kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Glejte, razumem da se poskušate iti nek resen forum, ampak kdor moderira L&S je navaden IDIOT. Dajte temu človeku obrazložit nekatera pravila moderiranja in naj si ne skuša podaljšat tiča (al pač kaj drugega) na ta način, ker e bo pomagalo. v LS vlada totalna represija - posti se neprestano brišejo, neprestano se opozarja naj se neha spammat. Mislim halo?! Saj se vidi kateri pacienti so prisotni in s kakšnim namenom se jim je ponudilo moderatorsko mesto - ker njihovo življenje ne seže dlje od tipkovnice.
bonk.gif
. Nič ne rečem, nekateri so čisto OK (logistik ipd.) in ne vtikajo svojega nosu v vsako jebeno temo, nekateri pa imajo travme iz otroštva očitno in so edino tukaj lahko pomembni.

Odličen primer je tema o plastičnih operacijah, kjer kot o posledici operacije folk govori o večji košarici modrca in že začnejo opozarjati, da spamamo. Sori, če je pa to spam pa tudi ne vem na katerem planetu smo. Potem v malcomovi temi zakaj ženska odjebe tipa po pijani noči ... Tamara napiše "Streznila se je" in je to označeno kot spam. Pa kdo je tu nor??! Ja dejansko je tko, ženska se je streznila in dojela ker bednik je bil tam ....

Mislim dajte resno al nardit zamenjave teh pacientov al pa jim obrazložit kako stvari funkcionirajo na normalnih forumih!
rolleyes-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
prvo sem mislil da je sam skorpijonka, pa vidim da ima ovca isti sindrom.



kričeče se kliče po zamenjavi..



ata cifra, imamo kakšen komentar, ali bo spet slepo zagovarjanje in delanje idiota iz sebe?
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne jezi se takoj.
roza.gif



Če obstaja težava je prav, da jo spoznamo in vsi vseh postov ne moremo prebrati, kar pa ne pomeni, da bomo zatiskali oči pred tem. Prav je, da si nam pisala. Hvala.

Bomo pregledali teme, ki jih navajaš in presodili.

Alter.si ni v namenu, da bi postal šerifski portal, vseeno je pa potrebno spoštovati določen red, ki naj bi ga moderatorji zagotavljali.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Saj nimate kaj za pregledati, ker je bilo danes izbrisanih že cca 10 postov.
Nekateri pač ne razumejo, da je moderiranje namenjeno članom foruma ne temu, da oni kažejo svoje virtualne mišice.
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
vidim, pa komaj dober mesec je okoli.

isto moderatorsko sranje, res sem mislil da bo drugače.

imamo še kakšno alternativo? v sluzbi je treba cas zabit. mobile.si mi ne diši. Hvala.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Tebi in Zetku.

Če dejansko mislita, da je problem v meni, mi lahko to povesta. Tuki se ne gre za striženje peruti, pa daljšanje tiæa ali karkoli podobnega. Še manj pa za divji zahod. Če sem vama storil krivico, se vama oproščam. Če želita vse moje zbrisane poste nazaj, povejta, da nazaj.

Morta pa priznat, da so bila do sedaj samo opozorila, brez kakrsnega koli banna, zaklepa teme (vsaj iz moje strani), ali kaj podobnega...


Preberem kritiko na svoj racun (vsisamoljudje.press), ničesar ne zamerim.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
se močno strinjam ..brišejo kot bi bili plačani za to.
bonk.gif

pač se je nekaterim povečal luli kar že nekaj časa govorim..ampak sem takoj zbrisan..jaja
stupid-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik ovca pravi:

...Morta pa priznat, da so bila do sedaj samo opozorila, brez kakrsnega koli banna, zaklepa teme (vsaj iz moje strani), ali kaj podobnega...

...




In "ad hock" brisanja.

Si pozabil dodati.



Se boš sam spomnil, ali bi rad, da te jaz?



Res je - bilo je izven topika. Ampak ti si "ladno potegnil pištolo" in postrelil ene par zadnjih postov. Potem pa ladno dopisal, "da sem moški in da naj ostanemo na temi".



Mi lahko prosim razložiš, kako je tvoj komentar "da sem moški" uspel biti "on topic", medtem ko smo bili vsi ostali off?



Ko boš pri tem, lahko še pojasniš, zakaj sta bila izbrisana moj in še eden ali dva (ne vem natančno), še dodatna dva (ker isto sranje - niti ne drugo pakovanje) pa ne?



Samo zanima me (not!
smirk-1.gif
).



BTW - debata je bila na nivoju "simpatičnega prcanja". Od tvojega posredovanja dalje je pa v stanju kliničnega mrliča.
uf-1.gif




Na admine - zakaj pa ynos ni moderator tega vrtička? On se spozna na zadevo iz prve roke (v vseh mogočih pomenih, ki vam padejo na pamet
tongue-1.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
tisto sm jst zbrisala.

stvar je v tem, da sem zaradi upoštevanja enega uporabnika preko PM brisala napačen post (priznam napako) in ker se je potem govorilo samo še o tem, da kaj se gremo pa to, sem enostavno vse kantirala
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.