Kaj folku špila v glavah??!!

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ma folk je res zmešan, imam ponavadi okoli 10 oglasov na Bolhi, pač prodajam vse živo.

vedno dam najnižjo ceno na Bolhi, pa vseeno vsak vpraša če dam nižje, če plačam poštnino... Bemti, če nimaš dnara za nekaj pač ne moreš kupit, sori.

Kaj moraš, balkan sindrom, folk v bistvu ni zadovoljen če se ne zdila za nekaj eur... Navadi(te) se in nastavite ceno malo višje, pa se potem zdilajte...

Jaz nižam samo, ko se dejansko dobim in je zadeva slabše ohranjena kot sem iz opisa in obljub predvideval.... Po telefonu pa, če se moram jaz kam dlje pripeljat...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Imel oglas na netu za avto, vsa oprema.
Mi piše človek, da nimam vse opreme. Kak ne?
Nimaš tega, nimaš onega, bla bla. in mi pošlje sliko, kaj vse ima njegov.
Potem sem rekel, da je GHIA oprema, kupljen v Sloveniji in redek z realnimi km in potrj. serv. knjigo,
večina je pa itak uvoza in prevrtenih kilometrov. Torej mam slovensko ghio.

Ni mislil kupit, le opozoril me je, da nimam vsega, ker sem mel ceno višjo za kakih 1500 eur od ostalih
in je verjetno bil jezen, ker je imel podoben avto, nimam pojma.
Svašta.


Hehe, odpisal bi mu da se klanjaš ker ima več opreme, saj ima tudi precej več kilometrov :D

No ja, kar se Fordov tiče ne moreš Ghie vzet več kot max opremo, zdaj še posebej ne, ima pa tudi fotr Fikusa ki še nima max opreme, pa je Ghia + usnje
wink-1.gif
Kak mondlc mojega letnika je bil Ghia, sem se pa peljal s podobnim pa je bil Ghia + ogrevanje prednjega stekla ki ni bilo standard pri Ghia...
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Sem kupoval fotoaparat na bolhi. Najdem samo enega rabljenega, tip hoče zanj 100€ več kot je cena novega v Avstriji. Mu pošljem link do avstrijske štacune in vprašam, če je to zadnja cena.

Tip odgovori, da je pripravljen spustit za 50€
smirk-1.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Ti bi mogu pol iz principa dat 10E al pa kr 100E več kot ga je cenu da ga bi psihično zaj*. Totalno bi se naredu norca iz njega.
grims-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
sem pred kratkim prodajal starega canona 3.2 mp, po precej visoki ceni, ker to vedno naredim ko se mi ne mudi, v upanju da najdem bedaka. No in se mi javi en obupanec, ki je celo bolho obračal dolge mesece in tudi ebay in da takega ni in ni, ker on si je kupil ohišje za podvodno snemanje in paše not samo ta aparat. Hantlal seveda ni za euro, jaz sem bil srečen, on pa še 10x bolj
aplauz.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
hehe, res je moronov nesteto...

ravno en tak cas lani prodajam ipoda za 120€.

Me klice nek pokavc, da bi ga takoj kupil, ce bi mu ga za 100€ prpelu v Kranj.

Ne poba ne bo slo. Rece, da poklice nazaj

Spet isto, ce lahko nekam vsaj do Medvod pripeljem, pa pride s kolesom.. ampak, ce bi mu lahko nalozil se glasbo, ker ne zna dela z itunes, da mi bo po mailu poslal spisek komadov in mu jih bom nalozil.

Recem, da ni variante, da vozi vlak, bus do mene, pa da mu ga sicer lahko dam za 110€, ampak to je to.

Rece, da bo poklical nazaj..

Poklice in mi potozi, da res nima vec, kot 100€ in nima niti za avtobus potem, ce mi da 100€.

Mu recem, da ipoda ne prodam.

Mu ni jasno kako ne, zakaj.. kako, ce pa imam oglas.. zakaj ne prodam


in potem sva le zakljucila pogovor.. sicer me je cez 2 dni spet klical, ce ga prodam, pa da ima 120€, ampak iz principa mu ga nisem hotel prodat, retardu.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Sem pred leti prodajal en iber hud telefon od sonya in se s tipom dobiva, nek dolenček je moral biti, in gleda in gleda in proba telefonirat in končno najde edino praskico in na vsak način da bi glihal, jaz seveda nisem hotel ker sem itaq bil daleč najcenejši no ampak je rekel daj vsaj jurja spusti da se bom dobro počutil. OK sem rekel jurja spustim ti pa pjačo plačaš in je bil hepi ko avijon, pijača je bila pa kar dobro čez 2 jurja, smo namreč ene tri runde stockcol spil
wink-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Evo totalni zmagovalec do zdaj;

Datum: Tue, 4 Mar 2008 14:51:24 +0100
Od: yxyxy <xyxyx@email.si> (skriu sem mail)
Za: malcomx <malcomx@trobentica.net>
Zadeva: poizvedba: PSP slim, star 2 tedna, vsi papiriji, garancija...

Zdravo menjaš mogoče za 3 mesece star psp z računom in škatlo.
- vgrajen chip za igranje neoriginalnih iger
- memory card za shranjevanje iger
- podstavek za PS2 da stoji pokonci
- 3 originalne igre
- cca. 10 neoriginalnih..

On bi menjal 3 mesece stra PSP za 2 tedna star psp, ma pa 15 iger manj od mene, vrjetno manjsi memory,
pa nek podstavek za 15€...

Od kod folku ideje?

Sej sem mu odpisal; če menja njegov PSP za mojo nokio 3310 brez polnilca + 100€ njegovega doplačila.

Jebeni bedaki bedasti, da mamo tolko bedast folk okol nas... Pa kje hodijo po cesti, sej pa če si tak nor,
se ti more to že na daleč videt.
 
Nazadnje urejeno:

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Da se malo ne motaš ven.
smile-1.gif


- vgrajen chip za igranje neoriginalnih iger
- memory card za shranjevanje iger
- podstavek za PS2 da stoji pokonci

...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Itak
nahrung002.gif


Kar se tice dilanja tehnike napisem vedno posteno, ce je kje kaj sf00kano, opraskano.. kar velikokrat ni dobro.. potem se najde kaksen pacient, ko 15 minut isce praskico na telefonu in ko jo koncno najde je reakcija: "ooooooooo tukaj je pa postena praska, jaz ne vem kaj si ti pocel s telefonom, ampak to bo treba nekaj spustit.."

klasicna moja reakcija pa je: "pusi qurac" pa se obrnem in grem. Jebal na suho me pa ne bojo.
smirk-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
meni je se zdaj bed, ko sem ti v dobri veri tisto zrihtal, pa nism vedu, da si dejasnko joypad zgubu
crazy1.gif