kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Res je, bil sem Solunski prvoborec, hočem reči, bežal sem u prvim redovima.
cheer.gif



A zato še vedno živ in zdrav. No ja, zdrav je bolj relativno, a se ne pritožujem, dokler lahko pospravim pol pleha pečenke in prodajno vrečo Interšparovega krompirja, zraven pa še zalijem z litrčkom, dvema rdečega, mi res ni prehudo. A ne smem klicati
evil.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
..ksz...

Brez zamere - ampak če bi bilo po mojem okusu, bi tale tema imela pol postov manj.

Skašljali smo se že pred nekaj časa, vsak ga kdaj poserje, dečko/deklica sta mlada, a zato še ne nujno neumna, za vsako povprečno normalno osebo je pa dovolj, če mu enkrat poveš, da nekaj ni bilo OK. Če to poveč petkrat, zadostuje že za 99,999% folka. Več kot to, je pa najedanje, ki bolj škodi kot koristi. Še posebej, ker je tule kup moderatorev ene 50krat ponovilo, da se bodo potrudili.

Kaj hudiča še hočete?
bonk.gif


Move on. Vsi.

Pa brez zamere, ker mi gre to počasi že na živce.
Pa nisem ravno nek fanatičen fan moderatorjev.

QFT

Nehite jokat, sploh ti - HITMAN...mater cviliš pa stokaš ko en pussy - get over it.
Tako kot je omenila kozarčeva: v parih postih ste/so povedal in moderatorji so se opravičili.
Poleg tega: ZMERAJ se bodo najdli ljudje ki jim kakšen modertor ni všeč...
Tudi meni so zginli kakšni posti pa zarad tega se ne bom cmeril tu in zahteval glavo moderatorja. Grow up.
Jeez
rolleyes-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
ARES, brez zamere, ampak ne vem kdo joče, o čem govoriš !?
A komu v rit lezeš al kaj ? Si morda na spisku za moderatorja ?
Ne sekaj takšnih ... pač podam svoje mnenje, kot ostali, no mi je pa prav malo mar za tvoje mnenje.
Meni še posta niso zbrisali hvalabogu, ker ne pišem bedarij in prav tako se ne vtikujem v vsako temo, edino tam kjer bi lahko z svojimi izkušnjami komu pomagal.
No, saj ni važno !

P.S.
A v rubriki PRODAM ni nihče moderator ?
Sem po koncu oglasa napisal, da se lahko zbriše, ker je prodano, pa nič.
Po dveh dneh sem pritisnil na čarobni gumbek "obvesti moderatorja" pa še vedno nič.
Hvala za razumevanje !
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Praksa je takšna, da se temo zaklene, ko je stvar prodana.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:

A v rubriki PRODAM ni nihče moderator ?
Sem po koncu oglasa napisal, da se lahko zbriše, ker je prodano, pa nič.
Po dveh dneh sem pritisnil na čarobni gumbek "obvesti moderatorja" pa še vedno nič.
Hvala za razumevanje !

Upam, da to misliš za SE k750? Temo sem zaklenil, ko sem videl....Če pa mene kak dan umes ni bilo, se pa ne sekiraj toliko zaradi tistega oglasa
wink-1.gif


P.S. Očitno gumb za opozorilo moderatorja ni deloval, ker jaz nisem ničesar dobil....
roza.gif


Lp, Ovca
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
>Res je, bil sem Solunski prvoborec, hočem reči, bežal sem u prvim redovima<


Pozabil si še....bil vedno na pravi strani
smile-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
To itak, imam dobro lastnost, vedno na pravi strani, vedno v smeri vetra.


Ko lulam imam suhe hlačnice.press
cool-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
.ksz.



Ker je očitno treba vsakemu moderatorju ob nastopu službe posebej in osebno povedat, da naj najprej prebere, potem trikrat vdihne in če res ne gre drugače, šele nazadnje strelja..



https://www.alter.si/tabla/show...=true#Post51125



13.gif




Res mi ni jasno, zakaj se moram brzdat?
confused-1.gif
Moj zadnji post v tisti temi je bil objavljen neverjetnega 28. avgusta. Od objave synthman-ovega posta, ki je očitno predstavljal blazno globalno nevarnost in ga je bilo zato treba nemudoma zakleniti, pa sem bila gor na alterju vsaj ene trikrat, tako da če bi imela kaj povedat, bi verjetno že povedala.



Sploh bi novemu moderatorju koristilo branje cele teme, ki je nastala veliko pred njegovim nastopom službe - da bi razumel, kaj je off topic in kaj ne.



Hvala za razumevanje.



PS: Dajte si v tistim zakulisnem vrtičku odpreti nekaj tem, kjer bodo novi moderatorji lahko po mili volji probavali, kako izgleda, če temo zakleneš, zbrišeš, blokiraš uporabnika. Ne pa da te opcije testirajo na uradni tabli.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

PS: Dajte si v tistim zakulisnem vrtičku odpreti nekaj tem, kjer bodo novi moderatorji lahko po mili volji probavali, kako izgleda, če temo zakleneš, zbrišeš, blokiraš uporabnika. Ne pa da te opcije testirajo na uradni tabli.
crazy1.gif
Odličen predlog. Dajte res neko delavnico organizirat ali kotiček za izživljanje narest.
nahrung002.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Samo še tvoj odgovor: Prosim, je manjkal in bi bilo popolno.
tongue-1.gif

5 postov brez veze in če želimo ohraniti podforum na nivoju, se moramo pač določenih pravil držati.

