Katero pametno uro

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.917
4.973
113
Samo za info oprabnikov Hueawja in Samsunga. Kako je pri vas, če imate vklopljeno aktivnost, naprimer hoja, ali lahko stiskate po uri in gledate ostale funkcije ali je na ekranu samo aktivnost.
Namreč na Amazfitu me malenkost to moti. Imam naštimano hojo, pa kaže gor korake, prehojeno pot, pulz, kalorije. Vmes bi rad pogledal koliko je nadmorska višina, uporabil kompas, pa tega ne morem. Razen če ustavim aktivnost, ampak potem imam tudi v aplikaciji označeno kot dvojno (trojno.. x) pot. Seveda aplikacija ne zna združit dnevne poti v eno.
Pa še info, po zadnji posodobitvi je GPS na Amazfitu postal uporabnejši, beri ne nori več tako če stojiš ali si pod drevesom...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Točno ja, to je še ena stvar, ki mi gre pri huawei na jetra. Tu namreč ne gre aktivnosti poslati v ozadje, da še kaj drugega lahko delaš po uri, pri samsungu to gre.

To pomeni če npr dobiš sporočilo, ga ne moreš prebrat.
In sem se že spomnil naslednjega faila pri huawei: sporočila so totalni forever beta. Whatsapp text lahko prebereš...to je to. Emođiji ne delajo, tudi odgovori ne. Gmail vidiš samo naslov sporočila.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
Imajo te ure wear os. Huawei pa amazifit? Ker jaz na moji lahko pošljem to v ozadje. Fosil z wear os.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Huawei je včasih imel Wear OS, sedaj pa ne več. Imajo svoj OS. Amazfit ima tudi svojega.
 

B81

22. jul 2007
34.459
8.936
113
Telemach ima akcijo za GT2.
Če mora bit pa nujno Samsung.....meni je najvažnejša baterija. Da enkrat tedensko ali 10 dni polniš 2 uri, ne pa vsak drugi dan.

 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Samo za info oprabnikov Hueawja in Samsunga. Kako je pri vas, če imate vklopljeno aktivnost, naprimer hoja, ali lahko stiskate po uri in gledate ostale funkcije ali je na ekranu samo aktivnost.

sem se vceraj sprehajal z "aktivnostjo".. na Samsung lahko preklapljam/stikam po uri.. nisem pa v tem času prejel nobenega klica/sporocila - da bi videl kako se odzove se na to
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Za vse uporabnike active 2 ure. Ali imate v aplikaciji na telefonu funkcijo sync phone settings in pa klice in ama pri remote connection? Meni to manjka, ko pa gledam po netu bi to naj bilo tam.