Kje ste zaposleni?

punchara

Pripravnik
20. jul 2007
55
0
6
no jst sm tut še tok mlada, da zaposlena nisem še nikjer. tako da samo dela preko študentskega servisa. jih je bilo pa 6 različnih. mi je bilo pa predvsem to všeč, da so me za 4 dela kar sami poiskali pa me poklicali, če bi prišla h njim delat. in ne tako dolgo nazaj so me iz "službe", kjer sem delala 3 leta nazaj spet klicali če bi jih spet prišla kj pomagat
smile-1.gif
.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Druga firma (sem povsem zadovoljen in ne bi menjal za kaj drugega), skupaj delam enih 18 let, nikoli redno zaposlen. Tudi nimam neke potrebe po tem ...
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Od srednje šole pa do konca "faksa" (sfaljenega seveda) sem delal kot freelancer/študent (IT). Delo v IT/SW firmah je bilo predolgočasno.

Na osnovi enege takega freelancerskega posla dobil prvo zaposlitev, zdržal ene leti; našel drugo službo - "zdržal" 7 let. Potem sem šel pa na svoje. Skupno 11 let delovne dobe.

Torej: kar nekaj projektov + 2 redni dobri službi za nedoločen čas + 2 leti samostojnosti
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Jaz pa delam knjige in pri tem neznansko uživam, plača pa je zanič.
Ce prav vem ti postavljas knjige,jaz pa jih zares delam
wink-1.gif


Sicer pa sem po poklicu avtoelektronik z opravljeno pripravnisko(1/2 leta)
Eno leto na crno brez delavne dobe
stupid-1.gif

osem let pri privatniku tiskar (benificirano,ker sem vsak popoldne fusal 4-5 ur
evil.gif
)
Sedaj sedmo leto v vecji tiskarni kot vodja strojnih vezav
Verjetno bom v kratkem menjal,ce se odnosi in placa ne popravijo
rolleyes-1.gif
 

Mr_Giany

Pripravnik
8. avg 2007
52
0
6
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
delam prek študenta na eni računalniški firmi v mariboru

služba je kul, sodelavci tud, vzdušje svetovno, prostori klimatizirani, premalo plačano
grin1.gif


če sem prav videl delaš na comtronu, tam pa tudi nikoli ne moreš pričakovati, da bo v redu plačano, sem slišal še od mnogih. čeharija da dol padeš
stupid-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
off

a res? glej da ne boste zdej kej mutili, ko sem naročil T2 televizijo.

drugače ste pa kr ažurni no
wink-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Zakaj?
smile-1.gif
no mislim na to da sem takoj dobil pogodbo recimo, pa ni problem spreminjati paketov itd..pa komunikacija po mejlu pa to.

hitro gre kar pri drugih ni ravno vrlina..
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Dosedaj: DARS cestnina, Glasbena šola, Računovodstvo, Sitotiskar, Kamerman na lokalni TV, Turistična pisarna, Mizarska delavnica, Javna dela, Proizvodnja pohištva, Izdelava tiskanih vezij in trenutno priprava tiska + deklica za vse. Vrstni red naključen.
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Jaz pa sedaj zadnje počitnice v življenju zapravljam tako, da delam v Iskri
cry12bpy.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Preko študenta delam v distribucijskem podjetju, v oddelku logistika in customer servis (čeprav tega ta drugega je hvala bogu vse manj in manj, ker se ta nova že dobro uči)
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Torej...

- začel delat pri kamnosekih (doma)
- v prvem sš letniku srednje šole sem začel šravfat račuanlnike v eni mejčkeni firmici
- leto kasneje sem začel delat na različnih projektih kar se tiče weba
- nekje v tretjem letniku sš spoznam stranko, ki jo 1x na leto zbrcam, pa se vedno vrne in prosi za pomoč (Cangura.com)
- trenutno delam za Soft d.o.o. in razvijamo inteligentne rešitve kar se tiče arhiviranja in workflowa podjetja.
- faks mi trenutno nekoliko ne leži, zato se s 1. 10. zaposlim (še ne vem kje, ali pri sebi ali na softu), da lahko normalno končam par pomembnih projekov, potem pa k učenju in končanju 3. letnika, potem me pa čaka še 4.
smile-1.gif

- ko končam faks se odselim v Kanado (razen če me kakšne slovenka do takrat uroči - samo mislim da se ni za bat)
 

frik

podporočnik
23. jul 2007
252
0
16
39
Domžale
Heh ... moja osebna izkaznica:
- sem Blaž iz Domžal
- trenutno delam kot kelnar (domač posel)
- po izobrazbi ekonomist (samo tehnik)
- po duši verjetno tudi kelnar
- nekih začrtanih ciljev glede službe pa v življenju nimam, verjetno bom v gostinstvu ali turizmu cel lajf

LP in čim več miljonov v lajfu, jst sem vesel z tem kar mam in sem skromen poba z obrobja mesta
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Delas 2k mesečno, na 4 mesece hodis jadrat, imas motor in van, punco in lubico, psa in hud mobitel,
šparas za 400g verižico, prišel si z bahamov in zdaj po dopustu živiš povprečno zivlenje z breitling uro na
roki...