Kaj kupiti za 30 jurjev?

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik jure_jankovich pravi:

Osebno poznam primere (in en tak je tudi tule na Alterju, mogoče se bo javil, če se bo spoznal
evil.gif
), izpostavim pa ravno tega v oklepaju: tip je kupil A8 (za recimo spodobno malo denarja). In se je vozil, vozil. Pa je prišel trenutek, ko je počepnil. In kaj zdaj? Ker ni imel denarja za popravilo, mu je avto 3 (!!) leta stal "za bajto". Torej, dejansko je res, da naj bi kupci takih avtomobilov imeli denar za vzdrževanje. žal pa je precej tistih, ki si tega ne zavedajo. Z avtom hočejo prit "med elito", ampak to žal ne znese. zato ne bodi prepričan, da so ljudje s porši nekaj nadzemnega. So tudi reveži vmes. Recimo da mentalni ...

Hja, problem je ker navadn mulc vidi tajkunovega mulca z dobrim avtom, pa si ga želi tudi sam, da bi bil podobna faca kot je tisti.... ampak tajkunov mulc se s tem dobrim avtom vozi na družinske vikende, bejbe okol fura, na smučanje, poleti do njihove jahte...ni problema tankat in servisirat.... pa velik delež njegove reputacije je v tem, da je naloadan - take ljudi avtomatsko drugače gledamo

pol pa navadn mulc napraska denar za dober rabljen voz... ampak ga s svojimi dohodki težko vzdržuje in strošek uporabe mu je velika postavka... s tem da se vozi samo po kafanah, kamor ecimo zahaja tudi tajkunov mulc - ampak temu je kafana izhodišče za skok na morje, navadn mulc gre pa domov...

tko pač je
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.516
9.214
113
Še ena bolj bistvena razlika je: tajkunov mulc nima nobenih stroškov z avtom, ker je na firmo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ne zato, ker je na firmo, ampak zato, ker je tajkunov mulc. Ne vem kaj ima veze, da je avto na firmo?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jah, stroški so na firmo, a ne? Kdo pa te stroške plača oz. zasluži v firmi za plačat je pa že vprašanje drugega ranga... Po sinu tajkunovskem.
Lastnik firme pa ve, da ni nič zastonj in da se vse plača (načeloma). Nahrbtoma pa zgoraj omenjena kasta tega ne počne, kar je tudi res...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Jah, stroški so na firmo, a ne? Kdo pa te stroške plača oz. zasluži v firmi za plačat je pa že vprašanje drugega ranga... Po sinu tajkunovskem.
Lastnik firme pa ve, da ni nič zastonj in da se vse plača (načeloma). Nahrbtoma pa zgoraj omenjena kasta tega ne počne, kar je tudi res...

V bistvu je za firmo boljše, da ima sinko avto na firmo, ker če ne bi bil za firmo dvakrat dražji, ker bi si pač očka najprej denar nakazal, plačal dohodnino itd. Sinko bi pa avto v vsakem primeru imel.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Čakam, da igi pove, kaj je nabavu za 30k euričev
wink-1.gif

ps. captur je jajc, sm prodal enga novega cca 2kkm je imel, so ga pršli menat za sportaga
wink-1.gif


aja igi jutr prid na testno na sportaga, jaz častim per
wink-1.gif

Capturjev se v enem mesecu proda več kot vi prodate sportage-jev v celem letu oziroma v "desetih" letih.

Sem NOKIA lover (torej NO KIA), ampak ne verjamem, da se Sportagov proda manj kot Capturjev. Teh Sportiđev je na cesti kot listja in trave, sploh bele barve (z doplačilom, seveda
evil.gif
) Dejansko me je ta avto pričel odbijat.
Evo, tudi Captur mi ni všeč ... da ne bo kake reklame ....

** sem pa res NOKIA lover, ampak samo, ko gre za WIN 8.1 OS
grims-1.gif
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Čakam, da igi pove, kaj je nabavu za 30k euričev
wink-1.gif

ps. captur je jajc, sm prodal enga novega cca 2kkm je imel, so ga pršli menat za sportaga
wink-1.gif


aja igi jutr prid na testno na sportaga, jaz častim per
wink-1.gif

Capturjev se v enem mesecu proda več kot vi prodate sportage-jev v celem letu oziroma v "desetih" letih.

Sem NOKIA lover (torej NO KIA), ampak ne verjamem, da se Sportagov proda manj kot Capturjev. Teh Sportiđev je na cesti kot listja in trave, sploh bele barve (z doplačilom, seveda
evil.gif
) Dejansko me je ta avto pričel odbijat.
Evo, tudi Captur mi ni všeč ... da ne bo kake reklame ....

** sem pa res NOKIA lover, ampak samo, ko gre za WIN 8.1 OS
grims-1.gif

Ne Captur ne Sportage me ne mikata. Kdo kupuje te avtomobile, kakšen je tipičen kupec?

Nokia je pa super, z Win 8.1 še posebej
smile-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
Dečko...daj za štos skoči stestirat MB.jevo B.jko.

Ni nekaj glomaznega...sedenje je više, pelješ se pa na nivoju.

Probi, probi dej.
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.001
148
63
Ne verjamem, da ga bo B navdušila.... ga je zadnjič mela žena za en dan. Men se avto vizualno dopade, ona pa je rekla, da se ful čuti, da je vse skup en kup plastike in je dosti slabše kot njen 12 let star audi. No, to je njena subjektivna ocena. Vsekakor če ga proba, nima kaj zgubit.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Čakam, da igi pove, kaj je nabavu za 30k euričev
wink-1.gif

ps. captur je jajc, sm prodal enga novega cca 2kkm je imel, so ga pršli menat za sportaga
wink-1.gif


aja igi jutr prid na testno na sportaga, jaz častim per
wink-1.gif

Capturjev se v enem mesecu proda več kot vi prodate sportage-jev v celem letu oziroma v "desetih" letih.

Sem NOKIA lover (torej NO KIA), ampak ne verjamem, da se Sportagov proda manj kot Capturjev. Teh Sportiđev je na cesti kot listja in trave
Captur je 5. najbiolje prodajani avto pri nas letos. V prvih 4 mesecev so jih prodali 549. Najbolje proadjana Kia je Cee'd, na 18. mestu z 247 prodanimi avti (več kot polovico v aprilo, po čemer lahko vsak sklepa svoje).
Sportiđev so v prvih 4 mesecih letos prodali 210 (manj kot Dusterjev).
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik damo pravi:
No, to je njena subjektivna ocena.

Vozi se super, prej ga matra neatraktiven izgled... imata z ženo očitno ravno obratna tipična merila za nakup avtomobila.
evil.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Čakam, da igi pove, kaj je nabavu za 30k euričev
wink-1.gif

ps. captur je jajc, sm prodal enga novega cca 2kkm je imel, so ga pršli menat za sportaga
wink-1.gif


aja igi jutr prid na testno na sportaga, jaz častim per
wink-1.gif

Capturjev se v enem mesecu proda več kot vi prodate sportage-jev v celem letu oziroma v "desetih" letih.

Sem NOKIA lover (torej NO KIA), ampak ne verjamem, da se Sportagov proda manj kot Capturjev. Teh Sportiđev je na cesti kot listja in trave
Captur je 5. najbiolje prodajani avto pri nas letos. V prvih 4 mesecev so jih prodali 549. Najbolje proadjana Kia je Cee'd, na 18. mestu z 247 prodanimi avti (več kot polovico v aprilo, po čemer lahko vsak sklepa svoje).
Sportiđev so v prvih 4 mesecih letos prodali 210 (manj kot Dusterjev).
Preberi naslov teme. Kaj smetiš?
 

B81

22. jul 2007
34.534
8.980
113
Odgovarjal je uporabniku pred njim in informacija je zanimiva, tako da lape.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Hvala za odgovor.
Tega pa res nisem vedel, sploh, ker nisem šel brat prodajnih rezultatov. Je pa čisto res, da dnevno vidim precej več Sportageov, kot Capturjev. Seveda sta tu dva faktorja, ki ju ni za zanemarit: lahko vidim Kie izpred leta, dveh in pa druga stvar, lahko da je v našem koncu več Sportageov kot Capturjev. Simpl as ... pasulj.
redface-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Statistika je pri nas en velik bul šit.

Kolio od teh Capturjev je bilo samo dnevno registriranih zavoljo statistike?

Ali lahko še kdo s tem podatkom postreže?
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.001
148
63
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik damo pravi:
No, to je njena subjektivna ocena.

Vozi se super, prej ga matra neatraktiven izgled... imata z ženo očitno ravno obratna tipična merila za nakup avtomobila.
evil.gif


He he, bolje nisi mogel povedat
smile-1.gif
. Res so nama vsec skatlasti in robustni avti.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Statistika je pri nas en velik bul šit.

Kolio od teh Capturjev je bilo samo dnevno registriranih zavoljo statistike?

Ali lahko še kdo s tem podatkom postreže?

Uradnega ni, neuradno pa: kolikor vem, pri Capturjih praktično ni dnevnih registracij, še je presvež avto.