Kordež fasal 5 let

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kok ste bedni. pa ne ti alko.
kaj sem, kaj nisem?
da vam pomagam. sem človek. se nacionalno ne opredeljujem, ker nekako ne najdem nacije, ki bi mi sedla.

slovenc nisem, pa čeprav dragi moji uradno sem. da, nacionalnost slovenska, državljanstvo slvoensko, ampak se ne morem počutit slovenca dokler se za slovenca označujejo kreteni kot ste tukaj. če se kdo počuti užaljenega, e jebat ga. nisem in ne bom fovš, hinavski, spletkarski, predvsem pa nisem hlapščevski.
če pa bom kdaj slovenc, pa sigurn ne bom dolenc.

tut srb nisem. ker nacija ima bogato, samouničevalno zgodovino, precej agreseivno, ampak to je zgodovina. danes so kreteni, da jim ni para. v 30 letih so ratal hujši od slovencev. manjka jim samo še malce več nacionalizma, ki pa itak prihaja in bodo zrezli za množično prešolanje. večjih primitivcev, idiotov, kretenov nisem videl.

lahko bi bil hrvat. pa nočem. nacionalni ponos, nfhazija, ustaši..vse na kar nisem in ne bi mogel bit ponosen.

lahko bi bil 'turčin'. pa nočem. ni mi všeč, da so potomci tistih, ki so se prodal za drobiž. ni mi všeč islamizacija, ni mi všeč kmarsikaj. so pa zame osebno tudi hinavski, pritlehni, podli. všeč mi je pa kako skup držijo. imajo vsaj en plus. pa jagnjetina je dobra

nekoč sem rekel, da sem američan. pa se je kopica folka ukvarjala s tem. no, zdej tut američan nočem bit. seljaci ko seljaci.

lahko bi bil nemc..ma raj kozlam..itd itd.

do sedaj še nisem našel nacije, vere, sekte, ki bi mi sedla in katera bi bila vsaj 90% podobna men. večinoma se pogovarjamo o hinavcih, fovšivcih itd. in to men ne sede.

btw. prekmurc bi lahko bil. oni so mi pa carji.

glede pestrosti izrazoslovja. govorim pač bratske jezike. silom prilike sem delal in delam z balkanci. govorim tut angleško, ne sicer tko fajn k balkansko. mi je pa vrivanje angleških izrazov v vsakdanjo govorico bolano. sem izredno proti temu. nemščine ne maram, a špreham relativno ok. v svoj besedni zaklad rad vključim balkanizem, ke rje pač sočen, jaen, slikovit..

zdej se pa lahko razčetverite in ugotovite kaj sem. leta nazaj so se s tem ukvarjal mnogi, pa niso dognal. mogoče danes to rata vam nacionalistom.

btw
serjem se vam v državo. zakaj? usral in zasral ste jo s svojim sranjem in jokanjem. nben ne naredi nič, vsi samo jokate. sistem je v riti, da bolj ne bi mogel bit. tonemo in dna še ne videti. in tako bo, dokler bodo za vse krivi strici iz ozadja, rdeči, črni, beli, roza. ko boste enkrat dojel, da svojo usodo krojite sami, da vas ta politična sodrga samo vrti k ringišpil..bo verjetno število samomorilcev naraslo, pol se bo pa počas stabiliziralo stanje. obnašate se k ena hebena bosna, kjer so tri nacije, tri vere..vi ste pa eno, pa se ne znate združit.
ob tem se mi poraja vprašanje od kje vam ideje o švici, državotvornosti, boljšem jutri, ne vem čem vse. niste sposobni osnovnih stvari. jankoviæ vam je kriv za ljubljano, levi za sranje, a desnica ima moč, da to uredi. zakaj ne? a je možno da je ista?

no, s tem naj se ukvarja kdo drug. men je všeč piuknt vas. sem pa ke kdo dojame, da v sloveniji pa le nista med in mleko, to je pa tut vse.

pa rad vas mam..tko k papež. sam zanjga ste ovčice, zame pa teleta. vsaj kar se tiče nacional patriotizma, ponosa, lalal
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ko najdeš, da je bila viza obvezna in mi s tem dokažeš, da se nisi lagal, se ti opravičim. in tudi spremenim mnenje.
dokler pa kaže, da si v imenu pljuvanja po sistemu, ki ti je dal vse (pa tvojim starece, demantiral še nisi), lagal..je pa tko kot sem napisal.

pa to ni nič osebno. to je kar..množično mišljenje. lažje je srati kot spreminjati.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:Kakšne finte?
Za razliko od tebe jaz ne zagovarjam nikakršnih pobojev, nikakršnih vojnih zločinov, večkrat sem napisal da so zločinci iz Sv. Urha popolnoma enaki zločincem iz Teharij. Ampak ti (in še kakšen tebi podoben) slišite samo obsodbo ene strani, nato pa dobim pridevnike...

Sam pa se ne zavedaš, da z relativizacijo in upravičevanjem povojnih pobojev upravičuješ tudi poboje v Srebrenici. Gre za popolnoma enak miselni vzorec. Si kot posiljevalec, ki trdi, da je za posilstvo kriva žrtev.

