Kindle

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Gre se mi predvsem zato, da lahko knjigo obdržim dlje časa in nisem časovno omejen, do kdaj jo moram prebrati in nimam potrebe po ponovni izposoji, ker se nisem dovolj dal zraven in pravočasno prebral knjige :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Resno???? Zdaj ste mi to povedal, k sem na dopustu, zadnjič sem pa pol ure tuhtal katere 4 knjige iz biblosa naj si vzamem? :jok:
No, ampak good news, probam ko pridem nazaj, ker gre tudi men na jetra to, da si omejen s 4 knjigami in časovno.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Lahko kaka dobra duša opiše kako vam je uspelo uvoziti Bilos knjige v Calibre. Meni ne uspe. V Calibre si intaliram plugin, potem pa ko hočem naložiti z Biblosa prenešeno datoteko, mi jo sicer uvozi v knjižnico, ampak jo zažene samo v Adobe Edition, ne morem je shraniti kot epub ali mobi.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
jaz sem naložil plugin in v calibre odpr iz my documents/my digital editions knjigo in dal send to device.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Lahko kaka dobra duša opiše kako vam je uspelo uvoziti Bilos knjige v Calibre. Meni ne uspe. V Calibre si intaliram plugin, potem pa ko hočem naložiti z Biblosa prenešeno datoteko, mi jo sicer uvozi v knjižnico, ampak jo zažene samo v Adobe Edition, ne morem je shraniti kot epub ali mobi.
Knjigo iz Biblosa odpreš v ADE, ki ti kreira .epub. Potem odpreš Calibre, izbereš Add books in poiščeš epub v My Documents/ My Digital Edition. meni jih je začel zadnji ADE iz neznanega razloga spravljati v OneDrive, tako da poglej tudi ta mesta. Vedno pa je v My Documents. Če ti v Calibre odpre knjigo, pomeni, da je dešifrirana. Potem pa priključiš bralnik in v Calibre izbereš Send to device.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Hvala, naredil točno to, pa ne gre skozi. V ADE odprem knjigo. Zaprem ADE, grem v Calibre in knjigo dodam. Podatki o knjigi se vidijo. Ko pa želim knjigo odpreti v Calibre, se mi prikaže tole:

Dela!!!. predhodno sem ročno dodajal ADE ključ v DEDRM plugin. Ko sem ga odstranil, je proradilo. Hvala!!!!
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Moram ADE pustit odprtega?

Jaz se nisem probala, pa bom. Za kobota, da mi sredi knjige ne zacne utrujati, da je zaklenjeno, jaz pa ne vem na kateri strani sem ostala...