NORDKAPP 2017 - stara kanta strikes again

Dygscxpixm

Fizikalc
2. jun 2009
396
70
28
Sončna Štajerska
Po e-mailu sem dobil sporočilo, da je uporabnik Zaseka v tej temi napisal naslednje:

- “Car starega citroena je udobje in slike 30 let starega cs, gs whatever. Najprej si postimajte hrbtenice bom rekel, redna fizicna vadba. Pa bo manj problemov.

Kot kaže, je takoj potem svoj post tudi zbrisal.
Ampak naj vseeno odgovorim.

Hvala za skrb.
Pravzaprav vsak dan malce potelovadim.
Dnevno naredim 200 sklec, 50 dvigov trupa na drogu, 100 trebušnjakov in še nekaj drugih vaj.
Vsaj enkrat na teden tečem v hrib od 8 do 15 kilometrov.
Poleti grem občasno preplavat Bohinjsko jezero (od severne do južne obale in nazaj).
Redno hribolazim in občasno kolesarim.

Se pa kljub temu rad peljem v udobnih vozilih, kjer je vožnja prijetna.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hvala za skrb ampak glede na to, da vas je tricetrt predebelih in potem ne zmorete 100km v vozilih tipa MB klasa C, vemo kam pes taco moli. Riba smrdi pri glavi in hotel sem biti skrben, ker pa ste ljudje na forumih vedno bolj uzaljeni sem raje zadevo izbrisal predn se spet zapletem s kretenom. Uzivaj, ampak ne pretiravaj.
Vazno, da si se pohvalil :cool:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaj, nobenega komentarja fat ass fuckerja? Tisti,ki ste se podpisali pod dyacxagaega post?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.065
5.712
113
pri taščici
Zdaj naj pa to nekaj časa bo tole tukaj napisano v opomin, potem pa naj en od moderatorjev zbriše vse kar je od vključno avtorjeve objave objave 26.1. dalje napisano. Ker zaseka tega ni brez razloga napisal.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.287
929
113
Srčno upam, da je avtor teme proti zaseki podal uradno prijavo.
In se strinjam z bocevim zgornjim postom, le zakaj bi stopili na vsako pasjo figo?
In se strinjam tudi z Hanzijevim postom, da se potem počisti tole temo. Tudi s temle mojim postom vred.
 
  • Všeč mi je
Reactions: boc in Hanzi