Kje ste zaposleni?

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Jaz sem delal 2 leti na KISSu; vse od helpdeska do dizajna in programiranja...
Potem 14 dni
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
179
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
hja, jaz pa delam na Infonetu in sem vodja prometno informacijskega centra (čeprav ni ravno center, samo sliši se dobro
redface-1.gif
).

vsake toliko pomagam pri kakšnih odštekanih stvareh, kot je bila na Anteni 5€ za 50.000€, pa Zapelji me s poljubom.
grin1.gif


plača - čisto zadovoljiva.
cool-1.gif


delam tudi na nekem drugem radiu (tonski tehnik), ter kot DJ v popularnem ljubljanskem kevdru, problem je samo, da glede na to, da sem po novem vodja, se pravi šef, mi malo zmanjkuje časa za slednji dve okupaciji.

drugače pa sem začel delati v Maximarketu - prvo leto na oddelku s TV-ji, Hi-fi-ji, sesalci... sanjska služba za 15-letnega pamža.
grin1.gif


drugo leto sem že padel na realna tla in prebil poletje med steklenicami in plastenkami kokakole, tudi naslednje leto je bilo tako, potem sem dve poletji delal v tiskarni, potem sem delal eno leto (sem pavziral) v Iki
uf-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
off.....



kaj rabiš, da prideš tja?



lahko na pm..
 
Nazadnje urejeno:

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Eno večno, ubogo, majhno podjetje, s 50% osipom. Nekdaj skoraj 20 K zaposlenih, sedaj le še 9,6 K.
Plača pa eno samo jamranje.
rolleyes-1.gif



Pravijo da bo boljše, pa nikoli ni. press

lp
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
VIP?
ne-ne-1.gif


EPSO objavi razpis, se prijavis, opravljas pisne in ustne teste, po uspesno opravljenih testih si uvrscen na tako imenovano rezervno listo, ki je na ogled vsem EU institucijam.
Nato sledi razgovor za sluzbo,....., poskusno delo 9 mesecev in nato zaposlitev za nedolocen cas.

Zaposlitev je mogoca tudi brez opravljanja testov, ampak to so zaposlitve za dolocen cas, ponavadi za dobo treh let.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
jaz mam pa vsega skup (študentsko in redno delo) za sabo že ene 30 služb.. pač sama služim dnar že dolgo..
zdej sem v tretji redni službi, kar se tiče sranj sem pa doživela že praktično vse in me nič več ne preseneti...
dobra plat vsega tega - ko slabše ne more bit , je lahko samo še boljše ;-)

plača.. mah kolkr je, je premalo.. :)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
no pa se jaz..dosti velika olastnjinjena firma.že kar nekaj let se vzpenjam od mojstra v delavnici do vodje oddelka projektive...bo kar v redu..
nahrung002.gif