kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
grin1.gif


Ok, po moje mava dost oz. majo dovolj tudi uporabniki,...saj veš sladkorna zna biti precej neprijetna bolezen
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kako lahko TI sodiš da sta dotična dobra moderatorja.. Itak vem kako to zgleda, da kao skup drzite ce se ze ne skregate. Pa ce sta tolk gnila kot sta (moderatorja) vsaj skorpi...ona lahk organizira nur piknike... pa se tu konca, kar se tice skupnosti.
grin1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Moja graja gre na račun moderatorja 01481, takozvani "cifra", ki se v svojem podforumu ne potrudi odgovoriti niti pritrdilno niti odklonilno, po tem ko sem ga prosila da se ena izmed tem opremi z "sticky", ker je zelo uporabna.

Je ignororanje uporabnikov tudi del moderiranja ali je to samo kuhanje mule še iz prejšnega foruma?
wink-1.gif




Lep in prisrčen pozdrav,


Mitzy
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Če misliš, da sem karkoli od tebe, ali koga drugega zbrisal, kar je bilo na mestu, naj mi pove, se mu opravičim, priznam napako.

Prosim, če priznaš napako
grin1.gif


moj odgovor omenjen v prvem postu te teme, je bil popolnoma na mestu.
10.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Komično je to da smo krivi uporabniki, brez katerih forum nebi obstajal.
Če moderatorji niso sposobni opravljat svojega dela naj se zamenjajo.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Škoda, da ti ne morem ponuditi en teden moderiranja omenjenega podforuma.

Kaj hitro bi bil tudi ti nesposoben oz. bi si pljunil v lastno skledo z zgoraj napisanim.
Ni enostavno moderirat ta forum.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
1. Sem dobil povabilo ....
2. Če moderator ni sposoben zbrisat pravega odgovora, potem pa zaradi tega briše komplet sporočilo ?

Mah če ne vidite da takšne odločitve peljejo na pot mobisuxa potem žalostno.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Ni enostavno moderirat ta forum.
Ni enostavno dobiti Nobelovo nagrado, ne pa moderirati forum. In če je že tako težko, ponudite to mesto komu drugemu, ki bo nalogi kos, ne pa da se krivi folk za to, ker je moderator psihotik.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
A mene predlagaš, da se dodam v tisti kotiček
tongue-1.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

Kdo pa tebi kaj hoče. Zakaj se počutite ogrožene? Zgodila se je napaka in pretiravanje o mimosunu tega ne bodo popravila.

Vzeto na znanje in v razmislek. Forum kreirate vi uporabniki in zadnja stvar, ki si jo želimo, je da nas vi ne marate. Se trudimo. Samo pri vedno večjem navalu tudi mi težko naredimo vse brez napake.

Kateri diplomatski odgovori....
aplauz.gif


This is not Devil I know (from sux)
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Se bojim, da imam premalo izkušenj na tem področju in se bojim, da bi bil krivičen do uporabnikov.

To morajo početi izkušene osebe, ki vedo kako se tem stvarem streže. Jaz sem še čisto brez izkušenj na tem področju
uf-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Je kaj nerazumljivega?

Moderator s spamom označi mimosune, uporabnike, ki to stalno počne opozori in po potrebi ukrepa.
Pusti debate, da se razvijajo in jih po možnosti usmerja.
In to je vse, kar imajo za početi.
Če kdaj preveč rigorozno nastopa je prav, da se opozori in moderatorji so ravno tako krvavi pod kožo in dovzetni tako na pohvale in tudi na njihove napake.

Torej, zmenili smo se, da bo moderiranje potekalo drugače. Ne sicer obrnjeno za pol kroga, ampak, da pustijo debatam, da se razvijajo in ne posegajo za vsako malenkost.
Če bo kdo mislil, da je s strani drugega uporabnika žaljen, naj uporabi gumb "opozori moderatorja" na to, moda bosta pa samoiniciativno posegala samo še v ekstreme.

Bosta pa budno spremljala uporabnike, ki pišejo tam, kjer nimajo kaj pametnega pisati in vedno ali skoraj vedno tolčejo izven konteksta teme.


Volk sit....press
cool-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik logistik pravi:

Se bojim, da imam premalo izkušenj na tem področju in se bojim, da bi bil krivičen do uporabnikov.



To morajo početi izkušene osebe, ki vedo kako se tem stvarem streže. Jaz sem še čisto brez izkušenj na tem področju
uf-1.gif






Ja jebach, tebi ni še nobeden rekel da dobro fafaš.
hysterical-1.gif
kot so se hvalili eni moderatorji ...
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Je kaj nerazumljivega?

Moderator s spamom označi mimosune, uporabnike, ki to stalno počne opozori in po potrebi ukrepa.
Pusti debate, da se razvijajo in jih po možnosti usmerja.
In to je vse, kar imajo za početi.
Če kdaj preveč rigorozno nastopa je prav, da se opozori in moderatorji so ravno tako krvavi pod kožo in dovzetni tako na pohvale in tudi na njihove napake.

Torej, zmenili smo se, da bo moderiranje potekalo drugače. Ne sicer obrnjeno za pol kroga, ampak, da pustijo debatam, da se razvijajo in ne posegajo za vsako malenkost.
Če bo kdo mislil, da je s strani drugega uporabnika žaljen, naj uporabi gumb "opozori moderatorja" na to, moda bosta pa samoiniciativno posegala samo še v ekstreme.

Bosta pa budno spremljala uporabnike, ki pišejo tam, kjer nimajo kaj pametnega pisati in vedno ali skoraj vedno tolčejo izven konteksta teme.


Volk sit....press
cool-1.gif
Hvala za te ukrepe. Upam, da se jih bosta moderatorja tudi držala. Sem vsekakor vesela, da so moje besede padle na plodna tla in bo lahko pogovor potekal normalno v skladu z miselnim tokom uporabnikov.
No, ko smo že pri tem ali lahko naredite še cenzuro na tega smaljila --->
10.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.