kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Se opravičujem ovci, ker sem jo/ga (
grims-1.gif
:

Oprosti.
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Pogrešam podpise moderatorjev pri njihovem posegu v teme.

Tudi jaz pogrešam to in moj post v temi plastične operacije ni bil spam. Če sem bolj natančen, druga poved ni bila spam.
grin1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Lej, vedno sem bil odkrit, vedno bom. Če misliš, da sem karkoli od tebe, ali koga drugega zbrisal, kar je bilo na mestu, naj mi pove, se mu opravičim, priznam napako.

Mimosunsko se mi pa zdi, da mi nekdo reče, da nimam RL, ker skos neki brisem. Pozabljate, da Alterja večinoma prebiram od popoldneva naprej, dopoldan skoraj nikoli. Nekateri posti so pa že od jutra pa pisejo naprej vse do večera po forumu...Toliko, kdo nima RL
wink-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
tisto sm jst zbrisala.

stvar je v tem, da sem zaradi upoštevanja enega uporabnika preko PM brisala napačen post (priznam napako) in ker se je potem govorilo samo še o tem, da kaj se gremo pa to, sem enostavno vse kantirala

confused-1.gif
 
Zgolj v vednost. Posti, ki so bili zbrisani so bili samo neokusni odgovori na napako moderatorija. Motimo se pa vsi, ne? Tema je šla v propad že od samega začetka in treba je razumeti, da v takšnih debatah težko presojaš kaj je uporabno in kaj ne. Sploh je bila pa napaka bolj površnost kot demantiranje določenih uporabnikov, ki se sedaj razburjate.



Glede na to da še vedno vztrajate tu in na forumu najdete zanimive stvari, menim da si zaslužimo malce potrplenja in tudi kvaliteta bo prišla.
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Najbolje bo da kršitelje namest BAN-a zaprete na goli otok, kot so to počel višji
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
predlog. kaj pa ce se sporocilo nebi zbrisalo, pa pisalo spam, ampak bi spodaj bilo pac opozorilo moderatorja da je post neprimeren, besedilo pa ostalo?

dalje bi pac ukrepali po potrebi. ker vcasih s SPAM ubijes celotno zadevo. alter je navsezadnje namenjen zabavi. v kolikor tega ne bo vec, bodo uporabniki sli!
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Zgolj v vednost. Posti, ki so bili zbrisani so bili samo neokusni odgovori na napako moderatorija. Motimo se pa vsi, ne? Tema je šla v propad že od samega začetka in treba je razumeti, da v takšnih debatah težko presojaš kaj je uporabno in kaj ne. Sploh je bila pa napaka bolj površnost kot demantiranje določenih uporabnikov, ki se sedaj razburjate.

Glede na to da še vedno vztrajate tu in na forumu najdete zanimive stvari, menim da si zaslužimo malce potrplenja in tudi kvaliteta bo prišla.

hahhaha, sem se nasmejal ob tem tvojem postu....
cheer.gif


ko se spomnim kakšno podjebavanje je blo na MS
bonk.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
predlog. kaj pa ce se sporocilo nebi zbrisalo, pa pisalo spam, ampak bi spodaj bilo pac opozorilo moderatorja da je post neprimeren, besedilo pa ostalo?

Se strinjam. Če vam je prou, lahko tudi tako. A samo povej mi še, kaj potem, ko nekomu parkrat napišeš, da je post neprimeren?
 
Citat:
Uporabnik alcyx pravi:
Najbolje bo da kršitelje namest BAN-a zaprete na goli otok, kot so to počel višji
uf-1.gif

Kdo pa tebi kaj hoče. Zakaj se počutite ogrožene? Zgodila se je napaka in pretiravanje o mimosunu tega ne bodo popravila.

Vzeto na znanje in v razmislek. Forum kreirate vi uporabniki in zadnja stvar, ki si jo želimo, je da nas vi ne marate. Se trudimo. Samo pri vedno večjem navalu tudi mi težko naredimo vse brez napake.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Ti sploh ne tolči po tipkovnici o bedarijah, ker si bil eden zaslužnejših za vse gluposti, ki jih je doživel sux. Ko si pa nehal pisati se je pa videlo, da drugega kot širiti napetost nisi znal. Upam da si se malce etično izobrazil

hehhe,

sem vesel, da ti je s prehodom na alter, uspelo preklopiti na višjo stopnjo zavedanja, zelo dobro ti je uspela etična preobrazba

tvoji posti tle so na velko večji nivojski stopnji zavedanja
aplauz.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Torej je mimo čas ko smo vsi dobrodošli na forumu? Sem mislil da se bo počakalo do 5000 userja...

Vse se kdo je zaj..al.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Torej je mimo čas ko smo vsi dobrodošli na forumu? Sem mislil da se bo počakalo do 5000 userja...

Vse se kdo je zaj..al.

ni slaba ideja, da bi bil forum zaortega tipa, torej da bi morali novi uporabniki, dobiti vabilo od starih članov....

kvaliteta foruma, bi bila veliko boljša...

any comments?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
ne vem... strnite glave in premislite. ampak vrjemi, da je taksna pot boljsa.

Predlog je dober, bo šel v razmislek... Ampak vrjetno samo v tej temi. Drugje ni problemov. Pa nevem, ali zaradi modov, ki moderirava L&S ali zato, ker drugje določeni uporabniki pisejo poste na mestu... Ali jih pa sploh ne....
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Enkrat si na mestu, pa napises post, ki je na mestu, drugič lahko taisti uporabnik napise kr en post... Težko je to določat. Zato je forum odprtega tipa-vsi so dobrodošli...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.