kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Upam da res.

Pač sam hočem povedat da se je spamanje začelo po "napaki" moderatorja, ki je pripeljalo do izbrisa teme.
Tako se ne dela.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
To je že bilo priznano in potrjeno s strani odgovornega moderatorja, ki se je tudi tukaj javno opravičil. Potemtakem bi bilo lepo, da opravičilo sprejmete in ne prilivate olja na ogenj.

ERRARE HUMANUM EST
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
>> ... preko PM brisala napačen post (priznam napako) in ker se je potem ... <<

Tukaj priznava napako, zdi semi pa tudi, da se je nekje opravičila. V nasprotnem se pa verjetno še bo ...

Sicer pa se mi zdi brez veze take stvari na veliki zvon obešat - se zgodi, napaka je priznana, opozorilo je bilo vzeto na znanje, life goes on.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa saj tu ne gre samo za današnji dogodek,....ok, nadzirajte spamanje v obliki žaljenja ali ircanje, če nima veze s temo,...samo če debata malo skrene od naslova teme, se pa še vedno odvija na nekem nivoju oz. da si dva uporabnika izmenjujeta mnenja o temi-ker sta trenutno takrat aktivna, pa ne vem, če je ravno primerno omejevanje,...konec koncev na določeno temo bo odgovorilo par uporabnikov, potem pa ali teme zamre in se odpre 5 novih tem, ki so sorodne že obstoječi, ali pa se razvije debata naprej. Z restrikcijo boste dosegli samo upor uporabnikov, kar pa najbrž ni vaš namen, saj konec koncev kot papige ponavljate, da smo forum uporabniki,...torej?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Zgolj v vednost. Posti, ki so bili zbrisani so bili samo neokusni odgovori na napako moderatorija. Motimo se pa vsi, ne? Tema je šla v propad že od samega začetka in treba je razumeti, da v takšnih debatah težko presojaš kaj je uporabno in kaj ne. Sploh je bila pa napaka bolj površnost kot demantiranje določenih uporabnikov, ki se sedaj razburjate.

Glede na to da še vedno vztrajate tu in na forumu najdete zanimive stvari, menim da si zaslužimo malce potrplenja in tudi kvaliteta bo prišla.

O smeh
hysterical-1.gif



Bemu kozarc, si me prav ganila.
roza.gif



@ovca, skorpi...
Spamerje opozorit prek PM...pustit kak offtopic, dokler je tema še zanimiva.... tistim, ki pa namerno kvarijo več tem hkrati, pa omejit pisanje...škode ne bo.

Na tak način "javnega ustrahovanja" pa se pisanje postov ustavi, ker se uporabniki ustrašijo....in kaj je posledica. Še nespamerji potegnejo za spamerji...sledi javni linč moderatorjev, ki ga bereta tukaj.

Iskreno...v nekaj temah ni bilo pretiranega offtopica..., tema pa je bila vseeno zelo zanimiva.

Sej bo.
smile-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Poglej, nivo postov postavljajo uporabniki in moderatorji samo nadzirajo, če vse poteka kot je potrebno in če so prehuda odstopanja tudi ukrepajo.

Moderatorji niso policaji in njihov namen ni omejevanje debat uporabnikov (poudarek je na ov) ampak posameznikov, ki zamenjujejo prostor in čas. Kot prostor mislim irc, kot čas pa mnogo let nazaj, ko je bilo to in.

Kdor se bo držal debate in kolikor toliko nivoja bo pisal brez skrbi, za druge bomo pa poskrbeli predvsem zato, da vam zagotovimo možnosti za normalno debato.

Razumeti je, da sta moderatorja mlajša in neizkušena na tem področju, predvem pa manjka jasne meje, kaj je tisto kar ni primerno, kaj je na robu in tako naprej. To se pa pridobi s časom.

Več o tem ti bosta lahko povedala tudi Ynos in Diablo, ki sta bila na Mobisuxu tudi moderatorja.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Poglej, tudi jaz sem bila moderator skoraj tri leta na enem od forumov, in vem kako se tem stvarem streže. In če boš še enkrat prebral moj in tvoj post, boš videl, da piševa o približno enakih zadevah,...s tem, da pri vas teorija očitno štima, praksa pa še malo škripa,..pa ne vzeti tega kot slabo kritiko.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
>>>Lahko me ljubiš in lahko me sovražiš


Hehe, sem rekel, kaj je pa punci sedaj da mi takele piše. Potem šele vidim, da je to podpis.
hysterical-1.gif



Še vlada s svojimi ministri greši, pa ne bomo mi.
Važno je, da nismo imuni na napake, da smo jih popravljeni popravljati v določenih mejah, kar ne pomeni, da bomo pustili, da vsakdo "serje" po portalu kot ga je volja ampak da bodo moderatorji uporabljali privzet vatel.

>>>>>skoraj tri leta na enem od forumov, in vem kako se tem stvarem streže.

glede na izkušnje, te pa potemtakem lahko vzamemo za mentorico?


In na katerem forumu si bila?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Poglej, tudi jaz sem bila moderator skoraj tri leta na enem od forumov, in vem kako se tem stvarem streže. In če boš še enkrat prebral moj in tvoj post, boš videl, da piševa o približno enakih zadevah,...s tem, da pri vas teorija očitno štima, praksa pa še malo škripa,..pa ne vzeti tega kot slabo kritiko.

Če je govora o kakem kozmu ali lepotnem planetu, bi te težko označil za kompetentno.
smile-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne, nimam namena biti od nobenega mentorica, ker se za razliko od nekaterih na momente zavedam, da nisem vse pameti požrla,....sem samo povedala svoje mnenje, čemur naj bi bil forum v prvi vrsti namenjen, kajne? Prav tako nimam namena tebi in ostalim moderatorjem soliti pameti kako delajte, povedala sem samo kaj me je zmotilo kot uporabnico in sem pričakovala, da se bo kritika uporabnika, ki soustvarja forum vsaj malo upoštevala, sploh, ker to očitno ni samo moje mnenje ampak mnenje večine,....je pa to na vas. Ali boste samisebi zadostni in zaverovani v svoj prav ali pa se mogoče malo prilagodili tudi željam uporabnikom in NAM pomagali ustvariti forum na katerem se bomo vsi (mi in vi) dobro počutili,...izbira je vaša,..



PS: Na katerem forumu sem bila ti žal ne bom povedala,ker je tam mojih osebnih podatkov.
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Če je govora o kakem kozmu ali lepotnem planetu, bi te težko označil za kompetentno.
smile-1.gif

Lepo, da spremljaš tudi to področje,..pri enem od teh dveh sem res imela prste vmes, samo pri pisanju zgornjega posta nisem imela tega foruma v mislih
smirk-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana

>>>Neka ne pretirana mera offtopica in zafrkancije ne škodi.

Smo že redifinirali navodila.
nahrung002.gif


Moderatorja OVCA in SCORPY sta dobra moderatorja a je žal tako, vaja dela mojstra in mojster dela vaje, pustimo jima še malce časa.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Zavedamo se, da k takemu delu sodijo tudi težave in zato skupaj z vami iščemo izhode in skupno pot.


V slogi je moč, včasih je bil pa kino.press
cheer.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.