Kaj kupiti?

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
ja no...eni visijo na alterju 23 ur na dan, eni pa pucajo avto. 23 ur na dan. vsakomur svoje :)
mamo soseda, ki je kupil avto in ga dal v garažo. in po cca 5 letih ga je prvič zapeljal ven.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
Kam gre pena od prila ko peres posodo, kam gre Ariel ko peres cunje?

Zihr si umazanec pa nikoli nic ne umijes ;)
v lastno čistilno napravo, uporabljamo malo čistil in kolikor se da prijazna okolju. Da si onesanževalec prve klase, si kar sebi pripiši. Da sem sosed, te prijavim. Vsaki teden. Case closed.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
v lastno čistilno napravo, uporabljamo malo čistil in kolikor se da prijazna okolju. Da si onesanževalec prve klase, si kar sebi pripiši. Da sem sosed, te prijavim. Vsaki teden. Case closed.
Če te prav razumem, vsakega soseda ki ga vidis da enkrat na mesec vidis da pere avto, ga prijavis?

Pa so ti povedali, da ko ti “trigga” poklices 015872100 ?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
A je prepovedano doma avto prat? Resno sprašujem.
Ja
Ko je omejitev porabe vode ;)
Drugo
Poraba cistil je prevelika.
Ce imamo ze na bencin in nafte co2 davek, se ne cuditi, ce bo kmalu tudi na čistila.
Vprasaj
Ce bi jaz.posodo.pomival,(sem nahecal zeno) bi v celem letu najbrz porabil tiliko cistila kot sorodnica v enem mesecu.
Zna pa jamrat kako ima spokano kozo.
In ko jo opazujes kako pomiva posodo;
Nasprica na veliko prila na mokro gobo, gobo v roki stisne (da pol prila odtece v odtok in vso mascobo z njene roke spere) potem pa pomije kozarc ali dva, in ponovi vajo.
2l sampona za avto sem imel dlje od 5 let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Žal te moram razočarati, nič od tega ni menjano. Niti pedala niso obrabljena. Bom jih enkrat jeseni sčistil z parnim čistilcem, in se bo lepo videlo. Če želiš ti lahko pošljem slike takrat. Kje ti vidiš poškodbe kjer jih ni, ne vem niti ne bom posegal v to. Najbrž te moti moja pedantnost.
Mislim, da sem dokazal, če paziš na avto, ga ustrezno čuvaš lahko gre daleč, daleč.... To je bil point vsega.

Se vidimo pri 500.000 km
Ti boš po mojem prvi, ki mu bo kupec rekel: gospod, ta avto ima ziher prevrtene kilometre.
Naprej :fredi:
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in tony

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Šamponi ki so ph neutralni niso problem, ker v nasprotnem primeru bi imel ze travo rjavo.

problem so bolj cistila za platisca, cistila za katran…..

Ena slika da trigam sajkek-a

41793580-976E-4F63-8B27-3099A9489109.jpeg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
ti kar vlivaj, saj tam potem sadiš in pijete vodo... K sreči si daleč od mene doma. Tak da zastrupljaj se dalje, če ti je to veselje.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
A je prepovedano doma avto prat? Resno sprašujem.

vprasanje je na mestu.
Dokler voda ne odteka na javni cesti, si ok. In seveda treba je upostevati opozorilo, kot je bilo nazadnje za omejitev pranja (susa).
Pri nas doma je odvodnavanje urejeno, imam cistilo napravo cca 400m od hise. Odvodnavanje na dvoriscu imam preko stricov dvorisce nizje, kjer ima lovilec olja.
Če bi bil Sajkek moj sosed, bi pral avto vsak dan.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
bi ti se mojga porinil, ker jaz ga perem 2x na leto, pa na dezu ga pustim kdaj pa kdaj.

k obi ga pa opral, pa klasična prijava. :evil: