Kordež fasal 5 let

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
A si se potem že odločil? A si Slovenec ali nisi Slovenec?

Da lažeš, sem ti ravnokar dokazal.

kaj sem jaz te ne zanima. lahko me označuješ po volji. lahko pa se dobiva, pa ti pokažem kaj sem. celo drevo..začneš pri koreninah.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Rdeča elita je prišla do bogastva večinoma z krvavimi rokami! Seveda govorim po letu 45!
Črna to počne veliko dlje, tko da nehi s floskulami. V svoji klasični maniri spet ne znaš odgovoriti na sila preprosto vprašanje.
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Zakaj nihče od moderatorjev, administratorjev itd... ne popuca tale forum takih in podobnih izpadov!? Opažam, da se konstantno ponavljajo in to vedno brez sankcij. Rumeni kartoni so že zdavnaj porabljeni in že zdavnaj bi moral pasti rdeč!
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Lahko kaj?
A če za pivo mi boš pojasnil kako si na parne dneve Slovenec, na neparne pa Neslovenec?
In za gajbo piva si pripravljen prodati svoje prepričanje? Bogi.

Temu vicu smo se smejali, ko ti še zase nisi vedel.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Fadil, ti rajši lepi slike,
cheer.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Ravno tebe, ki živiš v kapelci bi moralo to najbolj motiti! Ampak, če so interesi " u pitanju " se pa malo zamiži. Tipično!!!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a sem kje nestrpen? samo diganozo sem mu postavil in ga po domače steral v 3 lepe.
on je pa nacionalno nestrpen. in s tem potrjuje tezo, da je [cenzura] zaplankan. al so nacionalisti intelektualci po novem?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Rdeča elita je prišla do bogastva večinoma z krvavimi rokami! Seveda govorim po letu 45!

Komu so pa vzeli?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Lahko da si v realnem življenju fejst dedec, vendar se tukaj zelo grdo izražaš. Redko se oglašam, spremljam pa kar redno in opažam, da si kar nekajkrat " popizdil " in to tako, da spominjaš name v realnosti. Mislim da take besede in žaljivke ne pašejo na katerikoli forum. Izgleda da imaš privilegij pri temu tipu ,ki upravlja tale vedno bolj usran forum. S takim načinom se samo zameriš ljudem in to za brez veze. In če se prav spomnim, si pred kratkim želel biti moderator!
hysterical-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
dol men visi komu se zamerim. razumeš to? ker vsa zmeneta, ki se prepucavajo na nacionalni bazi se men še zamert ne morejo. in takih je tukaj precej. pa ne paše na forum. razumeš? grdo skurcat nekoga, z direktnimi besedami je moj stil. nisem ti jaz hlapčevsko zahrbten in ne božam kadar nisem nežen. in pederisanje hinavsko ni moj motiv. pa se lahko zamerim vsem 100 krat.
treba je delat na seb. če si v relanosti tak k jaz kle, kle pa se brzdaš ti predlagam al da preneseš v realnost to lepo oliko, al pa da kle ne glumiš hinavca. bi šlo?
verjetno vleiko lažje kot idiotu nacionalističnemu bit normalen sodržavljan.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
V realnosti tudi jaz občasno popizdim in preklinjam, vendar ne kar poprek. Verjetno ko greš v trgovino , na banko, pošto, se ne pogovarjaš takole, ker dobro veš kaj bi se zgodilo. Pa to sedaj sploh ni pomembno. Vidim, da si trmast in še kar goniš svoje. Sem samo napisal svoje mnenje in se umikam iz debate. Tisti ki vodjio tale forum naj se zahebavajo s tem.

Pa nisem hinavec, samo vem kako se je potrebno obnašati!
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kaj jaz prodajam in za koliko..ni tvoj problem. vsekakor nisem prodal države in nič tvojega.

Sam si povedal kolikšna je tvoja cena - si pa za gajbo piva pripravljen prodati svoje prepričanje.
In nimam jaz problemov s tabo, ampak jih imaš ti z mano. A te tako moti, če ne verjamem v tvoje mite in legende in to tudi na glas povem? A ne preneseš, da se ti nekdo ne ukloni in da ga ne moreš kupiti?
Zakaj ti je tako pomembno kaj si jaz mislim o tebi, a imaš res tako nizko samopodobo, da je tvoje mnenje o sebi odvisno od nekega anonimusa na spletnem forumu?
Mene tvoje mnenje o meni prav nič ne gane - še zabavno ni več.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.725
6.327
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Zakaj nihče od moderatorjev, administratorjev itd... ne popuca tale forum takih in podobnih izpadov!? Opažam, da se konstantno ponavljajo in to vedno brez sankcij. Rumeni kartoni so že zdavnaj porabljeni in že zdavnaj bi moral pasti rdeč!
Nisem si mislil da bo prisel dan ko se bova strinjala.

@Softi sel si v k.urac ratal si tipicen cefur. Pa ne po nacionalnosti ampak po obnasanju. Ko ti nekaj ni prav dozivis izpad, ko bi moral nekaj argumentirat zalis...vsi ki ne mislijo isto kot ti jih bos nabil na k.urac... Pa nabijaj... Edina skoda je to, da si poleg sebe uspel unicit se forum.

@MaverickT daj mu ze moderatorstvo. Sam ne vem kerga uporabnika bosta upravljala.