Kaj folku špila v glavah??!!

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kire biznisa sem se spomnil!! Se spomnis ko sma letela v celje kupit neko nokijo,
dat sma hotla eriksona + doplačilo, nakoncu sem modela tako zmedel in se naredil
nezainteresiranega, da mi je vzel eriksona, dal nokijo pa še ene 5 jurjev zraven
hysterical-1.gif


Pa da nebo kdo rekel da sem koga nategnil, malo sem ga obračal z besedami, nakoncu rekel
da me ne zanima menjava, pa se je ded sam ponudil za menjavo + doplačilo
hysterical-1.gif


Res je bolha polna vsakojakih talentov...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
to mene tudi pogreje da lahko ubijem enega. Pri vsakem oglasu napišem zraven MENJAVE NISO MOŽNE! in se vsak dan najde nekaj bedakov ki bi menjali za vse živo
bonk.gif


evo c/p ko mi je nazadnje poknlo, ko sem prodajal n73:


kosek7 to me
show details Feb 4 Reply


lahko greva v zamenjavo za nokio 6630 z mojin doplačilom

steve to kosek7
show details Feb 4 Reply


pa pičko mater kaj ste vsi zabiti al samo brat ne znate???????? piše na veliko: MENJAVE NISO MOŽNE!!!!!!!!!!!!!

matej kos to me
show details Feb 4 Reply


ej dragi prijateu nisem pač vido sem sam sliko pogledau ampak se ne obnašaj tako grdo jih je že dosti nastradalo

da slike sploh ni bilo, mu potem nisem šel razlagat
13.gif


što sve majka rodi...internet je res nabit z bedaki, ki so po pravilu še polpismeni, saj enega stavka ne spacajo skupaj
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Francoz pravi:
Dava z mojo oglas, da pokloniva fritezo,
Če je friteza očiščena, bi jo jaz imel. Pripelješ v MS?
redface-1.gif


Jaz sem dal v salomona da prodam Yugo 45, 2 komada. To je bilo avgusta. Februarja me kliče nek tip, pa pravi da je v salamoncu našel da prodajam avto, pa kakšna je zadnja cena. WTF
confused-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
KSZ

Imel oglas na netu za avto, vsa oprema.
Mi piše človek, da nimam vse opreme. Kak ne?
Nimaš tega, nimaš onega, bla bla. in mi pošlje sliko, kaj vse ima njegov.
Potem sem rekel, da je GHIA oprema, kupljen v Sloveniji in redek z realnimi km in potrj. serv. knjigo,
večina je pa itak uvoza in prevrtenih kilometrov. Torej mam slovensko ghio.

Ni mislil kupit, le opozoril me je, da nimam vsega, ker sem mel ceno višjo za kakih 1500 eur od ostalih
in je verjetno bil jezen, ker je imel podoben avto, nimam pojma.
Svašta.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
ja ni ker tut pacienti so na netu. Mene je pred dobrim letom en napev za eno vodno pumpo. se zmenva za ceno 70€+ poštnina.No na koncu mi je poslal 80+poštnina. ok sej se mi negre za tistih 10€(itaq se mi je splačalo) ampak za prencip.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Imel oglas na netu za avto, vsa oprema.
Mi piše človek, da nimam vse opreme. Kak ne?
Nimaš tega, nimaš onega, bla bla. in mi pošlje sliko, kaj vse ima njegov.
Potem sem rekel, da je GHIA oprema, kupljen v Sloveniji in redek z realnimi km in potrj. serv. knjigo,
večina je pa itak uvoza in prevrtenih kilometrov. Torej mam slovensko ghio.

Ni mislil kupit, le opozoril me je, da nimam vsega, ker sem mel ceno višjo za kakih 1500 eur od ostalih
in je verjetno bil jezen, ker je imel podoben avto, nimam pojma.
Svašta.

Ghia je top paket opreme, ni pa nujno, da je vsa.

lp
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
ksz.
To ni nič, kar ste zdele pisarl, grem jest v 60 km oddaljeno Litijo, da kupm avto, pa mi tip zateži, da ga ne proda, da ga še rabi, ker še ni kupu druzga.
17758-icon_confused.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Imel oglas na netu za avto, vsa oprema.
Mi piše človek, da nimam vse opreme. Kak ne?
Nimaš tega, nimaš onega, bla bla. in mi pošlje sliko, kaj vse ima njegov.
Potem sem rekel, da je GHIA oprema, kupljen v Sloveniji in redek z realnimi km in potrj. serv. knjigo,
večina je pa itak uvoza in prevrtenih kilometrov. Torej mam slovensko ghio.

Ni mislil kupit, le opozoril me je, da nimam vsega, ker sem mel ceno višjo za kakih 1500 eur od ostalih
in je verjetno bil jezen, ker je imel podoben avto, nimam pojma.
Svašta.

Ghia je top paket opreme, ni pa nujno, da je vsa.

lp

A ni TitaniumX top?
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Jaz se pa ponavadi znajdem na drugi strani in me nekateri prodajalci precej zabavajo. Ponavadi kupujem rabljeno takšno robo, ki gre bolj slabo v promet, in iščem obupane lastnike. Ponavadi najdem kakšnih 5 za isto stvar in vsem razpošljem ponudbe pod njihovo ceno: "Ponujam toliko in toliko." Nič več ne napišem, da ne dajem vtisa, da sem zelo zainteresiran. Eden gotovo pristane, če jih pa več, je pač situacija zelo ugodna in še poskušam malo zbit ceno - si lahko privoščim, ker imam backup.

No in včasih se v tem mojem planu najde kdo, ki na mojo ponudbo: "Ponujam 100 evrov" odgovori z esejem, zakaj je zadeva vredna veliko več, kot ponujam.
bonk.gif
Vredno je toliko, kot kdo ponudi, in glede na to, da imaš čas in želje za neke debate, verjetno boljšega ponudnika nimaš. Takšnemu potem čez kakšen teden ali dva odgovoriš s: "Ponujam 105 evrov" (če še ni drugega prodajalca za nižjo ceno) in bo skoraj gotovo z veseljem prodal.

No, zabava me, da pošljem jedrnato ponudbo, na katero zahtevam odgovor da/ne, dobim pa esej, zakaj ja in zakaj ne. Tisti, ki zelo hitro odkloni, je res prepričan, da bo zadevo lahko prodal bolje, ostali bi pa radi odklonili, a hkrati ohranili kontakt.
grin1.gif


Glavno, da so ljudje vedno manj vroči na tisto robo, kot je prodajalec na denar - to je potem pravo okolje za barantanje. Najraje pa imam avkcije na bolhi, ko trikrat zaporedoma zmagam pod rezervirano ceno (ker lastnik avkcijo vedno znova odpira), in se tretjič "enostavno preda".
hysterical-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
...ksz

Ma to se bo vedno našo tak folk (primitiven, butast, ...) na netu, ko ti bo v zameno za avto ponujal šajtrgo polno gnoja ipd
stupid-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Moje izkušnje so take, da je na bolhi najbolj zajeban prodajat telefone. To pa zato, ker mam zmerej polno mailov/telefonov če jebeno MENJAM!?= Pol pa hočejo neke stare SE in Nokije podturit, seveda zravn bi dal še mal denarja. Ma mi grejo taki na k
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Prodajaš igrače, tako da pričakuj opravke z nepismenimi otroki...