Kak daš oglas na eBay ?

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik cunctator pravi:
@radirko včasih ti za objavo oglasa ne zaračunajo nič,to se je meni zgodilo pri zadnjih petih oglasih.samo moraš ta prav tajming ujet

Super, jaz na tako akcijo se nisem naletel, imajo pa razlicne stvari (recimo kdaj je zastonj dodatna slika, itd.). Ni ravno da bi clovek samo zaradi teh akcij gor objavljal in jih prej nestrpno cakal cele tedne, ampak takrat ko je, je pa fino
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.351
6.542
113
Mogoče je za "novince" lažje, da imajo paypal in tudi zavarovano plačilo, kajti na tak način ti bo več kupcev zaupalo, predvsem dokler imaš "nični" rating.

Edino kar ne vem je to, kako pridobiti paypal zavarovanje, je to default ali morajo biti izpoljeni kakšni pogoji?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik cunctator pravi:
ne razumem pa,kako to,da imaš toliko problemov,predvsem s paypalom,saj ti ni treba (vsaj meni ni bilo) vnašati paypala,
- s paypalom nimam težav, to je šlo zrihtat v minuti. Edino gumb za linkanje eBay accounta z PayPal accountom je rabil en čas, da se pojavi, ampak potem je tudi to šlo.

- ni treba, če pa ste zgoraj tak svetovali
confused-1.gif
Razen tega, brez paypala mi sploh ni hotelo sprejeti oglasa.

Zdaj na ebay.de najde oglas, na ebay.at recimo pa še vedno ne.

(nisem jaz lastnik oglasa, če bi bil, bi se že drl na helpdesk od eBay-a, pa vsa plačila bi storniral
wink-1.gif
)
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Danes je oglas še vedno viden le na ebay.de, na drugih pa ne. A to treba dokupit, kako opcijo vklopit, da je oglas na vseh ebay-ih ?
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ne,vendar če iščeš international,je viden.ne more pa biti viden na ameriškem ebayu,ker so ločeni.zato nič ne skrbi,če bo kdo v us of a iskal,bo sigurno našel
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Mi je zdaj tudi support svetoval "Erweiterte Suche" , ampak ne dela (sem korak po pkorak delal, kot je pisal.

Al lahko poveš, kak ti na kakem ebay, ki ni nemški, najdeš zgoraj omenjeni oglas ?
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ponavadi grem na erweiterte suche ali pa mi že sam vrže ven international.vendar tega oglasa res ne najdem nikjer drugje,kar mi je čudno.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Smo prišli zadevi do dna (ne s pomočjo njihovega supporta, seveda).
Pri podatkih o pošiljanju, v oglasu, je bilo treba dodat Weltweit in države ...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ja, to je pa menda logicno, da ne bodo objavljali stvari tam, kamor jih kupci (po odlocitvi prodajalca) sploh ne morejo dobiti dostavljenih ...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Hmm, a vam tudi zbriše slike iz oglasa, ki ga obnavljate ?

Aja, (retorično) zakaj se je traba vsak dan MILIJONKRAT prijaviti ? A je tak težko za kako uro zapomniti, da sem to res jaz, mi niso ninđe vdrle in se usedle za računalnik ...
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Tisto prijavljanje deluje, ce se logiras samo v en eBay (npr. .de) in potem operiras tam,, berz da bi zaprl browser. V tem primeru imas en dan bolj mir, potem pa spet jovo na novo. Vcasih tega ni bilo toliko, zdaj so pa ocitno prevec paranoicni, pa raje tebi povzrocijo tezave, kot da jih imajo potem oni
smile-1.gif