Dobro ves kaksne finte.... Pod obsojamo "vse" se dejansko zeli obsoditi NOB in opraviciti izdajalce. Ni novega ali pretirano inovativnega. Ista finta se prodaja tudi v drugih exYU republikah za opravicevanje izdajalcev. V Srbiji so to prodali tako uspesno drzavna televizija ravno koncuje bigbudget film o junaskem boju Draze Mihajlovica proti fuj komunistom.
bonk.gif


Ce ze primerjas Srebrenico potem je primerjava Kravica. Zlocini v Kravici naj bi bili enaki tistim v Kravici ceprav gre za druge okoliscine/cas/vzrok. To seveda "ni vazno" (pa se kako je btw) saj je vse isto in relativno in je krivda morilca manjsa ce so to poceli vsi ali vsaj druga stran. Vsak Mladic mora imeti Orica da se zlocin lahko "pogliha" tudi ce je se tako debilno. Stvar gre tako dalec da se vsako leto organizira "svoja" paralela Srebrenici
crazy1.gif


Za opravicevanje lastnih dejanj.
 
Nazadnje urejeno:

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
ksz
neverjetni ste.
kako vam uspe vsako temo zasrat in privlečt vedno ven poboje, vojne ter črne in rdeče
2 sv vojna je zgodovina
žrtve med in po vojni zgodovina
FLRJ in SFRJ sta tudi zgodovina
da ne boste imeli pokojnine, brezplačanega šolstva in solidne zdravstvene oskrbe pa je vaša prihodnost
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:da ne boste imeli pokojnine, brezplačanega šolstva in solidne zdravstvene oskrbe pa je vaša prihodnost

Ampak ni potrebna viza za ZDA tako da se je splacalo
cheer.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kok ste bedni. pa ne ti alko.
kaj sem, kaj nisem?
da vam pomagam. sem človek. se nacionalno ne opredeljujem, ker nekako ne najdem nacije, ki bi mi sedla.

slovenc nisem, pa čeprav dragi moji uradno sem. da, nacionalnost slovenska, državljanstvo slvoensko, ampak se ne morem počutit slovenca dokler se za slovenca označujejo kreteni kot ste tukaj. če se kdo počuti užaljenega, e jebat ga. nisem in ne bom fovš, hinavski, spletkarski, predvsem pa nisem hlapščevski.
če pa bom kdaj slovenc, pa sigurn ne bom dolenc.

tut srb nisem. ker nacija ima bogato, samouničevalno zgodovino, precej agreseivno, ampak to je zgodovina. danes so kreteni, da jim ni para. v 30 letih so ratal hujši od slovencev. manjka jim samo še malce več nacionalizma, ki pa itak prihaja in bodo zrezli za množično prešolanje. večjih primitivcev, idiotov, kretenov nisem videl.

lahko bi bil hrvat. pa nočem. nacionalni ponos, nfhazija, ustaši..vse na kar nisem in ne bi mogel bit ponosen.

lahko bi bil 'turčin'. pa nočem. ni mi všeč, da so potomci tistih, ki so se prodal za drobiž. ni mi všeč islamizacija, ni mi všeč kmarsikaj. so pa zame osebno tudi hinavski, pritlehni, podli. všeč mi je pa kako skup držijo. imajo vsaj en plus. pa jagnjetina je dobra

nekoč sem rekel, da sem američan. pa se je kopica folka ukvarjala s tem. no, zdej tut američan nočem bit. seljaci ko seljaci.

lahko bi bil nemc..ma raj kozlam..itd itd.

do sedaj še nisem našel nacije, vere, sekte, ki bi mi sedla in katera bi bila vsaj 90% podobna men. večinoma se pogovarjamo o hinavcih, fovšivcih itd. in to men ne sede.

btw. prekmurc bi lahko bil. oni so mi pa carji.

glede pestrosti izrazoslovja. govorim pač bratske jezike. silom prilike sem delal in delam z balkanci. govorim tut angleško, ne sicer tko fajn k balkansko. mi je pa vrivanje angleških izrazov v vsakdanjo govorico bolano. sem izredno proti temu. nemščine ne maram, a špreham relativno ok. v svoj besedni zaklad rad vključim balkanizem, ke rje pač sočen, jaen, slikovit..

zdej se pa lahko razčetverite in ugotovite kaj sem. leta nazaj so se s tem ukvarjal mnogi, pa niso dognal. mogoče danes to rata vam nacionalistom.

btw
serjem se vam v državo. zakaj? usral in zasral ste jo s svojim sranjem in jokanjem. nben ne naredi nič, vsi samo jokate. sistem je v riti, da bolj ne bi mogel bit. tonemo in dna še ne videti. in tako bo, dokler bodo za vse krivi strici iz ozadja, rdeči, črni, beli, roza. ko boste enkrat dojel, da svojo usodo krojite sami, da vas ta politična sodrga samo vrti k ringišpil..bo verjetno število samomorilcev naraslo, pol se bo pa počas stabiliziralo stanje. obnašate se k ena hebena bosna, kjer so tri nacije, tri vere..vi ste pa eno, pa se ne znate združit.
ob tem se mi poraja vprašanje od kje vam ideje o švici, državotvornosti, boljšem jutri, ne vem čem vse. niste sposobni osnovnih stvari. jankoviæ vam je kriv za ljubljano, levi za sranje, a desnica ima moč, da to uredi. zakaj ne? a je možno da je ista?

