Kaj kupiti?

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Daj še slike izpod havbe, da vidimo motorni prostor kako je kaj spucan :D Pa pri pantih na vratih na primer.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Pa kakšna je guma okoli oken na zunanji strani. Zadnjih sedežev pa ni potrebno slikati, če ni nikoli nihče zadaj sedel :evil:

Drugače pa malo provociram... :zardelalter: Sicer kapo dol, ker imate nekateri večji odnos do teh stvari... :zmaga:
 
Stari ima T roc 1.5 style, pa še neke zadeve noter, navigacija, LCD števci, ogrevani zici. V decembru 2018 je dal zanj 21200, danes dobi zanj nekje 19 jurjev, ampak novi je od 29 jurjev naprej, tak da nisi nič naredil. V vsakem primeru 10 jurjev pušiš, tudi če bi nov ostal enaka cena bi bil pa rabljen 11 jurjev.

Ampak foter se ne da. Avto ima sedaj 30k km, garancija gre h koncu in bo treba menjati. Ima že vse prospekte, cenike, opcije naračunane.
kaj pa ma ogledano? a je trenutni t roc automatic al ročna kvačkalica?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Zanimivo mi je, kako “triga” nekatere, če nekdo cisti in skrbi za svoj avto.

moj avto je sterilno cist pri 405.000 km. Brez vonjav v notranjosti. Nic strganega in nic poskodovanega niti sledov obrabe.

danes je oblacno, opral avto spet po 3 tednih. Upam da bo “trigal” to cim vec ljudi tukaj

vcasih sem se spravljal na feministke, vidim da je sedaj cisto druga grupa tudi tukaj “umazanci”
en kratk komentar od umazanca
1662806415776.png

loh ti glancaš pa žlajfaš svoj vagn, lohk ga tud z vazelinom mažeš, sam to nima veze, a bo zdržu 350 jurjev km al ne
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Bravo, in to Renault! :valjamse:... :zmaga:

Da nisi to novega slikal... :evil: ... :fredi: ... :valjamse: Bi moral imeti še umerjen in certificiran datum in uro pri vseh slikah, da ti res verjamemo... :aplauz:

Kapo dol :cheer: Po mojem pridem kar po recept, kako ga glancaš... :zardelalter: Sicer se bojim, da mi časovno ne bo zneslo... :aplauz: