moč nad ostalimi v sobi z 4imi stenami.
Evo točno o temu sem govorila. To je zelo pogost pojav v naši mali državi in je grozno, ker ti ljudje nimajo občutka za realnost.
stupid-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Saj imena lahko napišeš tudi na PM
smile-1.gif
, ker nekateri se zavedamo, da forum brez uporabnikov ni vreden nič in zato znamo tudi prisluhniti.
Nekako bomo že sklenili kompromis a se zavedam, da vsem nikoli ne bo prav.

Vem tudi, da če nebi bili dovzetni za kritike nebi ta tema bila sedaj več tu. Sam se zavedam, da je zelo tanka črta med moderiranjem, ki je neopazno in moderiranjem, katero vsi vidite in se začne plaz kritik na kakšnega moderatorja.

Se spomnim svojih začetkov in kritik, ki sem jih dobival a tudi moderatorji se kalijo z kilometrino. Sicer je osebje še mlado in bi bilo utopično pričakovati, da bo šlo vse brez zapletov. Ne smemo pozabiti, da je to še prehodno obdobje, kjer se vsi po malem lovimo. Počakajmo še kakšen mesec in nato odprimo nov topic in ponovno predebatiramo javno zadeve.

Recimo decembra izpovejmo ponovno kritike/pohvale ter se ozremo nazaj in vidimo če so kakšne spremembe.
smile-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Zakaj se pogovarjamo o preteklosti, če je bilo o tem že vse povedano in sprejete usmeritve z naše strani?
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
jao, pobriši to temo,....hočem da imajo modearatorji vsaj 100 dni mir...

potem pa lahko naredimo podrobno analizo...

ko bo preteklo 100 dni, odkar se je registriral 1000 uporabnik...bo čas za analize oz. zamenjave
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Človek, ki nima odgovornosti, ter v družbi ni uveljavljen, nakar mu dodelimo funkcijo vodenja se zgodi ravno to o čem tu govorimo.
Zadevo jemljejo precej resno, imajo občutek, da so potegnili boga za jajca in kažejo svojo moč nad ostalimi v sobi z 4imi stenami.

Temu se strokovno reče Desetarski sindrom.
hysterical-1.gif



Ave!
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Človek, ki nima odgovornosti, ter v družbi ni uveljavljen, nakar mu dodelimo funkcijo vodenja se zgodi ravno to o čem tu govorimo.
Zadevo jemljejo precej resno, imajo občutek, da so potegnili boga za jajca in kažejo svojo moč nad ostalimi v sobi z 4imi stenami.

Temu se strokovno reče Desetarski sindrom.
hysterical-1.gif



Ave!

"desetarski sindrom" - to pomeni, da bo za postal za vse manj močne v okolici še bolj nevaren kot je bil prej in obenem zahrbten.

Svako ko je bio u vojsci zna za desetarski sindrom. Kada od deset vojnika izaberes jednog da komanduje nad drugima on postaje druga osoba, u njemu se odjednom probudi monstrum.
crazy1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
@civil: to si dobro napisal in točno to se dogaja.
Pa še gaston: dvomim, da je kdo od teh moderatorjev služil v bivši jugi v takozvani Jugoslovenski Narodni Armiji (JNA). Morda se pa motim !?

@logistik pravi:
Citat:
Vem tudi, da če nebi bili dovzetni za kritike nebi ta tema bila sedaj več tu. Sam se zavedam, da je zelo tanka črta med moderiranjem, ki je neopazno in moderiranjem, katero vsi vidite in se začne plaz kritik na kakšnega moderatorja.

To bi šele bila napačna poteza, da se sedaj to zbriše !
Z tem dejanjem bi potrdili naše pisanje in spet bi bil potrjen star slovenski pregovor:
* ko mački stopiš na rep zacvili
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Se strinjam in zato tema ostaja
smile-1.gif


Če bi me motila, bi jo pobrisal že takoj, ko se je odprla, ker sem jo prebral ravno 3s po odprtju. mene je tudi zanimalo kam bo krenila debata in vrjel ali ne sem zadovoljen z napisanim.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Glej logistik, a ni dobro dobit feedback informacije o delu moderatorjev prav od uporabnikov ?
Ja no .... morda bodo se nekateri malce zamislili in spremenili svojo zvišenost in se postavili na realna tla, morda ....
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
..ksz...

Brez zamere - ampak če bi bilo po mojem okusu, bi tale tema imela pol postov manj.

Skašljali smo se že pred nekaj časa, vsak ga kdaj poserje, dečko/deklica sta mlada, a zato še ne nujno neumna, za vsako povprečno normalno osebo je pa dovolj, če mu enkrat poveš, da nekaj ni bilo OK. Če to poveč petkrat, zadostuje že za 99,999% folka. Več kot to, je pa najedanje, ki bolj škodi kot koristi. Še posebej, ker je tule kup moderatorev ene 50krat ponovilo, da se bodo potrudili.

Kaj hudiča še hočete?
bonk.gif


Move on. Vsi.

Pa brez zamere, ker mi gre to počasi že na živce.
Pa nisem ravno nek fanatičen fan moderatorjev.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:

@civil: to si dobro napisal in točno to se dogaja.

Pa še gaston: dvomim, da je kdo od teh moderatorjev služil v bivši jugi v takozvani Jugoslovenski Narodni Armiji (JNA). Morda se pa motim !?



@logistik pravi:

Citat:
Vem tudi, da če nebi bili dovzetni za kritike nebi ta tema bila sedaj več tu. Sam se zavedam, da je zelo tanka črta med moderiranjem, ki je neopazno in moderiranjem, katero vsi vidite in se začne plaz kritik na kakšnega moderatorja.




To bi šele bila napačna poteza, da se sedaj to zbriše !

Z tem dejanjem bi potrdili naše pisanje in spet bi bil potrjen star slovenski pregovor:

* ko mački stopiš na rep zacvili




kaj da ne...... Cifra je verjetno sluzil se v casu Kraljevine SHS
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Glej logistik, a ni dobro dobit feedback informacije o delu moderatorjev prav od uporabnikov ?


Seveda je dobro, zaželjeno.

Upam, da decembra povemo tudi kakšno pohvalno
cheer.gif



Citat:
morda bodo se nekateri malce zamislili in spremenili svojo zvišenost in se postavili na realna tla, morda .

Jaz sem prepričan, da se bodo tudi nekateri naučili kaj iz svojih napak.

Veliko bi tudi vi uporabniki pripomogli k temu, da bi bilo tega manj, če bi kdaj pa kdaj za kakšen mimosun stisnili gumb opozori moderatorja. Prej bi se odstranilo off topic in manj nesnage bi bilo v temah ki obetajo dobro ali zabavno debato.
Enostransko negodovanje nikoli ni prineslo nič dobrega zato raje hodimo z roko v roki.

BTW gumb opozori moderatorja dela
cheer.gif



ga. Kozarčeva imaš prav in jaz se umikam iz te teme.
nahrung002.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.