Ko se zjutraj prebudiš in...

Touge

Pripravnik
8. maj 2008
130
2
18
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kako so pa vedl kje je varnostni vijak?

Natič za varnostni vijak ma večina ljudi pri dvigalki za avto.
smirk-1.gif
Mi je povedal kolega k ma vulkanizerstvo
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:

Dvigneš levo stran, odmontiraš obe kolesi.
Ponoviš vajo na drugi strani.

vse lepo iprav...samo ko imaš obe kolesi dol....kako pa potegneš ven/stran dvigalko?

torej predvidevam da sopolegvrat še kaj uničili..ker so na silo vlekli ven dviglako.

glede varnostnih vijakov..ja običjano so kar lepo v 'žepku' torbice za dvigalko.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Včasih so bili tati vsaj tolko, da so ti avto na štorih pustli.
Od kolega avto, pred dnevi. Odnesli so si 18" platišča z Bridgestone Potenzami
cry12bpy.gif


Šiiiit no...

Ej, a maš še slikco mogoče od spredaj, mora full dober zgledat k da je dol spuščen
evil.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Jaz sem vzel dol varnostne vijake, ker če so lopovi tapravi ti jih bodo tako ali tako ukradli. Polega tega, ti pa še kaj iz notranjosti ukradejo.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik stein pravi:

Dvigneš levo stran, odmontiraš obe kolesi.
Ponoviš vajo na drugi strani.

vse lepo iprav...samo ko imaš obe kolesi dol....kako pa potegneš ven/stran dvigalko?

torej predvidevam da sopolegvrat še kaj uničili..ker so na silo vlekli ven dviglako.

glede varnostnih vijakov..ja običjano so kar lepo v 'žepku' torbice za dvigalko.

zgleda da še je toliko placa da lahko odneseš dvigalko. Je pa zanimivo da niso celega avta ukradli...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.021
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kako so pa vedl kje je varnostni vijak?

Tudi sam sem se takoj to vprašal, pomoje je to od lastnika delo
grims-1.gif

Avto je bil parkiran na dvorišču, 5 metrov od hiše. Ni bilo zavarovano proti kraji, tako da prosim teorije, da je lastnik sam odmontiral, pozabite. Matr ste eni bedaki.

Bedak ti je veš kje. Drugače je bilo mišljeno kot šala. Se pa ta moje "teorije" pogosto dogajajo.

LpG
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Danes, če imaš kaj vrednega na/v avtu moraš itak pazit kam parkiraš, pa ga obvezno zaklenit, čeprav je v garaži parkiran.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Včasih so bili tati vsaj tolko, da so ti avto na štorih pustli.
Od kolega avto, pred dnevi. Odnesli so si 18" platišča z Bridgestone Potenzami
cry12bpy.gif


Šiiiit no...

Ej, a maš še slikco mogoče od spredaj, mora full dober zgledat k da je dol spuščen
evil.gif

Glih za na Woerthersee pelat
evil.gif


Šit... A kdo kaj ve a tut 15" kradejo? Ker sem jih ravno čez vikend spucal, pa so malce bolj očitne zdaj... Upam da se jim ne bo dalo slučajno, itak je ena feltna očitno švasana, ena opraskana, samo 2 sta celi...... Pa še Ford je, tak da ni nič vredno
grin1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Avto je bil parkiran na dvorišču, 5 metrov od hiše. Ni bilo zavarovano proti kraji, tako da prosim teorije, da je lastnik sam odmontiral, pozabite. Matr ste eni bedaki.
Edini bedak tukaj je tvoj prijatelj. Namreč da gor ene hude bad ass velike feltne, temnit šipe in vse ostalo, a ne zbere potem še 200 EUR za en dober alarm ali pa kasko zavarovanje.
crazy1.gif


Sej se sliši grdo, ampak če ima človek za feltne in vse ostalo, pa dej zaboga nej da notri vsaj en dober alarm. Vem, da zadeva ni vsemogočna, pripomore pa kar precej.

Pa daleč od tega, da bi tvojemu kolegu privoščil, da se mu je to zgodilo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Hm...

Kaj takšen avto nima alarma?

Je pa ziher to delo kakšnih znancev, dvomim da so se na bleh zapeljali v urbano naselje in iskali plen naključno. Včasih se tudi ni dobro pederičit z avtom, pa čeprav je taka gara kot je golf
wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Se prav potem so feltne več vredne od avta
wink-1.gif

Sej zato me pa skrbi, kupa rje nihče ne bo odpeljal, feltne pa so alu pa pač ne rjavijo...
grin1.gif
So pa še za štrihat itd, tak da za preprodat niso baš neki vredne... So pa oriđinale, ampak so bratu hodile malo odveč pa sem jih poceni dobil, poleg tega sem pa sedaj precej bolj zadovoljen z lego avta, ker tak avto ma original samo 14"....
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Avto je bil parkiran na dvorišču, 5 metrov od hiše. Ni bilo zavarovano proti kraji, tako da prosim teorije, da je lastnik sam odmontiral, pozabite. Matr ste eni bedaki.
Edini bedak tukaj je tvoj prijatelj. Namreč da gor ene hude bad ass velike feltne, temnit šipe in vse ostalo, a ne zbere potem še 200 EUR za en dober alarm ali pa kasko zavarovanje.
crazy1.gif


Sej se sliši grdo, ampak če ima človek za feltne in vse ostalo, pa dej zaboga nej da notri vsaj en dober alarm. Vem, da zadeva ni vsemogočna, pripomore pa kar precej.

Pa daleč od tega, da bi tvojemu kolegu privoščil, da se mu je to zgodilo.

Avto ima tovarniški alarm, ki se ni sprožil.
Dajat kasko (proti kraji) na takem avtu, ki je star 8 let je popolna norija. Poglej raje klko pride letna premija...

Sicer pa.. ker je debata zašla popolnoma v glupo smer, se mi več ne da oglašat.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:Dajat kasko (proti kraji) na takem avtu, ki je star 8 let je popolna norija. Poglej raje klko pride letna premija...
Cca. 200-300 EUR kasko in še enih 50 EUR proti kraji. Pa verjetno je na starejši avto še popust. Je za razmislit.

Za 5let staro Fiesto pride kasko 180 EUR, s tem da pride kraja še 20 EUR. Meni je računica dosti jasna.
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:Dajat kasko (proti kraji) na takem avtu, ki je star 8 let je popolna norija. Poglej raje klko pride letna premija...
Cca. 200-300 EUR kasko in še enih 50 EUR proti kraji. Pa verjetno je na starejši avto še popust. Je za razmislit.

Za 5let staro Fiesto pride kasko 180 EUR, s tem da pride kraja še 20 EUR. Meni je računica dosti jasna.

Ti govoriš verjetno premije z 50%. Sem imel pred leti A3, ki je bil podoben rang kot ta Golf in me je kasko stalo 170 jurjev (brez popusta). Zdaj plačam za moj avto 1200 evrčkov samo za kasko, tako da tvoje cene ne morejo držati.