no, s tem naj se ukvarja kdo drug. men je všeč piuknt vas. sem pa ke kdo dojame, da v sloveniji pa le nista med in mleko, to je pa tut vse.

pa rad vas mam..tko k papež. sam zanjga ste ovčice, zame pa teleta. vsaj kar se tiče nacional patriotizma, ponosa, lalal

Greš z mano v Baku in je to to.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

NigelM itak samo serje po Jugi, ker se v Jugi ni znašel in je raje izdal in stisnil v tujino, kjer pa ga očitno tudi niso razumeli, da se je vrnil.

Zdaj pa smo spet mi vsega krivi, ker ga ne razumemo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:da vam pomagam. sem človek. se nacionalno ne opredeljujem, ker nekako ne najdem nacije, ki bi mi sedla.

slovenc nisem, pa čeprav dragi moji uradno sem. da, nacionalnost slovenska, državljanstvo slvoensko, ampak se ne morem počutit slovenca dokler se za slovenca označujejo kreteni kot ste tukaj. če se kdo počuti užaljenega, e jebat ga. nisem in ne bom fovš, hinavski, spletkarski, predvsem pa nisem hlapščevski

Softicu, nacionalnost ni stvar tvoje izbire ali drzavljanstva ampak ti je prirojena. Tudi versko si vec ali manj opredeljen ze ob rojstvu. Ti se sicer lahko pocutis kot Eskim ampak to nima veze z dejanskim stanjem. Ce sam sebe vidis kot Eskima to se ne pomeni da to bodo tako dozivljali tudi drugi. Ce ti ni jasno kaj si preveri kaj so tvoji starsi vpisali za tebe ali sebe pri Popisu prebivalstva. To si tudi ti in nic drugega.

Seveda da je tvoja pravica da se cutis kakorkoli ali karkoli zelis. Tudi Marsovcek si lahko v svojem svetu ce ti tako pase.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
starši so rekl da sem slovenec. sam se neizračam po nacionalnosti, še manj pa veri. to, da te nekdo krsti, obreže, ko še a ne znaš rečt zame ni za večne čase. takoj ko sem začel dojemat svet, sem se uprl nekim zadevam. zdej, ko poznam še zakulisje vem, da sem raje marsovc kot karkol kar se mi etiketira.

in da, počutim se lahko kot se želim. izrazim tudi kar želim.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
starši so rekl da sem slovenec. sam se neizračam po nacionalnosti, še manj pa veri. to, da te nekdo krsti, obreže, ko še a ne znaš rečt zame ni za večne čase. takoj ko sem začel dojemat svet, sem se uprl nekim zadevam. zdej, ko poznam še zakulisje vem, da sem raje marsovc kot karkol kar se mi etiketira.

in da, počutim se lahko kot se želim. izrazim tudi kar želim.

Starsi ti lahko recejo da si Marsovcek ampak ok, tvoja pravica je da se pocutis kakorkoli zelis. Tvojo nacionalnost pripadnost je sevedno odvisna od tvoje krvi in je ni mozno spremeniti. Tvoja verska pripadnost je pa tvoja stvar.

Bilo bi lepo ce bi ti vsaj priblizno vedel o cem govoris preden zapises nekaj. To da te nekdo obreze ne pomeni da si musliman (in obratno). Glede na to da zivis cca enako kot 99,999999999999999999% ostalih prebivalcev na tem planetu se nisi uprl nicemur.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
dej ne seri, ravno zaradi velike zadolženosti je bila blaginja velika in delovna mesta zagotovljenja,... problem teh družb je ta, da na vsak tak cikel pride do prezadolženosti...

dokler je bil denar poceni je šlo, potem več ne... in to je direktno vplivalo na prkomerno potrošnjo in tudi povpraševanje.
Dokler so banke dajale, se je trošilo prekomerno in to se tudi pozna, v turizmu, in ostalih panogah....

Recesija, prezadolženost pa je obratnosorazmerna, ljudje pravzaprav nehajo trošit, banke pa se kopičijo rezervacije in nimajo pravega kapitala (denarja)....

v teh zgodbah, balonček vedno poči in ponavadi gre vse ciklično...., kar se je skozi zgodovino kazalo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.670
6.227
113
na to, da nisi zmozen dojet kaj sem jaz zelel povedati pac nimam vpliva. Tko da odtrollaj nazaj v svoj svet.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kle se ne strinjam. kri mi daje sorodstvene vezi, neko gensko zasnovo, potem me v roke prime okolje in potem še moje znanje, vedenje, dojemanje.

torej sem po krvi lahko afričan, lahko sem črn, ampak mam rad kitajsko hrano, navdušuje me kitajska zgodovoina, državna ureditev, likvidacije ko bi reku keks in se počutim, izjasnjujem za kitajca