Res pa je, da niso vsi uporabniki enaki in to spoznanje, se dobi s stažem ter temu primerna reakcija.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kako to, da potem niste že davno zbrisali tistih 5 postov?

Niste našli gumba?



Torej lahko utemeljeno pričakujem tudi blokado uporabniškega imena, ker sem nekoč leta gospodovega 2005 napisala nek off topic pitaj boga kje? Ker se pač prej tega niste utegnili spomniti? A popravljanje zastarelih napak, ki jih je za seboj pustila moderatorska skleroza, pa dviguje nivo portala?



Do katerega stoletja nazaj pa mislite lektorirat?



Mogoče bi pa ti lahko začel kar pri sebi - točno na tej strani (SAMO strani, NE temi!) so vsaj trije off topici, dva celo tvoja.
shocked-1.gif




Sploh je pa najbolj hecno to, da dečko (baje!) zaradi nekaterih off topicov iz prazgodovine zaklepa temo za postom, ki se je 100% vrnil on topic in opisuje zelo pogosto dilemo.
smirk-1.gif


(itak pa vsi vemo, da ga je v resnici samo zelo zasrbel prst in je pač na pamet in veliko prehitro usekal zaklep).



Čedalje bolj razmišljam, da ima Bitch kar prav, ko trdi, da vam VSEM ne bi škodila kakšna delavnica....
tongue-1.gif


(Nasvet - ne spuščaj se v branjenje nečesa, za kar dobro veš, da je oslarija.)
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
ksz....

roko na srce..katera tema pač 'mora' iti malo v stran - saj v tem je čar - druščina debatira in če jo zanese jo zanese.

sej mi smo ga tud žingal...pa smo štartal z enim pivom potem nas je pa počasi zaneslo (in odneslo)....samo hudič je bil ravno v tem, da je običjano to kar pasalo.

tako da....jaz predlagam naj se debate le razvijajo...ter moderatorji rajši od 'daleč' gledajo. Izbris napisanega pa naj bo zgolj izhod v sili oz. res mus opravilo (žaljivke etc).

Smo pač ljudje in ne stroji - da ta bo rezal, oni štancal, tretji vrtal...in nič drugega.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Itak.
smile-1.gif


Saj ni panike. Dečko je pač brez veze prehitro usekal.
Bo drugič vedel. Vsaj upam.
Zato sem to tudi napisala. Če bi bila tiho, bi bil še danes butasto prepričan, da je naredil prav.

Mi gre pa res na živce neko za lase privlečeno "opravičevanje" tega dejanja.
Naj bo folk raje tiho, kot pa da meče neke lovske razloge samo zato, da kao ohranja neko avtoriteto.
Ker si jo ravno s tem najbolj zbija.

(itak je pa fino, da spamanja ne očitaš drugim, če si sam med največjimi spamerji.)
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
Pravilno Vincent.
Tema v debati mora iti tudi malo stran.
Drugače nimamo vpogleda v drugačni način razmišljanja.
V tem primeru bi moderatorje trebalo opozoriti, da blokiranje teme ovira razgibanost foruma.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne nalagaj. So forumi in so forumi .

V Spam kotičku in v Čveku se marsikaj spregleda. Drugje se ne bo.
In komur paše klepetati o off stvareh naj se preseli v navedena ali pa pošilja ZS.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne seri.



Ker je stvar kristalno jasna:

a) ČE(!) je bila off, je bila off tudi mesec nazaj -> kaj ste delali en mesec, da je niste sčistili?

b) zaklepa se pa zdaj na ON topic post
stupid-1.gif
.



In to je vse.



Zdaj pa razmišljajte, koliko je še modro drekat, da so bili nekoč davno tam napisani off topici, in da vas je danes urgentno prijela paranoja, da se pa - bog varuj - utegne po kakšnem čudežu čez kakšen mesec spet zgoditi, da bo pa mogoče tja v prihodnosti priletel še kakšen off topic.



Zaradi ohranitve mentalnega zdravja moderatorjev zato predlagam, da dajmo preventivno kar vse teme zaklenit, ker vam tako ali tako nihče ne garantira, da se ne bo v kakšni temi v prihodnosti znašel kakšen off topic.
stupid-1.gif




PS: Kdaj boste v moderatorskem vrtcu obravnavali editiranje spamastih postov (v smislu, da zbrišete tisto, za kar ste prepričani, da je spam - brez zaklepanja teme)? Da vem, kdaj se spet splača vrniti v tisti podforum - ne da se mi pisarit, če me moderira živčnež, ki random zaklepa teme...
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne bo naslednjega. Ker je brez veze.



Zdajle grem brisat vse svoje poste, do katerih lahko še pridem.

Ker itak samo spamam in mi je to glavni cilj (sem se naučila iz slavnega PMja).



Pa naj bo po vaše - spama ne bo več.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.